2:1
1:1
0:1
0:1
branky (asistence): 08:10 Tomáš Zach (Vít Sauer), 10:11 Martin Štarman (Ondřej Pakosta), 29:18 Lukáš Zach (Vít Sauer)
branky (asistence): 04:46 Vít Máček (Matěj Hronek), 24:17 Jan Vojtíšek (David Medek), 53:03 Jonáš Kůra (Jiří Halama), 65:24 Marek Fuchs (Tomáš Brom)

FbK TJ Svitavy - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:4p
9. Tomáš Zach, 11. Martin Štarman, 30. Lukáš Zach - 5. Vít Máček, 25. Jan Vojtíšek, 54. Jonáš Kůra, 66. Marek Fuchs; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Filip Lamař 25 - Filip Kejík 8; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1, 0:1;
70:00
Komentář vedoucího domácích p. Brýdla: Dnes tam bylo srdíčko, ale to bohužel nestačilo. Ke konci nám už chyběly síly, ale myslím si, že se nemáme za co stydět. V Brně ještě zabojujeme. Díky soupeři za utkání.
70:00
Střely po prodloužení: 1:3 pro Hattrick
70:00
Komentář trenéra hostů p. Fialy: Utkání mělo opravdové parametry vyřazovací části, oba týmy se vydali ze všech sil. Myslím si, že jsme dnes předvedli velký morální kredit, vzhledem k tomu, kolik úsilí jsme museli vložit k vyrovnání a následné vítězné branky. Hráči obou týmů zaslouží uznání. Soupeři děkujeme za utkání.
70:00
Brno slaví cenné vítězství a je velice blízko dalšímu souboji o udržení. Svitavy se ocitly na útesu a hrozí jim pád do Národní ligy. Zápas v Brně bude pro Hydry opravdu těžký, ale rozhodně do toho dají vše, protože důležitější zápas ještě asi nikdy nehrály.
65:24
65:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (3:4).
65:24
Brom nahrál na přední tyč Fuchsovi a ten se do odkrytého místečka trefuje a je jasno. Brno vítězí v prodloužení a vede v sérii již 3:1.
65:00
Zach st. poslal Hronka do mantinelů. To byl panečku letec.
64:00
Sauer přišel míček a frustrovaně odchází na střídačku.
63:50
Zatím to tak vypadá, že hráči by si raději dali nájezdy. Tak ještě chvilku počkejte a možná...
62:00
Hronek vyslal střelu z první od mantinelu, Lamař připraven.
61:30
Hra je poměrně opatrná, zatím ani jeden střelecký pokus.
60:10
Brno začíná aktivněji.
60:00
60:00
Brno opět přestřílelo Svitavy, ale třetí třetina byla objektivně vyrovnaná. Stav není rozhodnutý, a tak uvidíme stejně jako v druhém zápase série prodloužení. Připomenu, že rozhodující branku v tomto utkání vstřelil David Říha.
60:00
Střely po třetí třetině: 3:8 pro Brno
60:00
59:50
Podivný odraz před Lamařem, nakonec vše dobré pro domácí.
59:30
Fuchs obral Pakostu u mantinelu.
59:20
Hattrick rozehrává jednu ze svých posledních šancí.
58:40
Jde do tuhého. Čas běží velice rychle, možná uvidíme i prodloužení?
58:00
Štarman v dobré pozici, avšak několik hráčů před ním, samozřejmě je to střela do bloku.
57:05
Fuchs se položil do rány a Lamař měl problémy.
56:00
Brno po delší době na míčku.
55:00
Brno nyní hraje tvrdě, ale domácí nejsou žádné baleríny, a tak se drží na nohou.
54:00
Prudil po standardní situaci překvapil i spoluhráče Štarmana, který nestačil uhnout a možná chytil gól. Samozřejmě kdyby jsi tam Martine nestál, tak by to Kejík chytil, takže bez obav.
53:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Jiří Halama (3:3).
53:03
Dlouho se nic vážného nedělo. Kůra se to rozhodl změnit, poslal tam lehoučkou střelu z půlky, která zamířila do pravého dolního rohu, Lamař nemohl nic vidět. Je vyrovnáno.
52:20
Atak svitavských útočníků ustál Medek.
