0:1
2:1
0:0
0:1
branky (asistence): 20:27 Michal Kareš (Ondřej Svatoš), 31:11 Michal Kareš (Robert Košir)
branky (asistence): 18:14 Tadeáš Chroust (Petr Krzyžanek), 38:43 Jan Jelínek (Jan Natov), 69:53 Jiří Curney (Jan Natov)

ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB 2:3p
21. Michal Kareš, 32. Michal Kareš - 19. Tadeáš Chroust, 39. Jan Jelínek, 70. Jiří Curney; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 401; zásahy brankářů: Martin Beneš 41 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:0, 0:1;
70:00
Komentář trenéra hostů pana Pazdery 2: Gratuluji soupeři k úspěšné sezoně. Děkuji našim fanouškům za podporu v obou venkovních zápasech, moc nám pomohli a těším se na společné setkání v Superfinále.
70:00
Komentář trenéra domácích pana Kašpárka: Chtěl bych pochválit celý tým včetně toho realizačního za krásnou sezónu a skvěle odvedenou práci. Ve dvou zápasech jsme sahali po vítězství, ale jen sahat nestačí. Doufám, že si tyto zkušenosti přeneseme do další sezony, děkuji ještě jednou všem a soupeři přeji šťastné Superfinále. Mějte se všichni krásně.
70:00
Komentář trenéra hostí pana Pazdery 1: V dnešním zápase jsme byli mnhem aktivnější než v neděli. Vytvořili jsme si spoustu šancí, ale Spartu držel ve hře výborný Beneš. Soupeř celý zápas hrozil z nebezpečných brejků, v kterých se naopak nám moc nedařilo, až na ten poslední rozhodující. Sparta nás v sérii potrápila především na svém hřišti, kde kromě bojovnosti na nasazení předvedla i dobrou individuální kvalitu.
69:53
69:53
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (2:3).
69:53
A je rozhodnuto! Rozehrávka Sparty byla nepřesná a toho využil Jan Natov, který přesným pasem našel volného Curneyho, který rozhodl o prvním účastníkovi letošního superfinále.
69:53
Střely v prodloužení: Sparta - 2, Boleslav - 5.
69:53
Střely celkem: Sparta - 21, Boleslav- 44.
69:46
Timeout ACEMA Sparta Praha
69:46
Rozehrávka byla neúspěšná a do protiútoky se vydal Svatoš. Ten byl zfaulován a Sparta si vybírá oddechový čas.
69:33
Timeout Technology Florbal MB
69:33
Boleslav se pokusí překvapit Spartu rozehrávkou z rohu.
69:20
Novotný se pokoušel něco vymyslet za bránou, ale jeho přihrávka byla zblokována pozorným Bartošem.
69:00
Už pouhá minuta nás dělí od případných nájezdů.
67:56
Hru provázejí nepřesné nahrávky, které způsobují množství brejků.
66:10
Košir, jako první v této třetině, pořádně, ale neúspěšně, vystřelil na bránu.
65:49
Protiútok Boleslavy byl zastaven obranou Sparty.
64:57
Hra se přitvrzuje a je vidět na hráčích nervozita.
64:11
Michal Zeman se z beka pokoušel prostřelit obranu Boleslavy, ale trefil prvního hráče.
63:08
Marek Zouzal si povyskočil, aby dosáhl na balonek. Rozhodčí tento incident přehlídli.
61:39
Curney zkoušel nahrát do prázdně brány, ale dráhu míče zkřížil Beneš. Neměl však balonek plně pod kontrolou a tak to skončilo málem vlastním gólem, když do něj naběhl rozběhnutý Bartoš.
61:08
Hra nabrala klidnější tempo a ani jeden z týmu se nežene do napadání.
60:17
Boleslav se, stejně jako na konci 3. třetiny, drží na balonku a snaží se překonat Beneše.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině: Sparta - 5, Boleslav - 13.
60:00
59:59
I když tlak Boleslavy byl abnormální, nepovedlo se jim vstřelit gól a tak uvidíme prodloužení.
59:30
Tomáš Chrousst se prokličkoval z rohu a netrefil bránu.
58:53
Kološovu ránu do odkryté brány dokázal zblokovat Zeman.
58:06
Boleslav si ke konci 3. třetiny užívá míčku více než Sparta, ale pouze kombinují na mantinelech a nemohou se dostat k pořádně střele.
57:21
Marek Zouzal byl tvrdě zfaulován na středu hřiště. Následná standardní situace skončila za mantinelem
57:10
Závar před brankou domácích skončil vyhozením z půli Sparty.
