2:1
1:2
0:0
0:0
branky (asistence): 10:11 Robert Košir (Marek Zouzal), 19:50 Jan Marvánek (Milan Garčar), 25:43 Marek Koščo (Ondřej Svatoš)
branky (asistence): 03:23 Jan Natov (Jiří Curney), 21:00 Jiří Curney (Radek Krajcigr), 25:26 Jakub Bína (Josef Pluhař), rozhodující nájezd Josef Pluhař

ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB 3:4pn
11. Robert Košir, 20. Jan Marvánek, 26. Marek Koščo - 4. Jan Natov, 22. Jiří Curney, 26. Jakub Bína, Josef Pluhař; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 548; zásahy brankářů: Martin Beneš 24 - Lukáš Bauer 24; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Michal Zeman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Petr Novotný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Milan Garčar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Tomáš Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Robert Košir , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jan Řehoř , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Ondřej Svatoš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Jiří Curney , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha hráč Marek Zouzal , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Technology Florbal MB hráč Josef Pluhař a vstřelil rozhodující gól (3:4).
70:04
Komentář trenéra domácích (Ondřej Kašpárek): Dnes jsme byla jiná Sparta než v úvodních dvou utkáním v Mladé Boleslavy. Nájezdy jsou vždy loterie, nemohu nic klukům vyčíst. Věřím, že ve 4. zápase předvedeme minimálně stejný výkon jako dnes. Děkuji divákům a gratuluji soupeři.
70:03
Komentář trenéra hostů (Jan Pazdera): Padesát minut hry nám chybělo větší sebevědomí ve hře s míčem na útočné polovině. Díky tomu jsme drželi Spartu ve hře především kvůli jejím kvalitním brejkům. Zároveň nás dostalo pod tlak to, že Sparta na rozdíl od nás hrála 2 přesilovky, které obě využila. V nájezdech nás podržel vynikající Bauer. V úterý stejný výkon na výhru rozhodně stačit nebude.
70:02
Nejlepšími hráči dnešního utkání se stávají oba brankáři. Za ACEMA Sparta Praha brankář s číslem 30 Martin Beneš a za tým Technology Florbal MB brankář s číslem 74 Lukáš Bauer.
70:01
Počet střel celkem: ACEMA Sparta Praha - 27, Technology Florbal MB - 27.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Počet střel v prodloužení: ACEMA Sparta Praha - 3, Technology Florbal MB - 3.
70:00
69:58
Standardka byla pěkná, Koširovi ale míček při střele sjel.
69:51
Timeout ACEMA Sparta Praha
69:51
Posledních 9 vteřin prodloužení a Sparta má výhodu v podobě standardní situace z rohu v útočném pásmu. Uvidíme, jestli ji využije.
69:45
Koširovi riskantní klička vyšla a dostal se až před Natova. Ten ho doběhl a nepustil do zakončení.
69:17
Tadeáš Chroust měl rozhodující gól na své holi. Nastřelil břevno!
69:00
Čas se neúprosně krátí.
68:11
Krzyžanek přihrál nabíhajícímu Řehořovi, kterému sebral míček Košir.
67:43
Beneš vyráží maskou.
67:33
Bartoš našel pod sebou volného Marvánka. Toho při střele obral čistě o míček Curney.
66:14
Novotného přihrávku před bránu zachytil Zouzal a sám se vydal do útoku. Střela mu bohužel sjela.
65:45
Boleslav kombinuje na vlastní půlce.
65:18
Prunerovu pěknou střelu Bauer vychytal parádním zákrokem.
64:46
Zouzalova přihrávka od mantinelu prošla až k Bauerovi.
64:23
Sparta se ale stále drží na míčku.
64:02
Zeman to vzal středem a střelou z otočky míjí bránu.
63:20
Bartoš bránil moc urputně, a tak bude Boleslav rozehrávat z rohu v útočném pásmu.
