0:1
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 21:08 Martin Tomek, 31:40 David Musil (Vít Novotný), 43:14 Martin Skalický (Vít Novotný), 50:00 Miroslav Neumann, rozhodující nájezd Miroslav Neumann
branky (asistence): 12:59 Marek Vandas (Matěj Halouska), 22:44 Vojtěch Krsek (Pavel Šusta), 36:16 Petr Kminiak (Matouš Tichý)

FbK WILDCATS Praha - IBK Kubánský Klan 4:3p
22. Martin Tomek, 32. David Musil, 44. Martin Skalický, 51. Miroslav Neumann, N Miroslav Neumann - 13. Marek Vandas, 23. Vojtěch Krsek, 37. Petr Kminiak; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Hájek ? - Lukáš Vlasatý ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:1;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Vojtěch Krsek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK WILDCATS Praha hráč Jan Vacek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Matěj Halouska , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK WILDCATS Praha hráč Miroslav Neumann a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Pavel Šusta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK WILDCATS Praha hráč Martin Tomek a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
50:00
Branku družstva FbK WILDCATS Praha vstřelil Miroslav Neumann z trestného střílení (3:3).