- : -
Finsko W
Česko W
Finsko W
branky (asistence): 06:27 Oona Kauppi (Veera Kauppi), 29:48 Veera Kauppi (My Kippilä), 42:00 My Kippilä (Veera Kauppi), 49:05 Milla Nordlund (Daniela Westerlund), 54:15 Milla Nordlund (Ella Alanko)
Česko W
branky (asistence): 16:56 Michaela Mlejnková (Natálie Martináková), 27:23 Michaela Mlejnková (Hana Koníčková)

Finsko W - Česko W 5:2
7. Oona Kauppi, 30. Veera Kauppi, 43. My Kippilä, 50. Milla Nordlund, 55. Milla Nordlund - 17. Michaela Mlejnková, 28. Michaela Mlejnková; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 282; zásahy brankářů: Tiltu Siltanen 11 - Jana Christianová 20; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:0;
60:00
56:20
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva Česko W na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:15
Branku družstva Finsko W vstřelil Milla Nordlund, asistoval Ella Alanko (5:2).
49:05
Branku družstva Finsko W vstřelil Milla Nordlund, asistoval Daniela Westerlund (4:2).
42:00
Branku družstva Finsko W vstřelil My Kippilä, asistoval Veera Kauppi (3:2).
40:00
40:00
29:48
Branku družstva Finsko W vstřelil Veera Kauppi, asistoval My Kippilä (2:2).
27:23
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Hana Koníčková (1:2).
20:00
20:00
16:56
Branku družstva Česko W vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Natálie Martináková (1:1).
06:27
Branku družstva Finsko W vstřelil Oona Kauppi, asistoval Veera Kauppi (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Eliška Machková, Nela Jiráková, Nela Kapcová, Martina Řepková, Eliška Krupnová
00:00
Line-up domácích Finsko W: brankář: Tiltu Siltanen; hráči v poli: Laura Manninen, Karoliina Kujala, Inka Lampinen, Kristiina Kauppila, Elina Kujala