0:2
1:2
- : -
branky (asistence): 04:40 Viktor Kopecký (Radim Kühnel), 53:46 Michal Chudina
branky (asistence): 23:19 Lukáš Mráz, 39:50 Jiří Bauer, 48:25 Lukáš Mráz (Václav Černoch), 59:45 Martin Grlický (Lukáš Mráz)

Florbal Ústí - itelligence Bulldogs Brno 2:4
5. Viktor Kopecký, 54. Michal Chudina - 24. Lukáš Mráz, 40. Jiří Bauer, 49. Lukáš Mráz, 60. Martin Grlický; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 436; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 17 - Filip Kuhn 29; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: rozhodla druhá třetina, kdy jsme ustoupili od svých individuálních rolí a pravidel v naší hře, což považuji za nesmírnou nezodpovědnost vůči týmu, klubu i skvělým fanouškům, kterým tím to děkuji za fantastickou podporu.
60:00
Střely ve třetí třetině: Ústí 10, Brno 6
60:00
Komentář trenéra hostí: Stav se série je 1:2, zítra se ale začíná za stavu 0:0. Děkujeme našim fanouškům, kteří za námi přijeli do Ústí.
60:00
59:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Martin Grlický, asistoval Lukáš Mráz (2:4).
57:00
Krbec sám, jen do tyče (16:10). Kopecký nedopravil míček dál než do náruče Kuhna
56:00
Domácí si přece jen vytvořili tlak, zatím bez efektu. Krbec vedle
55:00
Šance žije, zbývá pět minut. Úklid plochy a budeme pokračovat. Grlický rozehrál z rohu, hosté u míčku
54:00
Hosté se dožadovali na rozhodčím neuznání branky, ale nic víc než hru hlavou v podání Sládečka jsem neviděl
53:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Michal Chudina bez asistence (2:3).
53:46
Jooooo, snižujeme, na dorážku byl Kuhn krátký
53:00
Zatím se o moc dál neposunuli, o míček přišli. Opět jej budou složitě dostávat na své hokejky. Krbec je na pozici obránce trochu mimo hru, má sice míček, ale nemůže být příliš nebezpečný hostující svatyni
48:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Václav Černoch (1:3).
46:00
Trpělivě rozehrávali ústečtí, Vavruška v čisté šanci netrefil.
45:00
Domácí vyhráli buly v rohu a zakládají kombinaci. Tauber byl zřejmě v brankovišti, hosté rozehrají.
44:27
Vyloučen hráč Jan Galuszka družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
44:20
Novák a po něm Chudina mohli srovnat, míček nejprve zablokoval Sládeček, druhý jmenovaný střílel nad
44:00
HOsty zastavil útočný faul, domácí se pokusí něco vymyslet, střela byla slabá, Kuhn neměl větší potíže
43:00
Bez balonku domácí branku nedají, ten si bohužel nachází častěji cestu na hostující čepele
42:00
Hosté jsou opět více na balonku. Stummer zablokoval střelu Bauera
41:00
Domácí měli první šanci, Nová byl rozhozený a balonek nezasáhl. Novák střílel jen do náruče Kuhna
40:00
Střela do tyčky hráč Mikuláš Krbec družstva Florbal Ústí .
40:00
40:00
Střely ve druhé části: Ústí 8, Brno 9
40:00
Zajímavá soutěž nám tu proběhla, výherce si odnáší čtyřiadvacet piv, gratulujeme
40:00
39:50
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer bez asistence (1:2).
39:50
Ajjj, hosté proměnili standartku na brankovišti a jdou těsně před přestávkou do vedení.
39:30
Velká šance, Koník s Tauberem míček do sítě neuklidili
39:00
"Pocem" hostující trenér si žádá konzultaci s rozhodčím :-)
38:00
Hosté jsou v napadání agresivní, domácím to dělá velké potíže
37:00
V hale je 436 diváků, děkujeme
36:30
Na zemi zůstal Vavruška, rozhodčí zákrok neviděli.
36:00
Hra zpomalila, domácí jsou obezřetní v rozehrávce, přihrávku na Chudinu zachytil Sládeček
35:14
Hosté v plném počtu
35:00
Domácí toho moc nepředvedli, šance Kopeckého v čase 14:13 končí na tyči. Mráz se dostal k zakončení, ale střela cíl nenašla
34:00
Hosté se zmocnili míče a vyrazili vpřed. Nápor domácí vozby se zatím nekoná. Opět tvrdý zákrok hostí, tentokrát Nonn poslal na mantinel Taubera.
