1:0
1:0
2:1
- : -
branky (asistence): 14:47 Vojtěch Krhovják (Patrik Pícha), 21:48 Vojtěch Krhovják (Patrik Pícha), 42:38 Dominik Kaloč (Michal Sládek), 54:51 Dominik Kaloč (Michal Sládek)
branky (asistence): 59:02 Lukáš Kučera (Adam Šmíd)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Sokol Pardubice 4:1
15. Vojtěch Krhovják, 22. Vojtěch Krhovják, 43. Dominik Kaloč, 55. Dominik Kaloč - 60. Lukáš Kučera; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 10 - Martin Haleš 22; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Dnes zasloužená výhra Ostravy, My se těžko dostávali přes osobní obranu FBC, nefungovali nám přesilovky a tak celkově to bylo nemastný neslaný. Utkání si rozebereme a připravíme se na pondělí. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. třetině: 10-6
60:00
Komentář k dnešnímu utkání z pohledu domácího trenéra Jana Daniše: Důležité vítězství podtrženo skvělým výkonem celého mužstva. Moc šancí jsme Pardubicím nepovolili a zápas měli pod kontrolou. Klobouk dolů při zachování se fair-play při gólu Pardubic. Děkujeme za utkání, také našim fanouškům a šťastnou cestu domů.
60:00
59:02
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (4:1).
59:02
Škoda, škoda pro Kolajtu. Necelou minutu před koncem zápasu inkasuje z hole Kučery gól na 4:1 a přichází tak o čisté konto.
57:50
Pardubice hrají s šesti lidmi v poli.
57:37
Nechci kecat, ale vypadalo to na další tyčku Černého.
57:16
Od tyčky se odráží míček za mantinel. Rozehrávat bude FBC z vlastní poloviny.
57:15
Timeout Sokol Pardubice
55:40
Ostrava si vysloužila potlesk diváků. Ač jsou hráči lehce napadáni pardubickým pressem, dokáží si s míčkem pohrát a držet na svých holích.
54:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Michal Sládek (4:0).
52:51
Krhovják se dostal do šance, ale až moc si předkopnul míček před sebe a nestačil zakončit tak, jak by si představoval.
51:47
Hurta osamocen před brankou hostí nepřidává čtvrtý gól Ostravy.
50:05
Chybu Krhovjáka mohl potrestat Czecsewski, ale trefuje pouze boční síťku Kolajtovy branky.
48:43
Černý nastřeluje v přesilovce další tyč.
47:40
Kolajta dvěma dobrými zákroky po sobě přidělal pardubickým další vrásky na čele.
47:13
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:30
Vynikající zákrok Kolajty proti Prixově střele.
45:52
Vlasák ve velké příležitosti trefuje pouze Homolovy hýždě.
44:41
Sládek zachytil přihrávku Pardubic. Natáhl ke střele a taky ji na branku vyslal. Haleš byl však na svém místě a připraven k zákroku.
43:03
Kapitán domácích hráčů Martiniak trefuje přesně spojnici pravé tyče a břevna.
42:38
42:38
Kde nic tu nic, Kaloč udeřil jako blesk z čistého nebe!
41:40
Osobní obrana druhé lajny Ostravy nedělá rozehrávce Pardubic zrovna dobře.
40:37
Klimek v bezprostřední blízkosti Haleše nepřekonává.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: 4-3
40:00
39:17
Gesto fair-play od pardubického mužstva. Pardubičtí dali gól, ale v 6 lidech na hřišti, rozhodčí si toho nevšimli a gól uznali. Pardubice, ale přiznali svou chybu a gól si nenechali připsat. Stav je tak stále 2:0.
38:15
Už to vypadalo, že Ostrava dá gól do prázdné branky, ale finální přihrávku stačil zachytit Prix.
34:25
Sokolští trochu zaspali se střídáním a domácí hráči toto skoro dokázali potrestat. Kubiczek dostal míček do náběhu před branku. Na Haleše si však nepřišel.
33:40
Žáček pálí těsně mimo.
32:30
Vyloučen hráč Daniel Flašar družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
31:47
Flašar předvedl pěknou sekyrku na polovině hřiště a Pardubice mají výhodu odloženého vyloučení.
29:26
Hra se nám trošku přiostřila vzhledem k tomu co bylo vidět v první třetině. Teď například dostal Klimek u mantinelu hodně naloženo.
27:40
Krhovják pálí velmi těsně mimo. Celá ostravská střídačka už stála na nohou a čekala na hattrick svátečního střelce. Po tom, co se dozvěděli, že se ještě hattrick nekoná se ozvalo hlasité "jeeeeejjj".
26:58
Backhandem se Šmíd pokoušel přehodit Kolajtu. ten se však nachytat nenechal.
26:23
Z poloviny tvrdě pálí Prix, nohou vyráží Šindler.
25:48
Druhá lajna Ostravy teď pořádně zatápí Pardubicím.
24:41
Prix tvrdě narazil Šindlera na mantinel.
23:35
Krhovják se odhodlal k další střele, ale tentokrát se zaskvěl dobrým blokem Verner.
21:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Patrik Pícha (2:0).
21:48
Zatím muž zápasu Krhovják přidává svůj druhý gól po krásné akci celého týmu!
20:16
Klimek sám před brankou, pokládá si Halešeeee, střílííííí...... do nohy....
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 12-2
20:00
19:58
Velké štěstí na straně Ostravy. Černý už ze vzduchu odklízel balónek do téměř odkryté branky. Kolajta se však stihl přesunout a pokus tak na 50 % zlikvidovat, o zbylých padesát procent se postarala branková konstrukce. Míček se tak nezatoulal do ostravských sítí a do druhé třetiny půjdeme za toho nejtěsnějšího stavu 1:0 pro Ostravu.
19:01
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
17:47
Kaloč si to vybruslil přes celou šíří hřiště, aby poté hledal místo v jednom z horních rohů pardubické branky. Střela dobrá, reakce Haleše taktéž.
16:30
V další velké šanci se ocitl Krhovják. Střela mu však vůbec nesedla.
14:47
14:47
Pícha našel úplně volného Krhovjáka, který prostřeluje Haleše!
12:29
Dočkal se nedočkal gólu. Střela mířila velmi dobře, ale Haleš na poslední chvíli pěkným zákrokem vyrazil střelu mimo dosah tří tyčí.
10:44
Šmíd se snažil trefit vzdálenější tyč, ale Kolajta se vytasil s dobrým zákrokem a vytěsnil míček svou levou nohou.
09:03
Těsně nad pálí Mikulok.
07:41
Kubiczek se prezentoval střelou, zákrokem se zase prezentoval Haleš.
06:58
Střela Šindlera a posléze dorážka Sládka nedoputovala spěšně do branky.
05:06
Sokol je až moc trpělivý na rozehrávce, na což reagoval domácí trenér slovy: "V kliduuu, ať si hrajou..."
02:13
Kubíczek udělal z Žáčka úplného žáčka.
01:03
Hráči nikam nespěchají. Obě družstva se snaží hrát trpělivě na rozehrávce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Michal Sládek, Dominik Kaloč, Daniel Flašar, Lukáš Homola, Matyáš Šindler