4:2
1:2
0:1
0:1
branky (asistence): 02:16 Vít Máček (Michal Machálek), 13:50 Jiří Halama (David Mati), 14:55 Jan Grábl (Tomáš Brom), 19:56 Jakub Marek (Tomáš Brom), 26:18 David Hauser (David Medek)
branky (asistence): 17:23 Josef Prudil (Vít Sauer), 18:47 Patrik Petr (Martin Štarman), 23:39 Martin Štarman (Patrik Petr), 35:53 Patrik Petr (Lukáš Zach), 43:14 David Říha (Josef Prudil), 66:49 David Říha (Josef Prudil)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbK TJ Svitavy 5:6p
3. Vít Máček, 14. Jiří Halama, 15. Jan Grábl, 20. Jakub Marek, 27. David Hauser - 18. Josef Prudil, 19. Patrik Petr, 24. Martin Štarman, 36. Patrik Petr, 44. David Říha, 67. David Říha; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Filip Kejík 19 - Jakub Víšek 15; po třetinách: 4:2, 1:2, 0:1, 0:1;
70:00
Střely v prodloužení: domácí - 1 hosté - 2.
70:00
Vyjádření domácího trenéra Marka Fialy: Stejně jako včera jsme do zápasu vstoupili dobře a vytvořili jsme si náskok. Bohužel jsme utkání ztratili nedostatečným přistupováním k hráčům soupeře, kterým jsme umožnili často volnou střelu. Do dalšího zápasu budeme lépe připraveni. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
70:00
Střely celkem: domácí - 20 hosté - 25
70:00
Vyjádření hostujícího vedoucího Lukáše Brýdla : Dnes z naší strany zlepšený výkon směrem do obrany a v útoku jsme taky chtěli víc. Bude to těžká série. Těšíme se na domácí prostředí a věříme, že to srdíčkem urveme!
70:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - David Hauser, hosté - Patrik Petr.
66:49
66:49
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Josef Prudil (5:6).
65:11
Nebezpečný brejk hostů dokázal zneškodnit Kejík zákrokem levou nohou.
64:00
První střelu prodloužení si připisuje domácí obránce Tauš, který se prosmýkl po mantinelu kolem hostujícího obránce.
63:15
Grábl zkoušel baseballové zakončení, ale minul balonek.
62:09
Pro změnu faul domácích a hosté budou rozehrávat na útočné půlce.
61:22
Po faulu na Malicha budou rozehrávat domácí.
60:31
Střelu Štarmana z otočky dokázala zblokovat domácí obrana.
60:00
60:00
Po 60 minutách nemáme rozhodnuto a čeká nás tak prodloužení. Ve třetí třetině jsme viděli pouze jediný gól, a to trefu Davida Říhy poté byli domácí aktivnější, ale nedokázali využít některý ze svých náznaků šancí.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 9 hosté - 4.
60:00
59:45
Nahození Andrleho nedokázal usměrnit mezi tři tyče Grábl.
59:00
Poslední minutu třetí třetiny zahájí na balonku hosté.
58:35
Kůrovu zadovku přečetl hostující gólman Víšek.
57:55
Ojedinělá akce hostů končí ztrátou Štarmana.
56:08
Brejk domácích nedokázal po dobré přihrávce Grábla proměnit Brom, kterého stihl na poslední chvíli zablokovat hostující obránce.
55:04
Svitavy jsou od vyrovnání horším týmem trochu to vypadá jako kdyby je vyrovnání uspokojilo a rozhodli se pouze čekat na chyby domácích.
54:45
Markovu střelu do horního rohu brány vyráží připravený Víšek.
53:06
Protiútok domácích zakončil Malich střelou těsně nad.
52:22
Hauser na Malicha, ten těsně míjí hostující bránu.
51:45
Andrle vyslal další střelu tentokrát ne tak nebezpečnou, ale stejně ji Víšek musel vyrazit.
50:05
Dobrá střela Andrleho, Víšek byl ale bohužel opět připraven.
49:40
Andrle se vytáhl po mantinelu a poté posunul balonek zpět nahoru na Kůru, ten vyslal nebezpečnou střelu Víšek chytá.
48:22
Dobrý obraný zákrok Halamy, Hattrick se tak dostal zpátky na balonek.
