4:2
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 09:50 Vojtěch Palatínus (Daniel Měkota), 17:04 Pavel Sekyra (Martin Hejduk), 18:21 Vojtěch Palatínus, 19:17 Daniel Měkota (Štěpán Matěcha), 48:40 Tomáš Vitásek (Martin Hejduk), 55:13 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 57:01 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 59:43 Štěpán Matěcha (Daniel Měkota)
branky (asistence): 02:38 Kryštof Bučok, 05:06 Jan Staněk (Tomáš Mareš), 11:10 David Chvosta (Vojtěch Houska), 21:27 Jiří Křesák (Tomáš Houska), 51:52 Tomáš Houska (Vojtěch Houska), 54:37 Karel Šavrda

TJ Turnov - FbC Strakonice P.A. 8:6
10. Vojtěch Palatínus, 18. Pavel Sekyra, 19. Vojtěch Palatínus, 20. Daniel Měkota, 49. Tomáš Vitásek, 56. Štěpán Matěcha, 58. Vojtěch Palatínus, 60. Štěpán Matěcha - 3. Kryštof Bučok, 6. Jan Staněk, 12. David Chvosta, 22. Jiří Křesák, 52. Tomáš Houska, 55. Karel Šavrda; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 4:5; využití: 2:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Luděk Horáček 3, Jaroslav Švec 21 - Jan Jeřábek 12; po třetinách: 4:3, 0:1, 4:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostů pana Mikeše: Bohužel, děkuji pořadatelům a divákům za zápas. Přejeme Turnovu hodně štěstí v baráži.
60:00
V Turnově se tleská, domácí v důležité utkání vítězí a v baráži narazí na Olymp Praha.
60:00
Střely ve třetí třetině: TUR - 14 STR - 6
60:00
Vyjádření trenéra domácích Palatínuse: Opět jsme se nevyvarovali zbytečných chyb a inkasovali několik laciných branek, které ze zápasu, společně s naší impotencí, vedly k velkému dramatu,Nakonec jsme, myslím, zaslouženě zvítězili. Děkujeme soupeři za krásnou sérii.
60:00
59:43
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Daniel Měkota (8:6).
59:43
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
59:43
Vyloučen hráč Karel Řezanka družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nesportovní chování.
58:55
Vyloučen hráč Jakub Kořán družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
57:44
Stejný hráč měl na holi další gól. Jeřábek se vyznamenal.
57:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (7:6).
57:01
Po ,,Palatínusovsku" tedy po výběhu z rohu se prosazuje turnovská desítka.
57:00
Tři minuty do konce 3. třetiny
55:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (6:6).
55:13
Domácí našli po pěkné kombinaci za brankou rychlou odpověď.
55:05
Čekají nás dramatické a emotivní momenty.
54:37
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda z trestného střílení (5:6).
54:37
Dlouhý výhoz zastavil Vitásek vysokou holí, hosté následným trestným střílením nepohrdli.
53:04
Po pěkné akci mohly jít Strakonice do vedení, branku však netrefily.
52:22
Palatínusova přízemní střela a znovu pozorný Jeřábek.
51:52
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Vojtěch Houska (5:5).
51:52
Nenápadné přečíslení a následná dorážka ze vzduchu znamená strakonické vyrovnání.
50:26
Kolomazník se prezentoval nebezpečnou střelou.
49:40
Probouzí se turnovské publikum, letos zatím nemělo příliš důvodů k podobné radosti.
48:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Martin Hejduk (5:4).
48:40
Vitásek se prosadil po ráně z volného úderu, znovu z poctivé vzdálenosti.
47:37
Po další střele znovu výtečný Jeřábek.
47:22
Vitáskovu střelu dorážel Měkota, ovšem mimo branku.
45:06
Matěcha si u tyčky počkal na dorážku, strakonický brankář se však opět předvedl.
43:55
Domácí Hejduk to zkusil z velké dálky.
43:20
Matěcha se ze vzduchu jen těsně nedostal k dorážce.
41:50
Další povedená akce domácích končí na připraveném brankáři Strakonic.
41:16
Domácí obrana málem nabídla snadný gól hostům.
41:06
Turnov v plném počtu.
40:50
Palatínus našetřil vteřiny.