54:59
Backhand Tadeáše Chousta skončil na hrudi Beneše a o pár vteřin později si Beneš pohlídal i jeho další střelu.
53:45
Natov trefil balonek vysoko a rozhodčí to neposoudili jako faul. Naštěstí pro Spartu nevystřelil Natov ideálně a minul branku o značný kus.
52:17
Novák z půlky těsně minul pravý roh branky.
50:34
Natov přešel přes tři hráče Sparty. Poté se ale nedostal ke střele, protože byl odstaven zbývajícími obránci.
50:07
Ani jeden z týmů nechce prohrát, ale ani jeden z týmu se nechce zatáhnout. Můžeme tak vidět další a další šance a zákroky. Sledujeme pěkný útočný florbal.
49:20
Až teď se hra trochu uklidnila.
47:54
Už mi docházejí slova chvály pro domácího brankáře Beneše. Opět Tomáš Chroust, vyložená šance a opět Martin Beneš, neskutečný zákrok, za který je odměněn skandováním jeho jména sparťanskými fanoušky.
46:56
Kareš mohl vstřelit hattrick, ale ve vyložené situaci netrefil balonek ideálně a bránu hodně přestřelil.
46:06
To už není možné, co Beneš převádí. Tomáš Chroust měl skoro prázdnou bránu, ale Beneš se bleskurychle přesunul a balon si podržel.
45:12
Beneš se předvedl grandiózním zákrokem proti soupeřově střele.
44:54
Dnes skvělou práci hlavně předvádí fanoušci, kteří ženou svoje týmy k vítězství.
44:20
Další nebezpečná šance, kdy ze středu vystřelil Curney.
42:44
Hraje se dost nahoru dolů s brejky na obou stranách, které zastavují dnes skvělí brankáři.
41:31
Časar chtěl rychle dorazit odražený balon, ale Bauer byl rychlejší.
40:40
Curney na středu vystřelil, ale pouze trefil připraveného Beneše.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Sparta - 5, Boleslav - 15
40:00
39:58
O poznání zajímavější třetina než ta první. Viděli jsem několik gólů, vyloučení a krásných šancí. Hra probíhala v dobrém tempu, jak se ostatně od semifinálového zápasu očekává.
38:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jan Natov (2:2).
38:43
Hosté využívají přesilovku a srovnávají stav zápasu! Natov nahrál na Jelínka, který ukázkovou dělovkou z první vymetl pavučiny v Benešově bráně.
37:51
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
37:51
I domácí si vyzkouší oslabení. Pruner byl za sekání poslán na trestnou lavici.
37:12
Marek Zouzal zastavil brejk Boleslavi, sám se vydal do útoku a dostal se ke střele, která těsně minula branku.
35:52
Sparta sice hraje přesilovou hraju, ale největší šanci si pro sebe uzmuli hosté. Novák nasadil Garčarovi housle a vystřelil, ale Beneše si s touto střelou poradil.
35:17
Toto utkání sleduje 401 diváků!
35:01
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
35:01
Uběhla pouhá minuta a Boleslav si zahraje zase ve čtyřech. Pluhař seknul Ježka přes hokejku.
34:24
Kološ zblokoval střelu a Boleslav hraje v plném počtu.
34:02
Jan Marvánek zkoušel překvapit rychlou střelou Bauera, který byl připraven.
33:30
Po minutě přesilovky ještě Sparta pořádně nevystřelila.
32:24
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
32:24
Boleslav získala balonek a Tadeáš Chroust byl poslán na trestnou lavici za bránění ve hře.
31:45
Bude se vylučovat na straně hostí. Domácí si udrželi balonek a hraji v šesti.
31:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Robert Košir (2:1).
31:11
Sparta otáčí skóre. Kareš se dostal k odraženému balonu a zvýšil na 2:1. Obdobný gól jako dala Boleslav v první třetině.
31:00
A opět skvělý Beneš! Bína se dostal k odraženému balonku před brankou. Snažil se dostat balon do brány, ale Beneš dokázal doslova špičkami prstů zblokovat střelu.
30:06
Hráči Boleslavy teď překombinovali slibně se rozvíjející šanci a balonek skončil nepřesvědčivou střelou z rohu.
29:05
Jelínek zabral dozadu a čistým zákrokem zabránil vzniku brejkové situace.
28:13
Hra se vyrovnává a Sparta začíná hrozit.