47:02
Brom posunul na Grábla, ten střílel z první vedle Víškovi brány.
46:15
Po nahrávce Pakosty střílel Tomáš Zach těsně nad Kejíkovu bránu.
46:03
Faul Machálka hosté budou rozehrávat zajímavou standartní situaci ze středu hřiště.
45:20
Střela Tauše končí na bloku hostujícího obránce.
44:55
Hosté navázali na druhou třetinu a sou i nadále lepším týmem opět uzavřeli domácí na jejich polovině.
44:02
Štarman dorážel z velké blízkosti, ale Kejík si připsal další výborný zákrok, tentokrát pravým ramenem.
43:15
Malich nedokázal procpat nahrávku přes střed hřiště a balonku se tak zmocnil Prudil, který našel přihrávkou volného Říhu, ten dokázal procpat balonek za Kejíkova záda.
43:14
42:00
Petr našel nahrávkou Pakostu na druhém mantinelu, ten se nedokázal ani na dvakrát prosadil, když na poprvé trefil domácí blok a napodruhé netrefil branku.
40:42
Dobrá střela Broma od levého mantinelu Víšek pohotově chytá.
40:01
Domácí vyhrávají buly a budou se tak pokoušet o postupný útok.
40:00
40:00
Máme za sebou druhou třetinu dnešního zápasu, ve které přebrali hosté iniciativu a byli lepším týmem, domácím dělali problém zejména velkým důrazem v prostoru velkého brankoviště a zvýšenou střeleckou aktivitou, ač zatím většinou netrefují bránu. Za domácí se v druhé třetině prosadil pouze Hauser zatímco za hosty se postupně trefili Štarman a Petr. Třetí třetina začne přibližně v 18:22.
40:00
Střely v druhé třetině: domácí - 4 hosté - 7.
40:00
39:20
Další dobrá akce hostů Savický střílí od levého mantinelu těsně vedle Kejíkovi svatyně.
38:30
Dvěma dobrýmy zákroky po sobě teď podržel svůj tým domácí gólman Kejík.
38:03
Hosté jsou ve druhé třetině lepším týmem nyní budou rozehrávat další zajímavou standartku.
35:54
Z protiútok snižují na rozdíl jediné branky Petr, kterému nahrával Lukáš Zach.
35:53
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Patrik Petr, asistoval Lukáš Zach (5:4).
35:41
Dobrou střelu Medka na zadní tyč dokázal vyrazit Víšek.
35:34
Po nahrávce Zacha se dělovkou prosazuje Petr a hosté se tak vrací zpět na rozdíl jediné branky.
34:38
Hosté se po kratším tlaku domácích vrací na balonek a ihned ohrozili domácí bránu Prudil mířil těsně vedle.
33:26
Hosté nyní melou domácí na jejich polovině, ti si nyní neví rady.
33:03
Sauer z otočky těsně míjí Kejíkovu bránu.
32:15
Tvrdou střelu Lukáše Zacha vyráží Kejík.
30:30
Hra se nyní trochu vrátila ke včerejšímu zápasu - zpomalila se a proměnila se spíše v oťukávanou.
28:00
Sauer našel skákavou nahrávkou Savického ten si ale bohužel pro hosty vzal příklad z Vojtíška v první třetině a nastřelil podobná místa pod stropem haly.
26:19
Výborná rychlá akce domácího týmu nejprve posunul Vojtíšek balonek na Medka, ten po třech rychlých krocích našel "citovkou" úplně volného Hausera, a ten již neměl problém s překonáním hostujícího brankáře.
26:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Hauser, asistoval David Medek (5:3).
25:21
Domácí jsou mírně zaskočení Svitavy jsou nyní aktivnější týmem.
23:40
Hosté vytěžili další gól z důrazu ve velkém brankovišti po nahrávce Petra se prosazuje Štraman.
23:39
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Martin Štarman, asistoval Patrik Petr (4:3).
23:05
Kůra zkoušel posunout balon na Grábla za hostující bránou vše překazil pohotovým skokem Víšek.
21:35
První střela v druhé třetině Kejík chytá.
20:38
I druhé úvodní buly bylo vyhráno hosty, ti čtyřicet vteřin tlačili domácí, ale vše skončilo autem.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí - 6 hosté - 12.