40:01
Pro jeden z týmů začíná poslední třetina v Národní lize.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině:TUR - 10 STR - 6
40:00
39:06
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
39:06
Palatínus s rychlého brejku trefil bekhendem tyčku, následně se o vzruch postaral důrazný Vitásek.
36:18
Turnov v plném počtu, ovšem prožil krušné dvě minuty, téměř celý čas oslabení se musel bránit.
34:16
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
33:40
Tato pasáž zápasu patří domácím, kteří mají jednu šanci za druhou.
31:58
Domácí Nezdara po volném úderu z rohu mířil jen pro připraveného brankáře.
30:23
Nezdara unikal po levém mantinelu, ale brankáře Strakonic neprostřelil.
30:06
Po krátké odmlce se do tlaku dostávají hosté.
29:00
Měkota byl po oběhnutí branky blízko gólu, hostující brankář se však stihl přesunout.
28:46
Sekyra hokejovým způsobem nahodil do útočného pásma, Turnov je na míčku.
26:38
Šance se nyní střídají na obou stranách, do souvislejšího tlaku se zatím nikdo nedostal.
21:27
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jiří Křesák, asistoval Tomáš Houska (4:4).
21:17
Další gól v turnovské síti po střele z dálky, hosté hrají jednoduše.
20:16
Matěcha se hned v úvodu předvedl nebezpčenou střelou, brankář hostí byl však pozorný.
20:00
20:00
Střely v první třetině: TUR - 6 STR - 8
20:00
19:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Daniel Měkota, asistoval Štěpán Matěcha (4:3).
19:17
Domácí dokončují obrat a po rychlém protiútoku vyrovnávají.
18:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (3:3).
18:21
Palatínus se probil až ke střele a vyrovnal.
18:10
Oba týmy v pěti.
17:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Martin Hejduk (2:3).
17:04
Sekyra krásně vystřelil a trefil přesně horní roh, pro domácí důležitá branka.
16:12
Hra pokračuje ve čtyřech na obou stranách,
16:10
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za hrubost.
16:10
15:08
Strakonice jsou v první třetině daleko živější, není znát, že by měly za sebou dlouhou cestu.
14:50
Hra se nyní dost kouskuje.
13:56
Domácí v plném počtu.
12:50
Strakonice v tlaku, domácí se zatím brání úspěšně.
11:55
Vyloučen hráč Martin Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:55
Turnovu vstup do utkání nevychází a přichází další komplikace.
11:10
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Vojtěch Houska (1:3).
11:10
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Švec družstva TJ Turnov
11:10
Další střela z dálky znamená rychlou dorážku a třetí gól v turnovské brance.
09:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Daniel Měkota (1:2).
09:50
Přesilovkou kombinaci zakončil v brankovišti Palatínus, který byl dostatečně důrazný.
09:17
Domácí mají velkou šanci na kontaktní branku a drží se v tlaku.
09:07
Vyloučen hráč Tomáš Houska družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za bránění ve hře.
08:42
Strakonice to znovu zkusily z dálky a za Horáčkem zvonila tyč.
07:42
Matěcha to zkoušel z dálky, branku těsně minul.
06:25
Hosté kontrují nebezpečnou střelou od pravého mantinelu.
06:02
Měkota ve slibné šanci minul.
05:06
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jan Staněk, asistoval Tomáš Mareš (0:2).
05:06
Další střela z větší vzdálenosti znamená druhou branku hostí, kteří jsou zatím více efektivní.
04:37
Na zápas si našli cestu také florbalisté Koberov, turnovští doufají, že se nepřišli podívat na budoucí soupeře v Divizi.
03:55
Domácí poprvé v delším tlaku, Hejduk však mířil mimo branku.
03:04
Podobně zkoušel odpovědět domácí Hejduk, brankář však pozorný.
02:38
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok bez asistence (0:1).
02:38
Nenápadná střela znamená brzké vedení hostů.
00:12
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům florbalu, kteří se dnes nemohli dostat do turnovské haly. Vítěz dnešní utkání bude mít možnost ještě o setrvání v Národní lize bojovat v baraži, poražený sestupuje rovnou do Divize. Přejeme hezký florbalový zážitek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Jeřábek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Jakub Mikeš, Jan Staněk, David Chvosta
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Martin Hejduk, Tomáš Vitásek, Vojtěch Palatínus, Daniel Měkota, Štěpán Matěcha