52:00
Andrlova střela tečována a Lamař měl docela štěstí.
51:30
Ohrožující backhand Kůry nakonec vedle.
51:15
Ale teď Halama skoro trefil odkrytou branku domácích po výborné přihrávce Kůry.
50:00
Hra se poměrně uklidnila.
49:00
Říha jako vždy ukazuje své dobré rétorické vlastnosti a nyní promlouvá s Bromem.
47:55
Fuchs opustil trestnou lavici ve velkém stylu. Shodil mantinely a rychle unikl. Udělal jsi velkou paseku Marku.
47:54
Tato přesilovka byla ze strany domácích velice slabá.
47:10
Andrle si podle slov jednoho z fanoušků udělal z Pakosty lehátko, vše v rámci pravidel a hraje se dál.
47:00
Brno se dobře brání a Svitavy toho zatím moc nestihly.
45:54
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
45:54
Fuchs nejspíše nechtěně trefil holí Prudila do obličeje, každopádně dvě minuty a přesilovka domácích.
45:00
Hauser posílal do brankoviště střílenou přihrávku a svitavští hráči si jenom oddychli, protože soupeři málem míček dorazili za záda Lamaře. Skóre se ale nemění.
44:00
Zach T. si skvěle pokryl míček a poslal do útoku Štarmana, ten situaci prováhal a poté jenom přihrál soupeři.
43:00
Sauer si dobře pokryl míček a poslal ho tak spoluhráčům na půlku.
42:00
Vojtíšek vypálil od půlky, Lamař si připisuje další zákrok do sbírky.
41:00
Fuchs před brankou trefuje soupeře.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 2:11 pro Brno.
40:00
Hronek částečně unikl, jeho střelu skvěle vychytal Filip Lamař.
40:00
Hattrick na plné čáře přestřílel domácí, ale i přesto i druhou třetinu prohrál. Svitavy se neprezentovaly úplně špatně, jenže v kritických okamžicích v útoku nedokázali vyzrát na obranu hostů. Skóre je stále těsné a my jsme tak ještě více napjatí, přece jenom dnešní prohra na domácím hřišti by Svitavám opravdu nehrála do karet.
40:00
39:30
Domácí v poslední minutě nepřehrají soupeře a třetina nám končí.
38:00
Mlaďáci z Brna si zase hrají s obranou domácích.
36:50
Medkovu nebezpečnou střelu z půlky nakonec zblokoval obránce.
36:00
Nyní oba celky dobře brání, a tak nevidíme příliš střeleckých pokusů.
35:00
Svitavská střídačka burcuje a hráči se ženou do další akce.
34:50
Zach ml. se neuvěřitelně rozběhl a sprintem zachránil celou situaci.
33:00
Medek převedl unikátní zákrok do míčku v pádu. To se jen tak nevidí, byl to skok, za který by se nestyděla ani Věra Čáslavská.
32:00
Krosová přihrávka a Andrle pálí, Lamař na správném místě. Následuje menší shledání před brankou domácích.
31:00
Volf najel do Hronka a ten svým pohledem chtěl skoro shazovat rukavice. Nakonec z toho nic není.
29:18
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Vít Sauer (3:2).
29:18
Lukáš Zach vypálil z otočky a je to 3:2, to byl naprosto klasický gól tohoto střelce. Musíme zmínit, tato branka padla v oslabení.
28:05
Marek v přesilovce trefuje domácího brankáře.
27:40
Přesilovka hostů, jak si s tím poradí oslabení domácí?
27:32
Vyloučen hráč Martin Štarman družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vražení zády.
27:10
A znovu brněnský obránce střílí od půlky, tentokrát střela tahem. Lamař pokryl.
27:00
Vojtíšek si pěkně prohodil bránící útočníky a ihned to zkoušel, střela neměla dostatečnou razanci.
25:00
Kolena vybojoval míček, ale jeho střelu z otočky vychytal Kejík.
24:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval David Medek (2:2).
24:17
Vojtíšek vypálil z první na půlce a je vyrovnáno 2:2. Lamař toho asi příliš neviděl.
24:00
Bojácné svitavské hradby na standardce nakonec nebyly prostřeleny kánónem značky Medek, střela končí nad.
