1:0
1:2
1:0
- : -
branky (asistence): 05:42 Matěj Doubravský (Jakub Mynář), 16:24 David Kotek (Dušan Soušek), 30:12 Dušan Soušek (Matěj Doubravský)
branky (asistence): 17:34 Jindřich Viktorin (Jakub Černohous), 18:22 Ondřej Sitta (Filip Černohous)

FBS Olomouc A - FbC Asper Šumperk 3:2
6. Matěj Doubravský, 17. David Kotek, 31. Dušan Soušek - 18. Jindřich Viktorin, 19. Ondřej Sitta; rozhodčí: Filip Fňukal - Pavel Kelemen; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Kvapil ? - Jakub Černohous ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:0;
36:00
35:15
To se cení ! Kouč hostů poslal šestého hráče do pole !
35:07
Domácí si jdou posclechnout k lavičce trenéra, jak to takticky dohrát za tři body.
35:01
Timeout FbC Asper Šumperk
33:00
Vyloučen hráč Pavel Fleischmann družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
30:12
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Dušan Soušek, asistoval Matěj Doubravský (3:2).
30:12
Po sérii šancí hostů se pěknou akcí prosazuje domácí kapitán střelou po zemi k tyči.
26:07
Hosté se snaží bojovou poradou asi strhnout průběžné skóre na svou stranou.
26:05
Timeout FBS Olomouc A
26:05
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za blokování hokejky.
25:05
Břevno ! Branková konstrukce zachránila hostům vyrovnaný stav.
24:00
24:00
18:23
A máme zde zasloužené vyrovnání ! Hosté svou zvýšenou aktivitu v této třetině srovnali skóre !
18:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Filip Černohous (2:2).
17:35
Tak to byla paráda ! Hostující brankář excelentním výhozem vyslal útečníka do sóla a ten nekompromisně blafákem nedal domácímu gólmanovi šanci !
17:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Viktorin, asistoval Jakub Černohous (2:1).
16:25
Domácí při své početní výhodě byli úspěšnější šťastnou tečí hostujícího obránce.
16:24
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil David Kotek, asistoval Dušan Soušek (2:0).
15:20
Vyloučen hráč Antonín Harapát družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
14:45
V přesilové dvě pěkné střely hostů bohužel ke gólu nevedly.
12:40
Vyloučen hráč Dušan Soušek družstva FBS Olomouc A na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
11:50
I přes papírové předpoklady hosté drží s domácími na hřišti krok fyzicky i herně.
05:43
Vteřinu po ukončení trestu domácích ukončen bezgólový stav.
05:42
Branku družstva FBS Olomouc A vstřelil Matěj Doubravský, asistoval Jakub Mynář (1:0).
03:41
Vyloučen hráč Filip Černohous družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.