3:2
3:2
1:3
0:1
branky (asistence): 05:44 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 16:07 Lukáš Slabý (Lukáš Prix), 19:48 David Žáček, 24:00 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 26:32 Lukáš Prix (Lukáš Slabý), 30:07 Dominik Czeszewski (Vojtěch Vlasák), 44:56 Petr Černý (Adam Šmíd)
branky (asistence): 04:37 Matyáš Šindler (Lukáš Homola), 06:59 Patrik Pícha, 27:20 Michal Sládek, 33:01 Dominik Kaloč (Matyáš Šindler), 50:13 Pavel Hurta (Patrik Pícha), 51:35 Dominik Kaloč (Michal Sládek), 56:26 Denis Kubiczek (Patrik Pícha), 61:29 Denis Kubiczek (Jakub Mikulok)

Sokol Pardubice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:8p
6. Lukáš Kučera, 17. Lukáš Slabý, 20. David Žáček, 25. Lukáš Kučera, 27. Lukáš Prix, 31. Dominik Czeszewski, 45. Petr Černý - 5. Matyáš Šindler, 7. Patrik Pícha, 28. Michal Sládek, 34. Dominik Kaloč, 51. Pavel Hurta, 52. Dominik Kaloč, 57. Denis Kubiczek, 62. Denis Kubiczek; rozhodčí: Martin Trnka - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Martin Haleš 27 - Ondřej Kolajta 15; po třetinách: 3:2, 3:2, 1:3, 0:1;
70:00
Střely v prodloužení 1:2
70:00
Komentář trenéra hostí Petra Koutného: Dneska vyhrál šťastnější tým, když jsme vítězství na konci zápasu ubojovali silou vůle. Děkujeme soupeři za dvě utkání a přejeme hodně štěstí do další práce.
70:00
Nejlepší hráči utkání: 47 Adam Šmíd, 70 Denis Kubiczek
70:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: K zápasu: Škoda, že jsme dobře rozehraný zápas nedotáhli do vítězného konce. Ke konci třetí třetiny už jsme se z toho podělali a vlastními chybami jsme Ostravě darovali vítězství. Díky Ostravě za zápas a hodně štěstí do dalších utkání.
70:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: 2. část: K sezóně: Všem klukům patří klobouček poděkování k tomu, jak k sezóně přistoupili. V tomto "fenomenálním" modelu jsme odehráli kolem čtyřiceti utkání, najezdili tisíce kilometrů a sezónu končíme s hlavou nahoře. Obzvlášť výkony proti Hattricku, Spartě a Bohemians byly parádní. Díky všem rodičům, kteří nás během sezóny povzbuzovali a jezdili za námi na venkovní zápasy.
61:29
61:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Jakub Mikulok (7:8).
59:10
Velká šance rozhodnout zápas je tu pro Pardubice, které právě v posledních minutách hrají přesilovku.
58:50
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:50
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
58:40
Šindler přestřelil.
57:24
Weinelt chtěl přihrát svému spoluhráčovi, namísto toho míček skončil na florbalce Sládka.
56:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Patrik Pícha (7:7).
56:26
A je vyrovnáno, tohle bude ještě boj!
55:00
Hra se také začíná přiostřovat. Kučera byl tvrdě sražen na mantinely.
53:28
Prix strefil tyč a hosté jsou v plném počtu. Hala duní.
51:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Michal Sládek (7:6).
51:26
Vyloučen hráč Vít Dočkal družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
51:26
I Pardubice si dnes zahrají přesilovku.
51:10
Dočkal svou střelou trefil pouze bránícího Petrželu.
50:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Patrik Pícha (7:5).
50:13
Hurta střelou z první snižuje stav na rozdíl 2 branek.
48:24
Dočkalovu střelu do horního růžku branky Haleš vyrazil rukou.
46:27
Pardubice se nyní zdají pod parou a jsou na hřišti aktivnějším týmem.
44:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (7:4).
44:56
Šmíd dlouho zdržoval za svou brankou až nakonec vyrazil plnou parou vpřed a nahrál přímo na florbalku čekajícímu Černému před brankou, který míček přesně tečoval kasy.
43:24
Míček teď dvakrát zamířil na diváckou tribunu. Nejprve na levou, poté na pravou, aby to divákům nebylo líto.
42:40
Prix přidal zbytečnou otočku a k míčku se dostal Sládek, který zamířil do útoku.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrál tým hostí.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 6:13
40:00
39:20
Míček poskakoval před Halešem, ten ho na poslední chvíli chytil.
38:00
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
34:44
Ostrava poslala několik dělovek do Haleše, ale ten odolává a vyráží.
33:19
Dnešnímu utkání přihlíží 87 diváků.
33:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (6:4).
33:01
Pardubice si vytvořily náskok několika branek, ale Ostrava pomalu dotahuje.
30:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Vojtěch Vlasák (6:3).
29:52
Hra je na chvíli pozastavena po seknutí do Haleše, který se jde ošetřit kelenem.
27:48
Na hřišti teď konečně přibyl pohyb. Na rozdíl od 1. třetiny se hráči perou o každý míček.
27:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (5:3).
27:00
Namotivovaný nyní běhá v útoku jak blesk.
26:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Lukáš Slabý (5:2).
24:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (4:2).
23:05
Martiniak ulovil míček a mohl do samostatného nájezdu, Haleš jeho střelu zachytil.
21:52
Petrželova střela přeskočila Kolajtovu nohu a zamířila mimo ohrožení branky.
20:34
Haleš likviduje střelu Ostravy.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrává tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině - 8:13
20:00
19:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček bez asistence (3:2).
19:48
Ke gólmanovi hostí se dostal míček od spoluhráče, ten ho nechtěl zahrát na malou domů a toho využil Žáček.
19:19
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:15
A i teď po souhře hostů Haleš předvedl výborný zákrok.
16:32
Kaloč proběhl celým hřištěm pronásledován protihráči, ale dohnán nebyl. Jeho střelu vyrazil Haleš.
16:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Slabý, asistoval Lukáš Prix (2:2).
15:34
Velký tlak Pardubic přinesl několik střel, ovšem všechny letěly buď mimo anebo byly vyraženy Kolajtou.
15:34
Ovšem to už neplatí o chvíli později, kdy Pardubice vyrovnávají.
12:50
Pardubická první lajna rozehrává v rohu hřiště za brankou hostí.
10:53
Sládek si dlouho připravoval svou střelu, a tak se pardubická obrana stihla připravit.
09:50
Vlasákovu tvrdou střelu gólman hostí vyráží.
09:07
Pardubice se často zdržují za svou brankou a vymýšlí, jak nejlépe na Ostravu vyzrát.
07:20
Ostrava z rychlého útoku přestřelila.
06:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha z trestného střílení (1:2).
05:44
05:44
Pardubice mají po minutě rychlou odpověď a je vyrovnáno.
04:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Lukáš Homola (0:1).
04:37
Rychlá rozehrávka Ostravě přinesla své ovoce a dostávají se tak do vedení.
03:21
Domácí se již chtěli radovat z gólu, ale nebyl jim uznán, protože Černý zahrál vysokou hokejku.
00:44
Prix za brankou vymýšlí, co dál, zatímco je presován hostujícími hráči.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Lukáš Žofka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Michal Sládek, Matěj Matoška, Dominik Kaloč
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Lukáš Slabý, Adam Šmíd, Lukáš Kučera, Petr Černý, Lukáš Prix