23:00
Andrle střílí od mantinelu a trefuje Lamaře, a tak to vypadá, že Brno naskočilo lépe do této třetiny.
22:00
Po dobrých kombinacích zakončoval Halama.
20:05
A jde se do druhé třetiny. Bude pokračovat zdařilý výkon domácích?
20:00
20:00
Střely po první třetině: 5:7 pro hosty
20:00
Domácí v první třetině využili vysoké produktivity střel a zaslouženě vedou. Celkově Svitavy v první části byly lepším týmem, možná to je i podceněním, které mohlo přijít ze strany hostů po včerejší vysoké výhře.
20:00
19:40
Hronek proběhl kolem mantinelu přes Štarmana neslyšně jako myška a poté měl šanci po střele z backhandu.
18:00
Štarman se mohl radovat z vstřelené branky, jenže míček mu zvláštně poskočil. Pakosta ho výborně našel.
17:00
Brom střelou z otočky nepřekvapil Lamaře, další zákrok svitavského odchovance.
16:20
Střelu z půlky vyslal Marek. Lamař vyráží.
16:00
Obrovská šance Machálka, který dostal míček před branku, jenže z první trefil Lamaře do hrudi.
14:00
Dobře se dnes prezentuje svitavská lajna Pakosta - Štarman - Čížek, měli již několik příležitostí, očekáváme další branku.
12:00
Dva excesy Štarmana na středu, na podruhé ho ale zachránil faul protihráče, a tak Hattrick nešel do protiútoku, jeho oddych jsme slyšeli až zde na pořadatelském stolku.
11:00
Hattrick dlouho nerozehrával, nyní drží míček jenom domácí.
10:11
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Martin Štarman, asistoval Ondřej Pakosta (2:1).
10:11
A hned je tu zásluha. Pakosta z rohu hřiště našel Štarmana, který si parádně odskočil od obránců a poté neuvěřitelně vymetl branku. Svitavy jsou ve vedení.
09:44
Svitavy vypadají poměrně koncentrovaně a aktuálně hrají skvěle.
08:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Zach, asistoval Vít Sauer (1:1).
08:10
Tomáš Zach má v poslední době dobré střelecké pokusy, ale tento byl nejpovedenější. Zkusil to z půlky a Kejík absolutně nic neviděl, míček postřehl až když mu poskočil v brance. Je vyrovnáno!
08:00
Velká chyba Kůry a byl z toho závar. Pakosta střílel a Čížek měl velkou šanci dorazit míček do odkryté branky, nepovedlo se.
06:00
Povedená standardka v podání Hattricku, Medek zakončoval do masky Lamaře.
04:46
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vít Máček, asistoval Matěj Hronek (0:1).
04:46
Brňané se sešli v pěti, hráli za brankou, zde se dobře do brankoviště prodral Máček, který s tečí Lamaře slaví první branku.
04:23
Brno v pěti.
04:20
Pakosta dostal krásný kros od Říhy, jenomže první jmenovaný stál na patách a střela se vůbec nepovedla.
04:00
Domácí to hrají rychle od čepelí a hned se jim daří lépe, přesilovka nevypadá vůbec špatně.
03:20
Prudil už se radoval, ale nakonec je z toho jenom tyčka.
03:00
Přesilovka Svitav, Tomáš Zach skvěle vypálil z první. Kejík kryje.
02:36
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
02:00
A je to tu, dobře pracující mladičká brněnská lajna už hrozí.
01:00
A hned dvě nebezpečné situace z kapsy Hattricku. Brom se uvolnil a střílel jenom o píď mimo, dále Fuchs ohrožoval Lamaře.
00:10
A stejně jako včera Hattrick vyhrává úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, Jan Grábl, Marek Fuchs, Jakub Marek
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: David Čížek, Tomáš Zach, Ivan Šivák, Ondřej Pakosta, Martin Štarman
00:00
Dobrý den dámy a pánové, zdravím Vás z té nejhezčí haly pod sluncem, tedy ve Svitavách. Dnes se zde odehraje již čtvrtý zápas série, ve které Hattrick vede 2:1, díky včerejšímu vysokému vítězství 6:0. Dnes se ale začíná zase od nuly a všichni v hale rozhodně věří, že se Hydrám bude více dařit. Přejeme příjemnou zábavu.