27:19
Krzyžanek tvrdě přitlačil Garčara na mantinel. Situaci uklidňuje rozhodčí.
26:03
Sparta si není úplně jistá na balonku, čehož využívají hosté, ale Beneš se opět vytáhl skvělým zákrokem
25:16
Spartě se podařilo ukončit tlak Boleslavi a nyní si drží balonek.
24:38
Další šance Boleslavi. Benešovi se povedlo vychytat další střelu a drží svůj tým.
24:02
Neuvěřitelná šance Bolaselavi! Sparta udělala chybu v útočném pásmu brejk 3 na 1 dokázal Beneš vychytat.
23:03
Začátek 2. třetiny je nabitý mnoha šancemi, které oba brankáři nebo obrana dokáži včas zlikvidovat.
22:03
Pluhařovi se málem povedlo dát gól zpoza brány. Míček stihl Beneš včas chytit.
20:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Ondřej Svatoš (1:1).
20:27
Sparta hned po změně stran srovnává na 1:1. Svatoš při brejku 2 na 1 přihrál Karešovi, který si zpracoval balonek a nedal Bauerovi šanci.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Sparta - 9, Boleslav - 11.
20:00
Aktualizace stavu Jana Řehoře. Jan Řehoř je momentálně na nosítkách a za potlesku diváku je převážen do sanitky a následně do nemocnice. Přejeme hodně štěstí a brzké uzdravení.
20:00
19:48
Curney se dostal na střed a místo střely ještě nahrál do strany na Tomáše Chrousta. Ten trefil pouze tyč.
18:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Krzyžanek (0:1).
18:14
Po střele Krzyžánka se ke střele jako první dostal Tadeáš Chroust a vstřelil první branku tohoto zápasu.
17:50
Jan Řehoř byl vytlačen za mantinel a když se vracel do hry vrazil do Garčara. Po střetu zůstal stát na místě a následně si musel lehnout. a rozhodčím trvalo několik sekund než zastavili hru. Vypadá to, že má problém s kolenem. Na místě jsou nyní obě fyzioterapeutky a starají se o zraněného hráče za mantinelem.
17:22
Boleslav udělala chybu v rozehrávce na soupeřově půli. Následující brejk si Bauer pohlídal.
16:09
Sparta si nyní podržela balonek a dokázala si vykombinovat balonek až na střed, ale střela Svatoše nesplňovala potřebné parametry.
15:17
Garčar se dostával do slibné situace, ale za pomocí faulu, kterého si rozhodčí všimli.
13:39
Boleslav se snaží najít skulinu v obraně Sparty, ta je ale zatím pevná.
11:14
Sparta odpovídá na hru Boleslavi rychlými brejky, které jsou pro Boleslav vysoce nebezpečné.
10:54
Novák dokázal proběhnout středem a dostal se ke střele kterou si Beneš pohlídal.
09:32
Vypadá to, že Boleslav má nad balonkem větší kontrolu než Sparta a dokáže držet Spartu v jejich obraném pásmu.
08:58
Bauer vychytal další šanci domácích, tentokrát střelu Prunera.
07:21
Kareš mohl trefit před brankou skákající balonek, který poslal Svatoš, ale byl odstaven obranou hostů.
06:21
Hra si stále drží dobré tempo z úvodu, které pomáhají držet také fanoušci, kteří hlasitě podporují své týmy.
04:38
Šanci Sparty následoval brejk Boleslavy. Natovovi ovšem sjel balonek z hokejky.
04:20
Svatoš vystřeil ze středu a trefil těsně nad.
03:06
Zeman ztratil balonek na středu ve svém obraném pásmě, ale s následující střelou si Beneš poradil.
02:04
Veliká šance na straně hostí. Zakonov měl odkrytou bránu, ale netrefil balonek.
01:08
Zápas začal ve vysokém tempu. Vypadá to, že nás čeká zajímavý duel.
00:22
První střelu zápasu vyslal Michal Zeman, ale Bauer byl připraven.
00:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Chroust družstva Technology Florbal MB .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Jelínek, Jan Řehoř, Radek Krajcigr, Jiří Curney, Jan Natov
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Michal Kareš, Ondřej Svatoš, Robert Košir
00:00
Úvodní buly skončila nerozhodně.
00:00
Vážení čtenáři, vítám Vás u 4. zápasu semifinále mezi týmy Acema Sparta Praha a Technology Florbal Mladá Boleslav. Stav série je zatím 3:0 pro Technology Florbal Mladá Boleslav. Zápas začíná v 19:00.