3:2
1:3
2:1
1:0
branky (asistence): 03:29 Tomáš Sladký (Martin Tokoš), 04:02 Ondřej Firda, 10:08 Lukáš Hrubý (Josef Rýpar), 32:54 Martin Tokoš (Jan Šebesta), 43:04 Jakub Hubálek (Jan Šebesta), 59:30 Adam Delong, 60:38 Lukáš Hájek (Josef Rýpar)
branky (asistence): 16:46 Tomáš Sýkora (Tom Ondrušek), 18:14 Marek Matejčík (Martin Pražan), 22:26 Tom Ondrušek (Michal Podhráský), 23:49 Michal Podhráský (Martin Koutný), 36:22 Tom Ondrušek (Martin Pražan), 45:22 Tomáš Sýkora (Tom Ondrušek)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:6p
4. Tomáš Sladký, 5. Ondřej Firda, 11. Lukáš Hrubý, 33. Martin Tokoš, 44. Jakub Hubálek, 60. Adam Delong, 61. Lukáš Hájek - 17. Tomáš Sýkora, 19. Marek Matejčík, 23. Tom Ondrušek, 24. Michal Podhráský, 37. Tom Ondrušek, 46. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 662; zásahy brankářů: Lukáš Souček 17 - Jan Barák 20; po třetinách: 3:2, 1:3, 2:1, 1:0;
70:00
Vyjádření trenéra Chodova Podhráského: Další skvělý zápas, který mohly vyhrát oba týmy. Moji kluci dřeli, ale zřejmě nás nakonec zabily neproměněné šance ve 3. třetině. Vítkovice už otevřely bránu Superfinále, ale série končí až po 4. vítězství a my uděláme vše, abychom sérii vrátili před naše fanoušky.
70:00
Střely na branku po prodloužení Vítkovice 2 Chodov 0
70:00
Střely na branku celkem Vítkovice 27 Chodov 24
70:00
Komentář trenéra Domácích Bruse: Dneska hodně odfláklé do obrany. Špatné bloky, pomalé reakce, naivní standartky. Zítra budeme mnohem důslednější v obraně. Perfektní morál a nasazení na konci. Odpočinout, zregenerovat a zítra s pokorou zase pěkně od nuly.
60:38
60:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (7:6).
60:38
A máme tu odpověď!!!!!!!!!!!!!! 38 sekund Hájek našel otevřená dveře u Baráka a prodloužení končí.
60:00
60:00
Střely na branku po třetí třetině Vítkovice 9 Chodov 8
60:00
Nabízí se taková jakoby otázka: Jak dlouho se ještě bude hrát?
60:00
59:59
Tak a bude se prodlužovat
59:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong bez asistence (6:6).
59:30
Aha tak Vítkovice gól vymyslely... Delong se zamyslel na půlce a pak to tam prostě hodil
58:50
Barák neví kde mu branka stojí a ruce má zvednuté, chybí jen prohlášení: "nestřílejte vzdávám se" ....A zase to schytal
58:11
Zatím vymysleli prázdnou branku, Souček oddechuje na střídačce.
57:22
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:22
Brus si vzal oddechový čas, třeba domácí vymyslí vyrovnávací gól.
56:26
Přesilovka Chodova skončila, Hrubý se zapojuje do hry, na hřišti se trochu běhalo, párkrát vystřelilo, jinak převládal spíš chaos.
54:26
Vyloučen hráč Lukáš Hrubý družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
50:01
Začala druhá desetiminutovka třetí třetiny a Vítkovice budou muset vymyslet, jak otočit zápas.
48:24
Šebesta ztečoval balón mimo bránu.
47:55
Hubálek minul prázdnou bránu.
47:20
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Lukáš Hájek.
47:20
Vyloučen hráč Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
47:02
Barák nyní vytáhl krásný zákrok.
46:33
Hraje se nahoru dolů.
45:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (5:6).
43:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Jan Šebesta (5:5).
43:04
Po špatné rozehrávce Chodova, Hubálek střelou z voleje vyrovnává.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
36:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Martin Pražan (4:5).
36:22
Ondrušek táhlou střelou od mantinelu překonal Součka.
35:00
Dnešní utkání sleduje 662 diváků.
32:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Tokoš, asistoval Jan Šebesta (4:4).
32:54
Šebesta poslal do samostatného uniku Tokoše, který předvedl krásnou inviduálni akci.
28:43
Mohli jsme vidět pár akcí na obou stranách.
26:55
Hra se nám začíná přiostřovat.
23:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Podhráský, asistoval Martin Koutný (3:4).
23:49
Podhráský střelou z otočky posílá Chodov do vedení.
23:28
Vyloučen hráč Adam Delong družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
23:28
Delong po odpískání odpálil balónek a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
22:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Michal Podhráský (3:3).
22:26
Podhráský nahrál Ondruškovi, který propálil vše co mu stálo v cestě.
22:22
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:40
Hra je plná protiútoků na obě strany.
20:00
Střela do tyčky hráč Michal Strachota družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
Střela do tyčky hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí 11 - hosté 7
20:00
19:59
O první pauze budou k vidění mladé naděje Vítkovic.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Pražan (3:2).
18:14
Pražan vystřelil z rohu na Součka, kterému se nepodařil míček zkrotit a Matejčík snižuje na rozdíl jediné branky.
16:46
16:46
Sladký uklouzl a Sýkora ho oběhl a snižuje.
14:53
Vítkovice přesilovou hru nevyužili.
13:37
Vítkovice mají v přesilovce pouze 2 střely.
12:53
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Josef Rýpar.
12:53
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hrubý, asistoval Josef Rýpar (3:0).
10:08
Rýpar poslal neskutečnou přihrávku přes celé hřiště a Hrubý jemným lobem překonal Baráka.
09:13
Hubálkovu střelu zblokoval Matejčík
06:13
Hra je od začátku utkání vyostřená.
05:48
Fanouškovská základna Vítkovic se opět rozrostla o hokejový fanklub.
04:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda bez asistence (2:0).
04:02
Firda zvyšuje vedení přesnou střelou na bližší tyč.
03:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Sladký, asistoval Martin Tokoš (1:0).
03:29
Tokoš našel na středu volného Sladkého, který se střelou pod horní tyčku nemýlil.
01:55
Ještě jsme pořád neviděli žádnou střelu, jenom po pár pěkných akcí na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek, Michal Strachota
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Martin Tokoš, Josef Rýpar, Adam Delong, Tomáš Sladký