2:1
1:3
1:1
- : -
branky (asistence): 09:05 Daniel Budáč (Jakub Ších), 12:46 Daniel Budáč (Jakub Ších), 18:35 Jakub Hlaváček (David Janáček), 35:18 David Janáček
branky (asistence): 05:28 Filip Kubelka, 20:04 Otto Pípla (Jiří Novák), 23:27 Martin Švácha (Filip Kubelka), 24:48 Filip Kubelka (Michal Vlasák), 33:11 Václav Bíba (Stanislav Janoštík)

Floorball Club FALCON - FKÚ Ovocné Báze 4:5
10. Daniel Budáč, 13. Daniel Budáč, 19. Jakub Hlaváček, 36. David Janáček - 6. Filip Kubelka, 21. Otto Pípla, 24. Martin Švácha, 25. Filip Kubelka, 34. Václav Bíba; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Tomáš Kudera ? - Jan Procházka ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:1;
45:00
44:30
Timeout FKÚ Ovocné Báze
40:40
Trestné střílení družstva FKÚ Ovocné Báze neproměnil Martin Švácha.
40:40
Vyloučen hráč Patrik Koníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.
35:18
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček bez asistence (4:5).
35:18
Neuvěřitelný příchod na hřiště hráče číslo 93, hned jak z trestné lavice vyběhl, zabránil útoku a z brejku vstřelil branku.
33:11
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Václav Bíba, asistoval Stanislav Janoštík (3:5).
33:11
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
24:48
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka, asistoval Michal Vlasák (3:4).
23:27
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Martin Švácha, asistoval Filip Kubelka (3:3).
20:04
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Otto Pípla, asistoval Jiří Novák (3:2).
18:35
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hlaváček, asistoval David Janáček (3:1).
15:00
15:00
14:21
Vyloučen hráč Otto Pípla družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za blokování hokejky.
12:46
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Daniel Budáč, asistoval Jakub Ších (2:1).
12:00
Falcon hraje opravdu tvrdou hru a některým hráčům hostů se to velice nelíbí.
09:05
05:28
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka bez asistence (0:1).
05:07
Vyloučen hráč David Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
03:00
Oba dva týmy hrají velice ostře.
02:04
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.