62:38
Zemanova střela zblokovaná.
62:04
Řehoř se rozběhl po mantinelu, kde ho o míček obral Košir.
61:35
Beneš vyhodil na Zouzala, který se nedostal do zakončení.
61:09
Boleslav kombinuje v útočném pásmu.
60:38
Svatoš se pokoušel protlačit pro míček, ale nepovedlo se.
60:03
Na míčku je, opět trpělivě rozehrávající, Boleslav.
60:01
Střely ve 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 6, Technology Florbal MB - 10.
60:00
Střela do tyčky hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB .
60:00
60:00
Nerozhodlo se v základní hrací době, a tak bude následovat 10ti minutové prodloužení 5 na 5.
60:00
59:52
Kološ v šanci sám na Beneše. Sparťanský golman mu skočil pod nohy a Kološ se tak nedostal do zakončení.
59:40
Zouzalovu střelu Bauer vyráží rukou.
59:10
Obrovská šance Tadeáše Chrousta, Beneš vyráží!
58:47
Curney střílí do bloku.
58:18
Curneyho bekhend trefil Košira do nohy.
57:44
Hra se přiostřuje, ani jeden z hráčů nechce prohrát osobní souboj.
56:55
Tomašík pálí mimo.
56:43
S krásnou střelou Časara si Bauer poradil.
56:22
Nenápadně vypadající šance mohla skončit gólem Boleslavy. Beneš byl pozorný.
55:34
Velká šance Sparty. Koščo netrefuje bránu.
55:04
Timeout Technology Florbal MB
54:30
Časarova střela skončila pouze v trojici blokujících hráčů. Zouzal trefil Bauera, který skákavý míček s obtížemi dostal pod kontrolu.
54:20
Beneš poslal dlouhým výhozem do útoku Svatoše, který by\l faulován. Sparta bude rozehrávat z dobré pozice.
53:19
Závar před bránou domácích! Nejprve Tomašík nastřelil tyč a Beneš se jen otočil za cinknutím. Poté se k míčku dostal Kološ, ale trefil jen blokujícího Źouzala. Opět úřadující Tomašík se pokusil o střelu z úhlu, ale netrefil.
52:43
Košir aktivně napadá. Málem se mu podařilo získat míček, ale nakonec fauluje.
51:49
Zeman nahodil míček do útočného pásma, jeho přihrávku ale nezpracoval nikdo z jeho spoluhráčů.
50:47
Tadeáš Chroust prověřil Beneše, který míček nejprve vyrazil a musel pro něj skočit, aby ho dostal pod kontrolu.
50:20
I v půlce 3. třetiny je stav utkání stále nerozhodný.
49:54
Marvánek obral o míček Tomašíka, přihrál Prunerovi, který měl na hokejce gól. Šanci bohužel nevyužil.
47:38
Marvánek osamocený před bránou dostal přihrávku zpoza brány. Bauer výborně vytěsnil míček bokem. Neprosadil se ani dorážející Svatoš.
47:21
Košir pěkně kličkoval mezi boleslavskými hráči. Poté přihrál Krejčovi, který nastřeluje tyč!
46:25
Po delší době si na míček sáhnul Beneš. Ihned vyslal do útoku dlouhým výhozem Časara, ten ale přihrávku nezpracoval.
45:35
Hra ateď není pro diváky příliš atraktivní. Boleslav zdlouhavě rozehrává.
44:29
Svatoš poslal střelu Novotnému mezi nohama, míček ale skončil za mantinelem.
44:20
Situaci 2 na 2 vyřešil Pruner střelou do Kološovy hokejky.
43:33
Boleslav opět na míčku.
43:03
Zemanova střela pěkná, ale opět nepřesná.
42:10
Standardní situace Boleslavy z rohu Sparty žádnou šanci nepřinesla, Boleslav se opět stáhla na svou půlku.
41:58
Boleslav kombinuje na své polovině.
