2:0
2:2
0:2
0:0
branky (asistence): 12:03 Jakub Hubálek (Josef Rýpar), 13:41 Jakub Hubálek (Martin Tokoš), 20:25 Adam Delong (Martin Nehera), 24:56 Lukáš Řezanina (Jakub Hubálek)
branky (asistence): 35:09 Martin Pražan (Tom Ondrušek), 38:11 Marek Vávra (Tomáš Sýkora), 42:23 Ondřej Mikeš (Tomáš Sýkora), 54:50 Michal Strachota (Marek Vávra), rozhodující nájezd Marek Vávra

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:5pn
13. Jakub Hubálek, 14. Jakub Hubálek, 21. Adam Delong, 25. Lukáš Řezanina - 36. Martin Pražan, 39. Marek Vávra, 43. Ondřej Mikeš, 55. Michal Strachota, Marek Vávra; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 665; zásahy brankářů: Lukáš Souček 24 - Jan Barák 15; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Michal Strachota a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Martin Tokoš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Tom Ondrušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Lukáš Hájek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Vávra a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Jan Jastřembský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Martin Pražan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Josef Rýpar , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dneska více bitva než florbal, ale to k play-off patří. Zbytečné chyby do obrany. V úterý budeme kvalitnější. Do Prahy se netěšíme, ale o to agresivnější a odhodlanější budeme!!!
70:00
Střely na branku celkem Vítkovice 19 Chodov 28
70:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "Další skvělý play off zápas, plný emocí. Úvod tradiční bída a poté jsme také tradičně ukázali morál a dnes to konečně překlopili na svou stranu. Teď se těšíme do Prahy!
70:00
Střely na branku po prodloužení Vítkovice 0 Chodov 5
70:00
69:59
Prodloužení je to tam, byl to brutus, ale zápas neukončil.
69:49
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
69:49
Ondrušek teď jednou střelou a nějakým hyper backhandem proklepnul Součka. Souček je OK drží.
67:00
Je to drama jako prase
65:00
Opět změna stran, kvůli zapadajícímu slunci a vycházející tmě
63:00
Vítkovice rozhodně netahají za delší konec provazu, místy to vypadá, že netahají za žádný konec.
60:40
Sladký s Delongem vyhodili míček ze hřiště někde u půlky. Kašovský se Strachotou rozehráli tak, že střela proskákala kolem Součkovy vzdálenější tyčky.
60:00
60:00
Střely na branku po třetí třetině Vítkovice 5 Chodov 9
60:00
59:50
Hra ke konci třetiny má fakt tempo, lítá to tu, ale šance z toho nějak extra nejsou.
55:15
Další šance jako šance, Delong backhandem mezi Barákovy základy, ale Tokoš kutálející se míček netrefil a ten končí u mantinelu.
55:00
Hned po buly neskutečně trefuje Firda dělovku do břevna, ale míček je zase venku z branky
54:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Marek Vávra (4:4).
54:50
Tak už to zas tak lehké není, Chdodov vybojoval míček v rohu vedle Součka a Strachota ze středu vyrazil suk, čímž snižuje rozdíl ve skóre na 0
53:12
Chodov předvedl jak se dá rychle dostat míček z jednoho rohu do druhého, Souček se přesunul stejně rychle a Ondruškovu střelu vyrazil.
50:00
Změna stran, že prý slunce v očích není pro hru praktické, tak ať je to fifty fifty
48:47
Tyl blokoval Neherovu ojedinělou střelu, a asi doblokoval, zůstáva ležet držíce se za nohu.
47:47
Přesilovka nepřinesla nic moc , po ní to ještě zkoušel Tokoš v úniku parádičkovým bekdnem, ale nic z toho.
45:17
Vyloučen hráč Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
45:17
Rýpar si to nevinně štrádoval za brankou, Kašovský na to, tady je Krakonošovo a vyhodil Rýpara ze hřiště. Rozhodčí vyhodil zase Kašovského.