33:14
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
33:14
Opět Sládeček a domácí si zahrají další přesilovku.
33:00
Pešák předvedl další ostrý zákrok, publikum píská. Žižka po křížné přihrávce jen do náruče Weissgabera.
32:00
Škoda Pas Koníka na nabíhajícího Krbce na poslední chvíli sebral Kadlec. Stummer hru uklidnil a vyměnil si pár přihrávek s Vavruškou a Kuhnelem. Ufff, Voltner v poslední moment zablokován
31:00
Po úklidu hrací plochy před brankou hostí, se pokračuje. Novák z Chudinou Juhaňáka faulovali
30:00
Pěkná kombinace Kužela s Koníkem, prvně jmenovaný střílel jen do nohou obránců. Krbec nabídl Voltnerovi příležitost, divácí v hale si oddechli
29:00
Krbec se dnes objevuje na postu obránce, Domácí mají na postech obránců trochu potíže.
28:00
Hosté chybovali, ale Kopeckého míček neposlechl, Voltner získal zpět pro hosty.
27:00
Míček neměl správný tvar, bude se vhazovat. Domácí sportovně odevzdali. Bauer zůstává v rohu s bolestivou grimasou.
26:00
Hra bez náboje na polovině Brna, střela Juhaňáka zablokována prvním hráčem.
25:00
Hosté jsou aktivnější, teď mohl Kopecký dorazit po střele Vavrušky, ale míček ukryl Kuhn do své náruče
24:00
Taubera Lukáše, zastavil Bauer, Kužel z otočky mimo
23:19
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz bez asistence (1:1).
23:19
Hosté srovnávají, Mráz se na brankovišti nemýlil
23:00
Bauer neměl seřízená mířidla, míček skončil v rohu. AKci zakládají domácí. Zatím velmi pomalu, Esterka v čase 2:25 opět do tyče, škoda.
22:00
Novák jim míček sebral a poslal dopředu Chudinu, Pešák střílel hodně vedle, stejně si počínal i Žižka. Kužel fauloval, brňané rozehrají před brankou domácích
21:00
Kolstrunk nabídl šanci Černochovi, ten s ní naložil prachbídně. Hosté na míčku zůstali
20:00
Střela do tyčky hráč Vojtěch Esterka družstva Florbal Ústí .
20:00
Střela do tyčky hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí .
20:00
20:00
Střely v první části: Ústí 13, Brno 6
20:00
19:18
19:00
Stummer přeci jen, ale netrefuje. Opět pozvolná kombinace Kuhn chytá Kolstrunkovu střelu po pasu Krbce. Standartka před bránou a z ní nic
18:00
Domácí zatím nic nevymysleli, Střelba se nekoná
17:18
17:18
Sládeček přitvrdil a svůj zákrok si půjde rozmyslet na trestnou
17:00
Koník nezpracoval a zahodil možnost dva na jednoho. Kuhnel trefuje blok.Kužel vybojoval míček zpět
16:00
Domácí motali chvíli v rohu, zastavil je faul hostí. Kolstrunk trefuje rameno Kuhna
15:00
Stummer s Kuhnelem si posílají míček na své polovině sem a tam. Zakončení na obou stranách teď selhalo.
14:00
Šance hostí zablokována na poslední chvíli, domácí uklidní hru. Esterka trefuje břevno, v čase 13:54
13:00
Voltner nabíhal sám před bránu, Surkoš si jej naštěstí nevšiml
12:00
Ondráček se pokusil zakončit, ale míček mu uskočul
11:00
A opět hosté na balonku. Novák sice Juhaňáka odzbrojil, ale míček se na brněnské čepele vrátil. Zmatek před Kuhnem, domácí rozehrají z rohu
10:00
Domácí rozvážně na své polovině, snaha neudělat chybu je vidět na obou soupeřích. Kopecký v dobré pozici minul
09:00
Kadlec si párkrát vyměnil míček se Sládečkem, ale snaha hostů končí za jejich vlastní brankou. aktivity hostů na polovině domácích utnul Krbec, domácí rozehrají
08:00
A diváci ženou domácí, Další vzrušení po střele Kopeckého, stav se nemění. Kolstrunk mimo