20:00
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání, ta nabídla o dosti atraktivnější a vyrovnanější zápas než včerejší utkání. Domácí nejprve odskočili do tříbrankového vedení po gólech Máčka, Halamy a Grábla poté se hosté dostali po brankách Prudila a Petra na dostřel jediné branky a nakonec se čtyři vteřiny před koncem prosadil Marek. Skóre po první třetině je tedy 4:2 ve prospěch domácích. Druhá třetina začne přibližně v 17:42.
20:00
19:57
Domácí trestají po dvou vteřinách, Brom rozehrál volný úder na Marka, ten dokázal svojí střelou překonat bezmocného Víška.
19:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek, asistoval Tomáš Brom (4:2).
19:54
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
18:48
Machálkovu chybu v rozehrávce trestá po Štarmanově centru Petr, který se prosazuje tak trochu neflorbalově konkrétně svým hrudníkem.
18:47
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Patrik Petr, asistoval Martin Štarman (3:2).
17:24
Chyba v obraně hostí, kterou po Saurově nahrávce trestá Prudil střelou do horního rohu Kejíkovi brány.
17:23
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Vít Sauer (3:1).
16:38
Máček to zkoušel podobně jako před chvílí Halama, tentokrát byl Víšek pozorný.
14:56
Brom nahodil balonek před bránu tam jej dokázal mezi dorazit Grábl, který byl otočený zády k bráně a balonek navíc trefil mezi svými nohami.
14:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval Tomáš Brom (3:0).
14:38
Kůra vystihl rozehrávku hostí a předložil balonek Gráblovi, ten míjí Víškovu bránu.
13:51
Mati rozehrál úder z rohu na Halamu, ten udělal pár kroků a prosazuje se střelou na bližší tyčku Víškovi brány.
13:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval David Mati (2:0).
12:45
Grábl se řítil do protiútoku, který dokonce dokázal proměnit skóre se ale nemění, protože si v předchozím souboji pomohl faulem.
11:58
Kolena našel krosem Sauera, ten nedokázal překonat výborného Kejíka.
11:35
Opět Petr Kejík chytá.
10:15
Dobrou Petrovou střelu na zadní tyč vyráží domácí gólman Kejík.
09:32
Hosté nejprve ohrozili Kejíkovu bránu, ten byl ale pozorný, následně z brejku nedokázal Brom přehodit ležícího Víška.
08:35
Maleček získává balonek a ukončuje tak výhodu hostů, ti si tak zahrají první přesilovku v zápase.
08:34
Vyloučen hráč David Mati družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
08:02
Ruka obou sudích letí nahoru hosté si zahrají přesilovku.
07:43
Zvoní břevno Kejíkovi brány.
07:04
Vojtíšek poslal ukázkový homerun někam ke stropu Maloměřické haly.
06:01
Hosté byli po delší době na balonku vše ukončil dobrý obraný zákrok Andrleho.
04:34
Vojtíšek střílí těsně vedle hostující branky. Domácí jsou v začátku zápasu aktivnější.
03:32
První střela z hostující hokejky, Kejík chytá.
02:45
Grábl našel volného Kůru, ten z velkého brankoviště netrefuje hostující bránu.
02:17
Historie se opakuje stejně jako včera se domácí prosazují z první střely na bránu, ta tentokrát ale přišla mnohem dříve. Po nahrávce Machálka se střelou na zadní tyčku Víškovi brány prosazuje Máček.
02:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Michal Machálek (1:0).
01:43
Po faulu na Hausra budou rozehrávat domácí zajímavou standartku.
00:42
Kůra hledal Grábla naběhnutého před hostující bránou, ten nedokázal trefit skákavý balon ideálně.
00:01
První buly pro hosty, ti se nyní budou snažit postupným útokem dostat do domácí obrany.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: David Čížek, David Říha, Vít Sauer, Josef Prudil, Lukáš Zach
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Jan Grábl, Tomáš Brom, Jakub Marek, Jonáš Kůra
00:00
Dobrý den, vítejte u textového online přenosu druhého zápasu druhého kola play-down první ligy mužů, ve kterém se utká domácí tým Fbš Hummel Hattrick Brno s hostujícím celkem Fbk TJ Svitavy. Ve včerejším prvním utkání série dokázali domácí po jasném průběhu utkání zvítězit 9:2.