41:31
Pruner se chtěl probojovat k míčku, ale fauloval.
40:20
Jeden z hráčů Boleslavy se dostal do zakončení, netrefuje ale bránu.
40:01
V úvodu 3. třetiny se míčku zmocňuje Sparta.
40:00
Střela do tyčky hráč Milan Tomašík družstva Technology Florbal MB .
40:00
Střela do tyčky hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: ACEMA Sparta Praha - 7, Technology Florbal MB - 8.
40:00
39:59
Poslední minuta 2. třetiny žádnou výraznější šanci nepřinesla a utkání se bude rozhodovat ve 3. třetině.
39:00
Dnešní utkání sleduje 548 diváků, děkujeme!
38:27
Zeman to zkouší od levého mantinelu, ale domácí obrana je pozorná.
37:54
Krásná souhra Prunera se Zouzalem. Zouzal přihrávku ze vzduchu trefuje mimo bránu.
36:26
Tomašík končí na zemi u mantinelu, Boleslav bude rozehrávat.
36:24
Bínovu střelu Beneš vyráží maskou.
36:02
Tomašíkova střela z otočky vedle.
34:10
Novákova střela byla přesná, Beneš vytasil jeden ze svých reflexů a míček vyrazil mimo.
33:20
Sparta si šanci nevytvořila.
33:18
Tvrdý souboj Svatoše s Novákem u mantinelu posuzují rozhodčí jako čistý. To se Novákovi evidentně nelíbilo, a vyřizuje si účty se Svatošem před bránou. Sparta tak má zajímavou standardku přímo před bránou Boleslavy.
32:53
Pluhařovu střelu po krosové přihrávce skvěle chytá Beneš.
32:12
Garčarova přízemní střela skončila v brankovišti. Svatoš se natahoval k dorážce, ale míček měl daleko, a nedokázal ho usměrnit.
31:31
Boleslav se nahozením dostává do útočného pásma a kombinuje za bránou.
30:41
Natov na půlce hledal Krajcigra na mantinelu. Přihrávku skvěle vypíchl Marvánek.
29:59
Zouzal na Časara, ten jen o kousíček netrefuje.
29:22
Marvánek zkusil vystřelit z první. Jeho střelu zblokoval Curney hokejkou.
28:00
Gruberova střela prošla až do předbrankového prostoru. Poskakující míček odpálil na poslední chvíli Zeman.
26:55
Skákavá krosovka od Tomašíka prošla až na Zakonova, který se naštěstí k zakončenÍ nedostal.
26:07
Tomašíkovu střelu z rozehrávky blokuje Bartoš.
25:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Koščo, asistoval Ondřej Svatoš (3:3).
25:43
Ani ne po půl minutě Sparta odpovídá!
25:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Josef Pluhař (2:3).
25:26
Domácí si nerozuměli v rozehrávce a míček získala Boleslav. Z následné kombinace se trefuje Bína.
25:04
Tomašík z dobré pozice přestřeluje bránu.
23:50
Boleslav si přihrává na vlastní polovině a do útoku se příliš nežene.
23:15
Pruner hledal Zouzala na mantinelu dost naivní přihrávkou.
22:27
Zemanovi průnik po mantinelu neprošel a přišel o míček na vlastní půlce.
21:40
Boleslav na míčku. Nejprve vystřelil Tomašík, poté Zakonov. Obě střely zblokovala domácí obrana.
21:00
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Radek Krajcigr (2:2).
21:00
Stav zápasu je opět vyrovnaný. První střelu Beneš vyrazil, ale na Curneyho dorážku už byl krátký.
20:28
Zemanovi se nejprve míček málem zamotal mezi nohy, ale naštěstí si ho včas srovnal a vyslal směrem k Bauerovi pěknou střelu, která jen těsně minula tyčku.
20:01
Po úvodním buly 2. třetiny mají míček na svých holích hosté.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 11, Technology Florbal MB - 6.
