2:0
3:1
4:1
- : -
branky (asistence): 08:00 Tomáš Brom (Jan Vojtíšek), 10:00 Jakub Marek (Tomáš Brom), 23:53 Jan Grábl (Jonáš Kůra), 25:38 Zdeněk Malich (David Medek), 33:25 Vít Máček (Antonín Šmerák), 45:40 Jonáš Kůra (Tomáš Brom), 54:31 Jakub Marek (Filip Kejík), 57:47 Vít Máček (Jakub Maleček), 59:31 Zdeněk Malich (Jan Vojtíšek)
branky (asistence): 39:48 Ivan Šivák (Tomáš Zach), 53:18 Martin Štarman (Ondřej Pakosta)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbK TJ Svitavy 9:2
9. Tomáš Brom, 11. Jakub Marek, 24. Jan Grábl, 26. Zdeněk Malich, 34. Vít Máček, 46. Jonáš Kůra, 55. Jakub Marek, 58. Vít Máček, 60. Zdeněk Malich - 40. Ivan Šivák, 54. Martin Štarman; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Kejík 17 - Jakub Víšek 24; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:1;
60:00
Střely celkem: domácí - 32 hosté 19.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Marka Fialy: Až na konec druhé třetiny a začátek třetí jsme dokázali plnit herní plán. Jsme rádi za devět gólů, ale mohli jsme jich přidáti ještě více. Musíme se dobře vyspat na zítra a odehrát zápas koncetrovaně jako dnes. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Lubomíra Kocourka: Utekl nám začátek zápasu, zbytečně jsme se koncentrovali na výkon rozhodčích a ne na svůj. Děkujeme soupeři za poučení na další zápas budeme připraveni.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 11 hosté - 9.
60:00
59:59
V poslední vteřině láme domácí Šmerák hokeju tomu říkám pešek aspoň, že sme vyhráli.
59:32
Dlouhý nához Vojtíška usměrnil za Víškova záda Malich.
59:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jan Vojtíšek (9:2).
57:48
Jakub Maleček posunul balonek po mantinelu, kde číhal Vít Máček ten se prosazuje střelou na zadní tyčku "dvacet nad ledem".
57:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Jakub Maleček (8:2).
56:45
Tauš posunul balonek na Medka, ten bekendem výrazně přestřelil.
56:23
Brom je evidentně při chuti z obrany hostů si opět udělal trhací kalendář.
55:35
Brom prošel tři hráče a nahrál Gráblovi ten míjí bránu.
54:32
Kejík vyrazil střelu a Marek poté poslal balonek přes celé hřiště do prázdné brány.
54:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek, asistoval Filip Kejík (7:2).
53:45
Halama si řekl, že v házenkářské hale se pravděpodobně může hrát rukou, a tak si půjde na dvě minuty odpočinout.
53:44
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
53:19
Parádní akce hostů Šivák posunul na Pakostu, a ten našel přesnou žabkou přesně forhend Štramanovi hole.
53:18
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Martin Štarman, asistoval Ondřej Pakosta (6:2).
52:15
Krásná akce z dílny dua Brom - Kůra, první jmenovaný posunul druhému balon do středu hřiště, ten se krásně prosmíkl mezi obránci, ale jeho bekendový pokus vychytal Víšek.
51:45
Brom nabídl tutovku Kůrovi, ten ji nedokázal využít.
51:10
Zajímavá standartka pro hosty končí střelou Petra.
50:11
Halama vyslal dělovku do levého horního rohu Výškovi brány, ten byl pozorný a připsal si další zákrok.
48:12
Kůra střílel z protiútoku pouze do hostujícího obránce.
46:35
Střelu Savického chytá Kejík.
45:41
Brom našel krosem Kůru, a ten se tentokrát nemýlil.
45:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Tomáš Brom (6:1).
45:25
Kůra trefuje tyč!
45:12
Bromovu tvrdou střelu dokázal vyrazit hostující gólman helmou.
44:52
Zajmavý závar hostujícího týmu Kejík pozorný.
44:21
Medek našel dobrou přihrávkou Malicha volného před hostující bránou, ten dokázal vystřelit pouze do nohy Víška.
43:39
Hosté zatím ve třetí třetině nepouští domácí do hry , ti zvládají pouze faulovat a bude tu tak další standartka pro hosty.
43:10
Chyba v domácí rozehrávce hosté budou mít zajímavou rozehrávku.
42:02
Říha prošel obranou domácích a našel úplně volného Kolenu, ten ke smůle hostů netrefil ideálně.
41:15
Protiútok domácích Malich našel krosem Medka, ten míjí hostující bránu.
40:42
Hosté nastoupili do třetí třetiny velmi aktivně a domácím zatím nepůjčili balonek.
40:00
40:00
Máme za sebou druhou třetinu, ta se nesla v podobné duchu jako ta první akorát v ní padl přesně dvojnásobný počet branek. Postupně se prosadili za domácí Grábl, Malich a Máček za hosty pak v poslední minutě korigoval Šivák.
40:00
Střely v druhé třetině: domácí - 10 hosté - 5.
40:00
39:58
Teď měli domácí velké štěstí hosté nahodili balonek před branku, kde jej krásnou tečí Pakosta poslal těsně vedle brány.
39:49
Hosté se poprvé prosazují. Tomáš Zach nahodil balonek před branku, kde byl nejdůraznější Ivan Šivák, ten tak snižuje na 5:1.
39:48
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ivan Šivák, asistoval Tomáš Zach (5:1).
