2:2
3:1
4:0
- : -
branky (asistence): 01:00 David Marek (Jakub Chobot), 04:17 Daniel Pilný, 20:39 Daniel Pilný (Tomáš Faltejsek), 21:06 Martin Jedlička (Ondřej Shejbal), 23:26 Daniel Pilný (David Sušil), 30:15 Jiří Pulkrábek (Martin Jedlička), 37:29 Daniel Pilný (Tomáš Faltejsek), 38:01 David Marek, 44:55 Jakub Chobot (Daniel Pilný)
branky (asistence): 04:45 Martin Špás (Roman Kábele), 06:39 Roman Kábele, 17:56 Tomáš Odvárka (Tomáš Krejcar)

HAGA Pardubice C - Klub SPV Pardubice 9:3
2. David Marek, 5. Daniel Pilný, 21. Daniel Pilný, 22. Martin Jedlička, 24. Daniel Pilný, 31. Jiří Pulkrábek, 38. Daniel Pilný, 39. David Marek, 45. Jakub Chobot - 5. Martin Špás, 7. Roman Kábele, 18. Tomáš Odvárka; rozhodčí: František Košňar - Jan Čečetka; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Ladislav Beneš 17 - Petr Šimon 23; po třetinách: 2:2, 3:1, 4:0;
45:00
44:55
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil Jakub Chobot, asistoval Daniel Pilný (9:3).
42:44
Vyloučen hráč Jiří Pulkrábek družstva HAGA Pardubice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:31
Vyloučen hráč Martin Jedlička družstva HAGA Pardubice C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:01
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil David Marek z trestného střílení (8:3).
37:29
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil Daniel Pilný, asistoval Tomáš Faltejsek (7:3).
30:15
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Martin Jedlička (6:3).
30:00
30:00
23:26
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil Daniel Pilný, asistoval David Sušil (5:3).
21:06
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil Martin Jedlička, asistoval Ondřej Shejbal (4:3).
20:39
17:56
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Tomáš Odvárka, asistoval Tomáš Krejcar (2:3).
15:35
Vyloučen hráč Ondřej Shejbal družstva HAGA Pardubice C na 2 minuty za vražení zády.
15:00
15:00
10:20
Vyloučen hráč Zbyněk Král družstva Klub SPV Pardubice na 2 minuty za sekání.
07:14
Trestné střílení družstva Klub SPV Pardubice neproměnil Martin Špás.
07:14
Vyloučen hráč David Sušil družstva HAGA Pardubice C na 2 minuty za blokování hokejky.
06:39
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Roman Kábele bez asistence (2:2).
04:45
Branku družstva Klub SPV Pardubice vstřelil Martin Špás, asistoval Roman Kábele (2:1).
04:17
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil Daniel Pilný bez asistence (2:0).
01:00
Branku družstva HAGA Pardubice C vstřelil David Marek, asistoval Jakub Chobot (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Košňar a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů Klub SPV Pardubice: brankář: Petr Šimon; hráči v poli: Luboš Drahozal, Dominik Řezníček, Tomáš Odvárka, Roman Kábele, Martin Špás