20:00
19:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Milan Garčar (2:1).
19:50
Odpočinek netrval moc dlouho. Marvánek rychlou střelou otáčí skóre utkání na stranu Sparty!
19:31
Vyloučen hráč Tomáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
19:31
Tomáš Chroust v dobré pozici netrefuje bránu.
19:31
Tomáš Chroust fauloval a odpočine si na trestné lavici.
18:54
Svatošovu schovanou střelu Bauer pouze vyráží.
18:29
Natov hledal krosovou přihrávkou nabíhajícího Krajcigra. Ten míček netrefuje.
18:13
Svatoš přestřeluje.
18:01
Časar vystřelil bekhendem, Bauer vyráží za bránu.
15:50
Karešovi se podařilo prokličkovat od mantinelu mezi protihráči a posunout míček na volného Svatoše. Ten vyzkoušel Bauerovu pozornost.
14:06
Tomáš Chroust pěkně prokličkoval mezi domácími hráči. Jeho střelu po zemi chytá Beneš.
13:39
12:59
Hra se přelévá ze strany na stranu.
11:14
Jelínek nezpracoval Curneyho přihrávku. Míčku se ujal Časar, který o něj také brzy přišel.
10:34
Novák posunul na Pluhaře, který střílí z první. Beneš je připravený a míček bez problému chytá.
10:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Marek Zouzal (1:1).
10:11
Podruhé už se Košir nemýlí! Nádhernou střelou od levého mantinelu nachází mezeru mezi břevnem a Bauerovou helmou!
09:46
Zouzal přihrál Garčarovi skákavý míček, a ten proto nevystřelil. Košir vzápětí nastřeluje tyč!
09:09
Svatošova střela jen těsně minula bránu.
08:38
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
08:38
Pluhařovu přihrávku do brankoviště zachytli Marvánek, který přeběhl celé hřiště. Ve chvíli, kdy se chystal na zakončení, byl faulován Pluhařem. Sparta si zahraje přesilovku.
07:46
Kološ na brankovišti posunul míček bekendem na Tomašíka, který naštěstí promáchnul.
07:14
Tadeáš Chroust se chystal ke střele, na poslední chvíli mu ale míček vypíchnul Garčar.
06:50
Střela domácích jen těsně minula boleslavskou bránu.
06:35
S bránícím Marvánkem v rohu poradil Krajcigr, záhy ho ale o míček připravil Časar.
06:05
Svatoš fauloval a po rozehrávce má míček v držení Boleslav.
05:37
Košir se pokusil o střelu z vytočení, ale netrefil bránu.
05:11
Pluhař natlačil Košira na pořadatelský stolek a Sparta bude rozehrávat na půlce.
04:36
Krzyžanek ve velké šanci. Opět střela od levého mantinelu, tentokrát byl Beneš úspěšný.
04:11
Naopak jsou nyní na míčku domácí, ale i ti o něj záhy přichází.
03:59
Rozehrávka Boleslavy z výhodné pozice, nepřinesla žádnou šanci.
03:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (0:1).
03:23
Curney našel Natova na levém mantinelu, který se nemýlí a otevírá skóre dnešního utkání.
03:22
Zouzalovu nahrávku vzduchem z rohu, Časar, stojící před bránou, netrefil.
02:30
Sparta opět rozehrává, na půlku Boleslavy se domácí zatím nedostali.
00:57
První šance na obou stranách. Koširovu střelu zblokoval boleslavský Řehoř. Na druhé straně Bína skvěle vystihl rozehrávku domácích a běžel sám na Beneše. Brankář Sparty ale jeho úmysl skvěle přečetl.
00:26
Domácí se zatím neženou do útoku a míček si trpělivě přihrávají.
00:01
Úvodní buly první třetiny vyhrála Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Jan Jelínek, Jan Řehoř, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Michal Zeman, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Robert Košir, Michal Kareš