2:0
2:1
- : -
Česko U19
branky (asistence): 08:24 Ārnijs Kuratņiks (Jānis Ragovskis), 25:17 Klāvs Jansons (Armands Budreika), 28:58 Ārnijs Kuratņiks (Stefans Roberts Dimza), 54:41 Roberts Zande (Markuss Januševskis), 58:35 Markuss Januševskis (Jānis Ragovskis)
Česko U19
branky (asistence): 04:54 Martin Řezáč (Matyáš Šindler), 09:04 Martin Řezáč, 14:56 Josef Juha (Dominik Beneš), 18:37 Adam Šmíd (Martin Řezáč), 46:16 Filip Forman (Miroslav Fořt)

Lotyšsko U19 - Česko U19 5:5
9. Ārnijs Kuratņiks, 26. Klāvs Jansons, 29. Ārnijs Kuratņiks, 55. Roberts Zande, 59. Markuss Januševskis - 5. Martin Řezáč, 10. Martin Řezáč, 15. Josef Juha, 19. Adam Šmíd, 47. Filip Forman; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 217; zásahy brankářů: Valters Kasjaņenko 15 - Ondřej Kolajta 21; po třetinách: 1:4, 2:0, 2:1;
60:00
58:35
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Markuss Januševskis, asistoval Jānis Ragovskis (5:5).
54:41
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Roberts Zande, asistoval Markuss Januševskis (4:5).
46:16
Branku družstva Česko U19 vstřelil Filip Forman, asistoval Miroslav Fořt (3:5).
41:11
Vyloučen hráč Viesturs Mārtiņš Rubenis družstva Lotyšsko U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
28:58
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Ārnijs Kuratņiks, asistoval Stefans Roberts Dimza (3:4).
27:08
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
25:17
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Klāvs Jansons, asistoval Armands Budreika (2:4).
20:00
20:00
18:37
Branku družstva Česko U19 vstřelil Adam Šmíd, asistoval Martin Řezáč (1:4).
14:56
Branku družstva Česko U19 vstřelil Josef Juha, asistoval Dominik Beneš (1:3).
09:04
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč bez asistence (1:2).
08:24
Branku družstva Lotyšsko U19 vstřelil Ārnijs Kuratņiks, asistoval Jānis Ragovskis (1:1).
05:42
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva Česko U19 na 2 minuty za sekání.
04:54
Branku družstva Česko U19 vstřelil Martin Řezáč, asistoval Matyáš Šindler (0:1).
00:00
00:00
Line-up hostů Česko U19: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Ondřej Sádlo, Patrik Šebek, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Josef Juha
00:00
Line-up domácích Lotyšsko U19: brankář: Valters Kasjaņenko; hráči v poli: Renāts Degins, Ārnijs Kuratņiks, Uldis Dūniņš, Markuss Januševskis, Jānis Ragovskis