37:53
Domácí dlouho kombinovali a vše vyústilo střelou Marka, ten ale nedokázal zamířit mezi tři tyče.
37:07
Hosté si opět neodpustili komentář k výroku rozhodčích a domácí tak dostanou další možnost přesilové hry.
37:06
Vyloučen hráč Jan Kolena družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
36:02
Střela Kůry, Víšek chytá a hosté se tak této přesilovce ubrání.
35:23
Kůra našel krosem Vojtíška, ten střílel do skoro odkryté brány, ale hostující gólman Víšek vytáhl parádní zákrok.
34:07
Hosté nyní nabídli domácím výhodu přesilové hry zbytečným nesportovním chováním.
34:06
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
33:26
Hostující tým byl nyní lepším týmem, ale nedokázal si pohlídat rychlý brejk domácích z toho se po přihrávce Šmeráka prosadil Máček střelou na bližší tyčku.
33:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Antonín Šmerák (5:0).
32:56
Hostující Říha prošel dva hráče domácích, ale se třetím si už neporadil teda respektive byl faulován.
32:04
Hosté se osmělují nyní jsou na hřišti oni tím aktivnějším týmem.
31:12
První střela hostujícího týmu v druhé třetině končí zákrokem Kejíka.
29:20
Další pěkná akce domácích Malich posunul balonek na Hausera, a ten následně nabídl Medkovi možnost skórovat do prázdné brány, ten ji ale odmítl.
28:15
Parádní akce domácích po ose Marek - Kůra - Grábl končí střelou posledního jmenovaného do bloku.
27:02
Medek zahodil tutovku z velkého brankoviště a následně zahodil i svoji hokejku na vlastní střídačce tento hod doplnil i jedním nejmenovaným peprným výrazem.
26:20
Domácí jsou v plném počtu hosté si v přesilovce nepřipsali ani jednu střelu na bránu naopak domácí se prosadili po střele Malicha.
25:39
Medek posunul balonek na Malicha, ten chvíli vypadal, že neví co dělat až zavřel oči a prosadil se střelou na zadní tyč Víškovi brány.
25:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval David Medek (4:0).
25:05
Přesilovka hostů zatím bez střely na branku.
24:20
Vyloučen hráč David Hauser družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:54
Kůra nahodil dlouhý balon do předbrankového prostoru tam si jej našel Jan Grábl, a ten se prosazuje jemnou tečí.
23:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Jonáš Kůra (3:0).
22:55
Maleček střílel po rychlém protiútoku pouze do hostujícího obránce.
22:30
V akci opět hostující Kolena vodil si tři hráče domácích vše skončilo faulem a je tu zajímavá standartka pro hosty.
20:50
Hostující Kolena našel krosem Sauera, ten ale nabídnutou příležitost nevyužil.
20:00
20:00
Kolena našel krosem Sauera, ten ale nabídnutou příležitost nevyužil.
20:00
Střely v první třetině: domácí - 11 hosté - 5.
20:00
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání, ta nabídla nervozní hru, která by se dala nazvat "oťukávanou" můžeme jen doufat, že zbytek zápasu nabídne aktivnější hru s větším množství šancí. Oba dva góly domácího týmu padli střelou z větší dálky mířenou nad nohu. Nejprve se posadil Brom a po něm Marek.
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:32
Rychlá rozehrávka domácích skončila Markovou střelou do bloku.
16:42
Nejzajímavější situace posledních minut rozhodčí Pospíšil se snažil vyhnout hře a skončil elegantním skokem jako z dílny Luise Surareze za mantinel.
14:28
Po dvou gólech se nám ze hry trochu vytratilo tempo. Oba týmy si nahrávají většinou na své půlce a balonek poté při přechodu do útoku odevzdají nevynucenou chybou.
11:02
Hosté zahrozili z ojedinělého brejku vše končí faulem domácí obrany.
10:01
Brom posunul balonek nahoru po mantinelu odkud se prosadil Jakub Marek skrytou střelou k bližší tyči Víškovi brány.
10:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek, asistoval Tomáš Brom (2:0).
08:01
První střela na bránu a hned je z ní gól. Tomáš Brom natáhl skoro od poloviny hřiště a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
08:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jan Vojtíšek (1:0).
07:42
Vyloučen hráč Ondřej Husák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
05:51
Hauser v zajímavé pozici trefuje pouze mantinel za Víškovou bránou.
05:22
Stále čekáme na první střelu v zápasu.
03:11
Hosté byli poprvé delší dobu na balonku, ale nedokázali si vypracovat střeleckou příležitost.
02:06
Hostujícímu obránci sjela nahrávka přímo na čepel Šmeráka, ten vyslal spíše propagační střelu, která navíc skončila v autu.
01:24
Dlouhý balon domácích končí faulem Malicha na velkém brankovišti.
00:35
První buly pro domácí tým, ale následná akce skončila faulem téhož týmu - rozehrávka pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: Tomáš Zach, Ivan Šivák, Patrik Petr, Ondřej Pakosta, Martin Štarman
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Jan Grábl, Tomáš Brom, Jakub Marek, Jonáš Kůra
00:00
Dobrý den, vítejte u textového online přenosu 2. kola play-down 1. ligy mužů, ve kterém se střenou domácí FBŠ Hummel Hattrick Brno a hostující Fbk TJ Svitavy. V této sérii půjde o vše vítěz dostane šanci zabojovat v baráži o udržení zatímco na poražený tým sestoupí přímo do Národní ligy. V první kole play-down podlehli domácí Chomutovu 4-1 na zápasy a hosté prohráli s Litvínovem 4:2 na zápasy.