0:3
0:0
3:4
- : -
branky (asistence): 47:42 Tomáš Sýkora (Martin Pražan), 58:12 Marek Vávra (Tomáš Sýkora), 58:50 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora)
branky (asistence): 04:53 Lukáš Hrubý (Marek Bräuer), 13:11 Jakub Hubálek (Ondřej Firda), 14:38 Martin Tokoš (Adam Delong), 40:25 Lukáš Řezanina, 52:51 Adam Delong (Lukáš Hájek), 54:49 Jakub Hubálek, 59:44 Lukáš Řezanina (Jakub Hubálek)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  3:7
48. Tomáš Sýkora, 59. Marek Vávra, 59. Tom Ondrušek - 5. Lukáš Hrubý, 14. Jakub Hubálek, 15. Martin Tokoš, 41. Lukáš Řezanina, 53. Adam Delong, 55. Jakub Hubálek, 60. Lukáš Řezanina; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 281; zásahy brankářů: Jan Barák 12 - Lukáš Souček 38; po třetinách: 0:3, 0:0, 3:4;
60:00
Střely 3 třetiny (celkem): Chodov 20 (41) : 8 (19) Vítkovice
60:00
Komentář domácího trenéra Davida Podhráského: "Se soupeřem jako jsou Vítkovice musíme hrát každou vteřinu na hraně svého maxima. Dnes jsme opět na část 1. třetiny vypadli z role a byli jsme za to krutě potrestáni. Od poloviny zápasu to byl Chodov, který je schopen sérii otočit, ale neměli jsme kvalitu v zakončení. Teď odpočineme a pojedeme pro dvě výhry do Ostravy."
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Bruse: Dneska silný moral. Souča se rozchytal. Probudili se střelci. Odježděná obrana. Přijeli jsme pro dve výhry. Zpět na zem, pokora, dřina, kvalita s míčkem. Rozehráváme se. Pišu to jak morseovku. Bo to pišu na iphonu a seká se. Těšíme se do Ostravy a na naše pekelné fanoušky
60:00
59:55
Je rozhodnuto prázdnou tentokráte trefuje Řezanina.
59:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Jakub Hubálek (3:7).
58:51
Duel se nám dramatizuje, Ondrušek snižuje ze standartky.
58:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (3:6).
58:13
Snížení přeci jen přichází z hole Vávry, zbývají dvě minutky, uvidíme co nám přinesou.
58:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (2:6).
57:50
Sýkora netrefuje z dobré pozice.
57:11
Chodov bez brankáře, ale oba týmy budou mít o hráče méně.
57:10
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
57:10
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
56:10
Vítkovice skvěle brání i blokují, Chodov se nedokáže dostat ani k Součkovi.
54:50
Hubálek potvrzuje svůj dnešní dobrý výkon a střílí druhý gól.
54:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek bez asistence (1:6).
54:30
Chodov ždíme Vítkovické v obranném pásmu, ale ty se stále drží.
53:20
Chodov už zkouší hru v 6.
52:52
Skvělou individuální akci předvedl Delong, který se prosazuje nad Barákovo rameno.
52:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Lukáš Hájek (1:5).
52:03
Uvidíme co si Vítkovice připraví na 3 přesilovou hru.
52:02
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
52:02
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
51:10
Matejčík přiťukl Ondruškovi, ten mířil do protipohybu, Souček skvělý zákrok.
50:20
Kašovský skvěle vyvezl balonek a přihrál Tylovi, Souček skvělý zákrok.
49:00
Tokoš se dostal mezi Tyla a Podhráského a ocitá se na zemi.
47:43
Obranné duo tentokráte úřaduje v útoku. Sýkora si počkal a poté poslal zápěstíčko do šibenice,
47:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Martin Pražan (1:4).
47:00
Tokoš šikovně obral Podhráského, šel sám na branku, ale domácí se stačili včas vrátit.
46:10
Hubálek sám před Barákem, domácí brankář kryje.
44:30
Chodov se snaží vymyslet a zdramatizovat utkání, bohužel zatím bez úspěchu.
43:00
Tyl to zkusil zápěstím, Souček kryje.
41:50
Hubálek nedokázal trefit branku z úniku a míček na holích domácích.
40:26
Řezanina ve správný čas na správném místě, když se k němu dostal odražený balonek a stačilo jen trefit branku.
40:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina bez asistence (0:4).