45:02
Sladký sebral míček na půlce a zdrhal k Barákovi, otočkou poslal pas na střed Delongovi, ten poslal pozdrav do VIPky na balkón
43:10
O chvíli později další sázka na riziko a míček za Součkem, ale basebalový volej prý byl vysokou
42:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Tomáš Sýkora (4:3).
42:23
Kritická část zápasu, Vítkovicím se asi nelíbí, že to šlo moc lehce, tak nechávají Chodov přiblížit dost laciným způsobem. Backhand od mantinelu na bližší tyč
41:44
Sladký neskutečný blok, a druhý, ale stejně Kašovský měl dost prostoru k zakončení před Součkem, i když jeho pokus končí někde pod stropem
40:00
Střela do tyčky hráč Michal Podhráský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely na branku po druhé třetině Vítkovice 8 Chodov 11
40:00
39:55
Rýpar umí, pěkná žonglovačka za vlastní brankou, ale situaci ve skóre to nijak nezmění.
38:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tomáš Sýkora (4:2).
38:11
A taky se Chodov šance chopil, jako ten topící se stébla a snižuje střelou Vávry.
36:39
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
36:39
Po šavlovačce Tokoše se Sýkorou si Vítkovice připsaly další střelu na branku, po níž se míčku chopil Pražan poslal ho dopředu po mantinelu a Mikeše, který ho chtěl doběhnout vzal hokejově na vidle Sladký. Chodov má šanci v přesilovce.
35:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tom Ondrušek (4:1).
35:00
Dnešní utkání sleduje 665 diváků.
33:00
Teď jsme byli svědky zajímavých události. Nejprve Rýpar z vlastní poloviny, oběhl Chodovskou obranu a nikym nerušen trefil vykoupaného Baráka. Při repete poslal míček před Barákovu branku, kudy proskákal až k Neherovi, který se asi tak lekl, že napálil vší silou Delonga, který stál vpravo od něj.
31:00
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
31:00
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
31:00
Ondřej si vybral slabší chvilku. Po šanci Vítkovic, ve které se objevil Firda se přihlásil ke slovu i Chodovský Mikeš a po ruční rozpravě si jdou oba odpočinout na dvě minuty.
27:35
Tokoš sice nebyl dost rychlý, aby oběhl obránce, ale nouzovým bekendem směřujícím pod horní tyčku způsobil Barákovi odřeninu laku na masce.
27:18
Chodovu už asi došlo že by měl začít hrát, dvojice Podhráský Vávra v tomto střídání zasypala míčky.
24:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Jakub Hubálek (4:0).
24:56
Řezanina krásným plachťákem od levého mantinelu, zaplachtil kolem Baráka až do sítě.
23:55
Vítkovice kombinují.
22:15
Ondrušek prověřil Součka.
20:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Nehera (3:0).
20:25
Jak padl gol nevím, bylo to moc rychle, ještě jsem dopíjela kafe
20:00
Střela do tyčky hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Domácí 6 - Chodov 3
20:00
19:58
Standartním herním prvkem první třetiny obou týmu byly nahrávky na nikoho.
18:55
Závar kolem branky a branka je v rohu.
14:55
Pražan to vypražil a Souček si smlsnul.
13:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Martin Tokoš (2:0).
13:41
Tokoš obehrál Podhráského a běžel napravo, nahrál nalevo, Barák zůstal uprostřed, takže Hubálek měl prázdnou bránu.
12:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Josef Rýpar (1:0).
12:03
Rýpar od levého mantinelu našel na středu před brankou Hubálka, který měl dost času na to aby tam postavil tábor natož, aby našel díru v bráně.
10:54
Vyloučen hráč David Bouša družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
10:54
Hubálek běžel podél pravého mantinelu, doběhl ho Bouša, zahodil hokejku a aby neměl prázdné ruce chytl Hubálka. Přátelské obětí je ohodnoceno 2minuti.
08:10
Tak už vidíme, vytvořil brejk pro Sladkého.
07:54
Skončila Vítkovická chvilka na míčku, uvidíme co Chodov.
06:12
Chodov postavil Barák na správné místo, Gál do branky nedostřelil.