5:1
- : -
Česko U19
Česko U19
branky (asistence): 18:04 Josef Juha (Filip Forman), 21:36 Patrik Šebek (Josef Juha), 30:30 Jonáš Kreysa (Martin Řezáč), 40:51 Josef Juha, 49:18 Filip Forman (Patrik Šebek), 51:19 Matěj Boček (Jakub Boček), 59:37 Josef Juha (Patrik Šebek), 59:59 Martin Řezáč (Adam Šmíd)
branky (asistence): 05:30 Joshua Seya Schnell (Mauro Stingelin), 12:26 Joshua Seya Schnell (Severin Nigg), 23:28 Cyrill Suter (Noah Boschung), 36:10 Mauro Stingelin (Severin Nigg), 58:07 Cedric Söderberg (David Dürler)

Česko U19 - Švýcarsko U19 8:5
19. Josef Juha, 22. Patrik Šebek, 31. Jonáš Kreysa, 41. Josef Juha, 50. Filip Forman, 52. Matěj Boček, 60. Josef Juha, 60. Martin Řezáč - 6. Joshua Seya Schnell, 13. Joshua Seya Schnell, 24. Cyrill Suter, 37. Mauro Stingelin, 59. Cedric Söderberg; vyloučení: 0:7; využití: 2:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 19 - Gian-Andrea Scharmin 24; po třetinách: 1:2, 2:2, 5:1;
60:00
59:59
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Adam Šmíd (8:5).
59:37
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha, asistoval Patrik Šebek (7:5).
58:07
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Cedric Söderberg, asistoval David Dürler (6:5).
51:19
Branku družstva Česko U19 vstřelil Matěj Boček, asistoval Jakub Boček (6:4).
49:18
Branku družstva Česko U19 vstřelil Filip Forman, asistoval Patrik Šebek (5:4).
48:48
Vyloučen hráč Gianluca Persici družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za vražení zády.
44:27
Vyloučen hráč Moritz Wenk družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za vražení zády.
40:51
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha bez asistence (4:4).
40:00
40:00
36:10
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Mauro Stingelin, asistoval Severin Nigg (3:4).
31:22
Vyloučen hráč Moritz Wenk družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za blokování hokejky.
30:30
Branku družstva Česko U19 vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Martin Řezáč (3:3).
29:09
Vyloučen hráč David Dürler družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za hákování.
28:20
Vyloučen hráč Cyrill Suter družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za vražení zády.
23:28
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Cyrill Suter, asistoval Noah Boschung (2:3).
21:36
Branku družstva Česko U19 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Josef Juha (2:2).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině CZE 11; SUI 7
20:00
18:04
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha, asistoval Filip Forman (1:2).
12:52
Vyloučen hráč Marc-André Vogt družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za hákování.
12:26
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Joshua Seya Schnell, asistoval Severin Nigg (0:2).
08:23
Vyloučen hráč Lukas Münger družstva Švýcarsko U19 na 2 minuty za sekání.
05:30
Branku družstva Švýcarsko U19 vstřelil Joshua Seya Schnell, asistoval Mauro Stingelin (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Švýcarsko U19: brankář: Gian-Andrea Scharmin; hráči v poli: Mauro Stingelin, Severin Nigg, Joshua Seya Schnell, Moritz Mock, Lukas Münger
00:00
Line-up domácích Česko U19: brankář: Vojtěch Šimůnek; hráči v poli: Michal Strnad, Jakub Buršík, Tomáš Pour, Jakub Boček, Matěj Boček