40:01
Úvodní buly 3 třetiny ovládli hosté a začínají na balonku.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 10:4 Vítkovice
40:00
39:30
Šanci hostů dokázalo vyřešit perfektně domácí duo obránců Sýkora - Pražan.
38:10
Vítkovičtí se do větší šance nedostali a Chodov přežil bez větších potíží.
36:09
Vítkovicím se nabízí možnost druhé přesilové hry v zápase, uvidíme co vymyslí.
36:08
Vyloučen hráč Zdeněk Žák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
35:50
Pár dobrých střel v podání domácích během několika vteřinek,Vítkovická obrana stále drží.
35:00
Tyl ze standartní situace od mantinelu trefuje pouze Součka.
34:20
Pražan zápěstím v dobré pozici, Souček skvělý zákrok.
33:00
Hubálek z breaku 3 na 2 nedokázal zkrotit divokou nahrávku a následnou střelu poslal mimo tři tyče.
32:00
Tokoš dorážel ze vzduchu, Barák připraven.
30:30
Strachota nebezpečně vypálil ze středu, branku však minul.
29:30
Sýkora to zkusil z poza obránce, ale jeho střela si plížila po zemi a Souček byl připravený.
27:40
Barák předvedl dva skvělé zákroky během 5 vteřinek, nejprve vychytal Hájka do prázdné a poté reflexivně zneškodnil i Šebestu.
26:10
Hra ze strany na stranu, pokud jste v hale, rozhodně ničeho nelitujete. Ještě ke všemu se dnes točí i 300 kousků od místního pivovaru Hostivar.
25:00
Pár ostřejších zákroků není v této sérii nic neobvyklého.
23:50
Neskutečný zákrok Baráka, který vychytal Vítkovický break 2 na 1.
23:30
Nebezpečná standartka Chodova, po které vystřelil Sýkora, nedokázal dorazit Vávra do branky.
22:00
Ondrušek i Sýkora to zkusili tahem, míček se ale nedostal ani k Součkovi, natož do branky za ním.
21:10
Chodov na balonku tlačí Vítkovické na jejich polovině.
18:30
Míček se předává mezi domácími i hostujícími hokejkami, ale na žádné straně se dlouho neohřeje.
16:10
Žádnou větší šanci jsme neviděli, co jsme ale viděli byl hodně tvrdý zákrok na Ondruška, který zůstal ležet na zemi. Naštěstí se zvedá a vypadá, že bude v utkání pokračovat.
15:40
Kratičkou přesilovku budou mít k dispozici domácí.
14:39
Tokoš si počkal až bude před Barákem clona a poté vypustil granát, který skončil v šibenici Barákovi branky.
14:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Adam Delong (0:3).
14:07
Šebesta zbytečným faulem vzal hostům přesilovku a uvidíme hru 4 na 4.
14:06
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:37
I hosté si vyzkouší přesilovou hru po faulu Bouši.
13:36
Vyloučen hráč David Bouša družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
13:12
Firda skvěle našel uvolněného Hubálka a Barák byl bez šance. Vítkovice jdou do dvoubrankového vedení.
13:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Ondřej Firda (0:2).
12:10
Brauer to zkusil z první, branku Baráka minul o pár decimetrů.
11:20
Přesilovka nevyužita, větší šanci jsme také neviděli.
10:25
Minutové obléhání zakončil Koutný, ale Souček stačil včas zareagovat a míček chytá.
09:20
Delong posekal a Chodov bude mít nebezpečnou standartku na útočné polovině.
09:19
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
08:40
Koutný se skvěle otočil na středu, vypálil a trefuje pouze tyčku.
07:30
Hra ze strany na stranu vyhovuje více Vítkovicím, které se dostávají i do šancí. Akce Chodova končí zatím nepřestnostmi.
06:00
Velkou šanci Chodova lapil Souček.
04:54
Hrubý si skvěle naběhl do před brankového prostoru a už neměl problém rozvlnit síťku za Barákem.
04:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Marek Bräuer (0:1).
04:30
Mikeš táhlou střelou přestřeluje.
03:50
Iniciativu převzal Chodov a s balonkem na holi zakládá postupný útok.
02:40
V brankovišti se ocitl na zemi Strachota, rozhodčí však neviděli žádný prohřešek vůči pravidlům.
01:10
Vítkovičtí na balonku nikam nespěchají a hrají poklidně vzadu.
00:20
Mikeš první střelou zápasu netrefil o dobré 3 metry.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu ovládli domácí a začínají na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Adam Delong, Josef Rýpar, Tomáš Sladký, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek