- : -
Finsko
Švédsko
Finsko
branky (asistence): 34:51 Nico Salo (Eemeli Salin), 35:30 Valtteri Kainulainen (Jani Kukkola), 39:28 Eemeli Salin (Sami Johansson), 42:33 Tatu Väänänen (Jani Kukkola), 48:35 Jani Kukkola (Jami Manninen), 59:45 Janne Lamminen (Sami Johansson)
Švédsko
branky (asistence): 17:49 Gustav Fritzell (Alexander Galante Carlström), 21:42 Kim Ganevik (Robin Nilsberth), 24:59 Oskar Hovlund (Albin Sjögren), 28:26 Alexander Galante Carlström (Gustav Fritzell), 43:39 Robin Nilsberth, 55:55 Gustav Fritzell (Alexander Galante Carlström), 59:16 Gustav Fritzell

Finsko - Švédsko 6:7
35. Nico Salo, 36. Valtteri Kainulainen, 40. Eemeli Salin, 43. Tatu Väänänen, 49. Jani Kukkola, 60. Janne Lamminen - 18. Gustav Fritzell, 22. Kim Ganevik, 25. Oskar Hovlund, 29. Alexander Galante Carlström, 44. Robin Nilsberth, 56. Gustav Fritzell, 60. Gustav Fritzell; rozhodčí: Maris Kumerdanks - Kaspars Kristapsons; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 1315; zásahy brankářů: Eero Kosonen 15 - Måns Parsjö-Tegnér 9; po třetinách: 0:1, 3:3, 3:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: FIN 4 - SWE 8.
60:00
59:45
Timeout Finsko
59:45
Branku družstva Finsko vstřelil Janne Lamminen, asistoval Sami Johansson (6:7).
59:16
Branku družstva Švédsko vstřelil Gustav Fritzell bez asistence (5:7).
55:55
Branku družstva Švédsko vstřelil Gustav Fritzell, asistoval Alexander Galante Carlström (5:6).
48:35
Branku družstva Finsko vstřelil Jani Kukkola, asistoval Jami Manninen (5:5).
45:48
Trestné střílení družstva Švédsko neproměnil Albin Sjögren.
45:48
Vyloučen hráč Mikko Leikkanen družstva Finsko na 2 minuty za sekání.
43:39
Branku družstva Švédsko vstřelil Robin Nilsberth bez asistence (4:5).
42:33
Branku družstva Finsko vstřelil Tatu Väänänen, asistoval Jani Kukkola (4:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: FIN 6 - SWE 9.
40:00
39:28
Branku družstva Finsko vstřelil Eemeli Salin, asistoval Sami Johansson (3:4).
35:30
Branku družstva Finsko vstřelil Valtteri Kainulainen, asistoval Jani Kukkola (2:4).
34:51
Branku družstva Finsko vstřelil Nico Salo, asistoval Eemeli Salin (1:4).
34:41
Vyloučen hráč Johannes Larsson družstva Švédsko na 2 minuty za bránění ve hře.
28:26
Branku družstva Švédsko vstřelil Alexander Galante Carlström, asistoval Gustav Fritzell (0:4).
24:59
Branku družstva Švédsko vstřelil Oskar Hovlund, asistoval Albin Sjögren (0:3).
21:42
Branku družstva Švédsko vstřelil Kim Ganevik, asistoval Robin Nilsberth (0:2).
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: FIN 5 - SWE 5.
20:00
17:49
06:02
Vyloučen hráč Mattias Samuelsson družstva Švédsko na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Střela do tyčky hráč Ville Lastikka družstva Finsko .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Maris Kumerdanks a Kaspars Kristapsons.
00:00
00:00
Line-up hostů Švédsko: brankář: Måns Parsjö-Tegnér; hráči v poli: Mattias Samuelsson, Kasper Hedlund, Alexander Galante Carlström, Gustav Fritzell, Johan Samuelsson
00:00
Line-up domácích Finsko: brankář: Eero Kosonen; hráči v poli: Janne Lamminen, Krister Savonen, Eemeli Salin, Nico Salo, Sami Johansson