3:2
2:0
1:1
- : -
branky (asistence): 04:29 Petr Pastor (Petr Linc), 07:05 Tomáš Fiala, 19:53 Petr Pastor (Jiří Šafařovský), 34:13 Jiří Šafařovský (Ondřej Šarša), 38:23 Petr Pastor (Petr Linc), 42:42 Erich Kellermann (Petr Linc)
branky (asistence): 11:02 Tomáš Sattler (Michael Pitek), 12:35 Ondřej Tichý (Viktor Hocelík), 55:47 Michal Skuhrovec (Viktor Hocelík)

Florbal Chomutov - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:3
5. Petr Pastor, 8. Tomáš Fiala, 20. Petr Pastor, 35. Jiří Šafařovský, 39. Petr Pastor, 43. Erich Kellermann - 12. Tomáš Sattler, 13. Ondřej Tichý, 56. Michal Skuhrovec; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 280; zásahy brankářů: Marek Netopilík 19 - Jiří Vybíral 22; po třetinách: 3:2, 2:0, 1:1;
60:00
59:59
Hejkal: Vzhledem k vývoji série se to dnes tak trošku dalo čekat. Mohli jsme si dát na jeden vítězný a nešaškovat tady všední dny. Ale nás to baví, jinak bychom to nedělali, byť to tak dnes místy nevypadalo. Děkujeme divákům. V sobotu pa.
59:59
Komentář trenéra domácích Matina Bociana: Odhodlaný výkon, rozhodne sobota. Děkujeme skvělým divákům.
55:47
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Viktor Hocelík (6:3).
55:47
Rychle a šikovně rozehraný volný úder.
55:33
Smetana zastavil brejk hostí, pak nahazoval před branku, Lukáš Fiala tečoval mimo.
54:36
Šarša zastavil ve vzduchu přihrávku soupeře, obešel Huliče a nebezpečně vystřelil.
52:55
Pastor střílí, Kellermann nedorazil skákavý míček.
52:17
Timeout Florbal Chomutov
52:17
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
52:17
Krejčí zastavil míček směřující na unikajícího Pastora nedovoleně.
51:40
A opět Netopilík po rozehře Litvínova před jeho brankou.
50:44
Netopilík opět skvěle zasahuje po střele od mantinelu přes shluk hráčů.
49:53
Bratři Fialové vyšachovali soupeře v rychlém brejku, míček zastavila tyč.
49:12
Dvě nebezpečné střely hostí krátce po sobě, první likviduje Netopilík, druhá šla mimo.
47:46
Tomáš Fialal míjí těžkou dorážku na dlouhou ruku.
47:25
Domácí získali míček, Pastor v brejku míjí.
44:25
Dvakrát krátce za sebou zablokováni litvínovští hráči v nadějných pozicích.
43:25
Netopilík našel skrytou střelu rukou a vyráží.
42:42
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erich Kellermann, asistoval Petr Linc (6:2).
42:42
Linc zamotal obranu za brankou, pak využil stažení celé sestavy a uvolnil střílejícího obránce.
40:28
Netopilík napravuje fatální chybu v domácí rozehrávce.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 11:7.
38:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (5:2).
38:23
Domácí zastavili postupný útok hostí na půlce a Linc krásně vysunul Pastora.
35:36
Pastor freestylem nahrával před branku, zaskočil všechny včetně spoluhráčů.
34:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Šafařovský, asistoval Ondřej Šarša (4:2).
34:13
Šarša trefil míček špatně, ten doplaval pod ruku gólmana a Šafařovský šel štěstí naproti a našel vypadlý míček.
32:56
Štěrby udělal chybu u vlastní branky, napravil to blokem. Z protiútoku domácí minuli odkrytou branku.
29:57
Linc byl na chvilku sám, trefil rameno dobře pozičně postaveného gólmana.
29:35
Šarša prošel přes půl hřiště, gólman vyráží.
28:16
Nahození hostů přes celé hřiště, střelu ze vzduchu má pozorný Netopilík.
27:58
Chyba hostí, Šaršu vychytal gólman.
27:15
Domácí předvedli sérii nepřesností. Šanci hostí zlikvidoval Netopilík.
25:19
Krejčí předvedl skok plavmo, za placák by ale moc bodů nedostal. Byl tam drobný faul, ale ...
24:22
První šanci třetiny zlikvidoval výborně hostující brankář. Pak hledal odražený míček, domácí byli daleko.
23:14
Prvním úsekem třetiny se oba týmy probojovali jen s náznaky šancí.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 9:5.
19:53
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jiří Šafařovský (3:2).
19:53
Šafařovský ví, co Pastor potřebuje - volná střela z první na křídle.
19:34
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
19:34
Tichý se prokřičel na trestnou.
18:08
Hulič zase jednou posunul místo rozehrávky blíž k brance a do lepšího hůl. Domácí pak hosty dvakrát zablokovali.
17:33
Krejčí se prosmýkl z rohu mezi dvěma a přestřelil.
17:09
Smetana potáhl od vlastní branky a přestřelil.
15:08
Další chybu litvínovského obránce při rozehrávce na vlastní půlce nahrazuje jeho kolega blokem střely.
12:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Tichý, asistoval Viktor Hocelík (2:2).
12:35
Domácí zaváhali na půlce, Šafařovský neustál tlak Tichého a pak už ho nezastavil.
11:24
Vyloučen hráč Michal Skuhrovec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
11:24
Chomutovská rodící šance byla zablokována za cenu faulu.
11:02
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Sattler, asistoval Michael Pitek (2:1).
11:02
Rozehraný volný úder končí v domácí síti.
07:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala bez asistence (2:0).
07:05
Vitvar předvedl dětinskou chybu a zadovkou nahrál Fialovi před branku.
05:55
Šarša zastavil Huličovu průnikovou nahrávku.
04:29
04:29
Linc si na půlce prohodil tři soupeře, proskočil a skvěle našel Pastora.
03:56
Skořepa zastavil kličku Tomáše Fialy.
02:09
Nebezpečná litvínovská teč končí nad brankou.
01:38
První šanci hostí likviduje Netopilík.
00:39
Šafařovský utekl Huličovi, Linc byl zablokován.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Jaroslav Kropáček, Viktor Hocelík, Jiří Pecháček, Michal Skuhrovec, Daniel Hulič
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Jiří Šafařovský, Petr Linc, Petr Pastor, Erich Kellermann