1:1
0:5
- : -
Česko U19
branky (asistence): 03:44 Mārtiņš Muižnieks (Edmunds Zandersons), 06:01 Kristaps Laugalis, 18:37 Kevins Šmits (Juris Sandis Jēgers), 25:13 Armands Savins (Kristaps Laugalis)
Česko U19
branky (asistence): 04:49 Jonáš Kreysa, 15:31 Filip Forman (Josef Juha), 16:05 Martin Řezáč, 29:14 Martin Řezáč (Jakub Boček), 41:44 Jonáš Kreysa (Matyáš Šindler), 41:50 Martin Řezáč (Josef Juha), 58:09 Adam Šmíd (Josef Juha), 58:27 Jakub Buršík, 59:02 Matyáš Šindler

Lotyšsko U19 - Česko U19 4:9
4. Mārtiņš Muižnieks, 7. Kristaps Laugalis, 19. Kevins Šmits , 26. Armands Savins - 5. Jonáš Kreysa, 16. Filip Forman, 17. Martin Řezáč, 30. Martin Řezáč, 42. Jonáš Kreysa, 42. Martin Řezáč, 59. Adam Šmíd, 59. Jakub Buršík, 60. Matyáš Šindler; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Valters Kasjaņenko 26 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 3:3, 1:1, 0:5;
60:00
59:02
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matyáš Šindler z trestného střílení (4:9).
58:27
Branku družstva Česko U19 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (4:8).
58:09
Branku družstva Česko U19 vstřelil Adam Šmíd, asistoval Josef Juha (4:7).
41:50
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Josef Juha (4:6).
41:44
Branku družstva Česko U19 vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Matyáš Šindler (4:5).
40:00
40:00
34:14
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva Česko U19 na 2 minuty za hákování.
29:14
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jakub Boček (4:4).
25:13
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Armands Savins, asistoval Kristaps Laugalis (4:3).
23:34
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
22:21
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
18:37
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Kevins Šmits , asistoval Juris Sandis Jēgers (3:3).
16:21
Vyloučen hráč Matīss Jorens Švēdenbergs družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:05
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč bez asistence (2:3).
15:31
Branku družstva Česko U19 vstřelil Filip Forman, asistoval Josef Juha (2:2).
06:01
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Kristaps Laugalis z trestného střílení (2:1).
04:49
Branku družstva Česko U19 vstřelil Jonáš Kreysa bez asistence (1:1).
03:44
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Mārtiņš Muižnieks, asistoval Edmunds Zandersons (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Jakub Boček, Ondřej Sádlo, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Martin Řezáč
00:00
Line-up domácích Lotyšsko U19: brankář: Valters Kasjaņenko; hráči v poli: Dāvis Zēmelis, Endijs Kleistrovs, Matīss Celms, Kristaps Laugalis, Armands Savins