1:2
2:2
1:0
1:0
branky (asistence): 03:20 Nikola Domonkosová (Yvona Dostálová), 24:00 Michaela Žáková, 32:48 Simona Némethová (Regina Obrovská), 59:53 Michaela Žáková, 65:22 Aneta Koláčková (Veronika Pohlodková)
branky (asistence): 14:19 Tereza Kabátová (Monika Žapková), 17:12 Renata Kubíčková (Martina Culková), 36:31 Monika Žapková (Irena Palatínusová), 38:04 Kristýna Sobotková (Tereza Kabátová)

itelligence Bulldogs Brno - Florbalová akademie MB 5:4p
4. Nikola Domonkosová, 25. Michaela Žáková, 33. Simona Némethová, 60. Michaela Žáková, 66. Aneta Koláčková - 15. Tereza Kabátová, 18. Renata Kubíčková, 37. Monika Žapková, 39. Kristýna Sobotková; rozhodčí: Ondřej Filipčík - Michal Havelka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Markéta Marková 17, Sabina Dvořáčková 3 - Kristýna Karli 24; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:0, 1:0;
70:00
Střely celkem: BB: 29:, MB: 24.
70:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce: První 2 třetiny byl soupeř lepší a přehrával nás, ve 3. třetině už to bylo jenom o nás, jestli branku trefíme nebo ne. Do prodloužení jsme si přenesli herní pohodu a přetavili ji ve vítězný gól. Série to byla vyrovnaná, napínavá a férová - soupeři děkujeme a přejeme hodně štěstí do příští sezony. Jdeme se připravit na finále.
70:00
Střely v prodloužení: BB: 4, MB: 0.
70:00
Komentář trenéra hostí Martina Šácha: Dnes jsme zažili jak dokáže být florbal krutý. Podali jsme nejlepší výkon v celé sérii a za to jsem na náš Tým velice pyšný! Děkuji soupeři za vyrovnanou a napínavou sérii a přeji hodně štěstí ve finále.
65:22
65:23
Koláčková střelou od levého mantinelu rozhoduje dnešní utkání.
65:22
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková, asistoval Veronika Pohlodková (5:4).
62:59
Kubíčková sundala Žákovou a domácí mají podruhé v prodloužení obrovskou šanci zápas ukončit.
62:58
Vyloučen hráč Renata Kubíčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
62:27
Bachratá do masky golmanky.
62:15
Palatínusová leží na hřišti, ale zvedá se.
60:17
Štěrbové se míček zapletl mezi nohy, ale Zamazalová ho získává zpět.
60:05
Bachratá na míčku.
60:00
60:00
Střely ve 3.třetině: BB:14, MB: 3.
60:00
Prodloužení začne Boleslav ve čtyřech hráčkách, z trestu Mrázkové zbývá 1:36.
60:00
59:54
Halou zní pokřik, ještě jeden.
59:53
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková z trestného střílení (4:4).
59:52
Boberová střílí a bek Bolky vymetl míček rukou z branky, Žáková opět na nájezdu.
59:37
Buldočky v šesti, Bolka na míčku.
59:36
Timeout Florbalová akademie MB
59:36
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
55:05
Detková nezpracovala těžkou přihrávku na střed.
53:35
Kubíčková to zkusila stejně jako u své vstřelené branky,ale podruhé úspěšná nebyla.
52:52
Koláčková byla mnohem přesnější,ale ani to zatím nestačilo.
52:26
Baćhratá faulovaná na středu, zajímavá standartka končí střelou Žákové do 12.řady.
51:16
Dostálová našla středu volnou Honcovou, střela nepřesná.
50:55
Po delší době je hra na půlce Buldoček, ale Žáková je faulovaná a Buldočky opět na míčku.
49:27
Opět Boberová v akci, nedorazila míček za ležící brankářku.
48:52
Boberová beckhendem jen do nohy Karli.
47:50
Buldočky v plném počtu.
47:35
Bachratá vyhazuje míček na polovinu Boleslavi.
45:50
Koláčková ramenem do zad poslala k zemi jednu z protihráček.
45:49
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:39
Žáková se dostala 1 na 1 za beka, ale střela beckhendem nebyla přesná.
44:40
Boberová neumístila míček do poloprázdné branky.
44:10
Pohlodková za mantinelem, nepíská se.
43:22
Karli v pohodě chytá střelu Bachraté.
42:16
Bachratá získala míček u mantinelu a Ďurišová pak nebezpečně střílí.
41:50
První zákrok Dvořáčkové po střele Culkové.
41:16
Buldočky kombinují v útočném pásmu.
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Sabina Dvořáčková družstva itelligence Bulldogs Brno
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: BB: 5, MB: 8.
40:00
39:11
Trmavrma před Karli, ale míček je na půlce.
38:05
Sic asistence připsána Kabátové, tak nahrávala Žapková, která si všimla nabíhající Sobotkové a místo střely tentokrát přesně přihrála a Sobotková to měla hodně jednoduché.
38:04
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Tereza Kabátová (3:4).
37:26
Honcová vede brejk, ale jen do rohu hřiště.
36:32
Žapková opět vypružila a tentokrát už to tam spadlo, Marková toho moc neviděla.
36:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Monika Žapková, asistoval Irena Palatínusová (3:3).
35:09
Boleslav v plném počtu.
35:00
Dnešní utkání sleduje 132 diváků.
34:52
Bachratá s Ďurišovou rozjeli přihrávky a asi po dvanácté z nich Ďurišová nebezpečně vystřelila.
33:55
Domácí zatím v přesilovce nic moc.
33:09
Kubíčková ve skrumáži někoho asi faulovala, ale situace to moc přehledná nebyla.
33:08
Vyloučen hráč Renata Kubíčková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost.
32:49
Némethová získala míček v rohu a po krátkém výběhu překvapila Karli skrytou střelou.
32:48
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Simona Némethová, asistoval Regina Obrovská (3:2).
31:20
Domonkosová netrefila skákavý míček na velkém brankovišti.
30:56
Asi 85. střela Žákové, zas do tmy - přihraj.
30:02
Mrázková nezpracovala před prázdnou bránou, když k ní Marková vyrazila míček po střele Kabátové.
29:12
Kubíčková střílí po výjezdu od mantinelu.
28:18
Koláčková nebezpečně střílí přes ruku.
27:00
Detková získala míček při dobré obraně, ale při brejku jej nahrála na spoluhráčku, která to nečekala.
25:20
Boleslav se snaží napadat, ale Obrovská si hlídá míček.
24:01
Žáková si pohrála s Karli a beckhendem posílá míček za její záda.
24:00
23:59
Žáková se protáhla kolem své obránkyně, která ji sekla přes hokejku a bude trestné střílení.
23:23
Némethová obrala o míček Kabátovou, ale její další klička byla příliš dlouhá a o míček přichází.
21:52
Žapková zase z půlky a Mrázková nedokázala dostat odražený míček za Markovou i když měla úplně prázdnou branku.
21:10
Koláčková dostala ze spodu nahrávku od Dostálové a pak prověřila pozornost Karli střelou z půlky.
20:46
Žapková to zase zkusila z dálky a nadělala Markové hodně problémů.
20:00
20:00
Střely v 1.třetině: BB: 6, MB: 13.
20:00
19:50
Střelu Žapkové po zemi blokuje Koláčková.
19:15
Nyní kontrolují hru hráčky Florbalové akademie.
18:40
Bachratá rozjíždí další útok Buldoček a je u toho faulovaná.
17:54
Domonkosová netrefila skákavý míček ve velkém brankovišti.
17:13
Kubíčková si oběhla branku a nikým nebráněná vyvěsila míček na bližší víko.
17:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Renata Kubíčková, asistoval Martina Culková (1:2).
14:40
Žáková se snaží rychle odpovědět střelou z křídla.
14:20
Střela Kabátové byla tečovaná obránkyní Buldoček a vysokým obloukem se míček dostal až do sítě za Markovou.
14:19
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Monika Žapková (1:1).
13:54
Obrovská s Ďurošovou společně řeší problémy do obrany.
12:25
Bulldogs v pěti hráčkách.
12:04
Buldočky střídají a mají míček.
11:39
První střela, ale Žapková trefila Ďurišovou.
10:25
Koláčková faulovala soupeřku, která se již dostala za ni do předbrankového prostoru.
10:24
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
09:54
Kabátová to opět zkusila táhlou střelou, ale trefuje jen Štěrbovou.
09:37
Bachratá si dobrým pohybem řekla a o faul soupeřky.
08:30
Na place se objevuje 3.útok Buldoček.
07:52
Štěrbová při perfektním návratu čistě získává míček a motá obranu hostů.
06:52
Bachratá střílela z poza půlící čáry a Karli jen vyrazila míček, který na ni plachtil.
05:30
Sobotková se dostala k odraženému míčku a střílí směrem k Markové.
04:53
Žapková to opět zkusila, ale stejně nepřesně jako minule.
04:13
Nebezpečná střela Žapkové od půlky, projela kolem tyčky Markové branky.
03:21
Honcová vystihla rozehrávku, posunula na střed Dostálové a ta ještě do křídla na Domonkosovou, která propálila hostující golmanku.
03:20
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Yvona Dostálová (1:0).
02:45
Buldočky ve dvou napadají rozehrávku Bolky.
01:32
Koláčková kazí rozehrávku a Boleslav má míček, Kubíčkové se zakončení moc nepovedlo a Marková má míček.
00:23
Na druhé straně vedla míček po mantinelu Zamazalová a hledala nabíhající Bachratou.
00:10
Ihned závar před Markovou.
00:01
Buly v suchém triku pro Žákovou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Filipčík a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Monika Žapková, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Tereza Kabátová, Eliška Mrázková
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Monika Zamazalová, Anna Bachratá, Michaela Žáková, Linda Detková, Hana Štěrbová
00:00
Dobrý sváteční den. Vítáme Vás u online přenosu ze 3.semifinálového utkání 1.ligy žen. Proti sobě se utkají domácí Bulldogs Brno a hostující Florbalová akademie MB. První utkání série, které se hrálo na domácí hale Buldoček v pátek 30.3. vyznělo lépe pro Akademičky, které zvítězily 4:3. Den poté se v Mladé Boleslavi podařilo Buldočkám vyrovnat stav série výhrou na nájezdy 8:7.