2:1
4:2
4:4
- : -
branky (asistence): 06:22 Tomáš Janča, 12:44 Marek Šimíček (Tomáš Olbert), 23:16 Tomáš Janča (Pavel Krchňáček), 27:28 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 32:00 Pavel Krchňáček (Tomáš Janča), 38:45 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 40:44 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 51:18 Pavel Krchňáček (Tomáš Janča), 56:45 Tomáš Olbert (Marek Šimíček), 59:44 Pavel Krchňáček (Martin Krchňáček)
branky (asistence): 06:03 Tomáš Pešek (Martin Mühlfait), 25:48 Jan Sláma (Martin Mühlfait), 30:08 Jan Sláma (Jan Suchý), 41:44 Tomáš Pešek, 42:46 Tomáš Pešek (Jakub Mareš), 45:39 Martin Mühlfait (Jakub Mareš), 59:40 Jan Sláma (Jan Suchý)

FBK Spartak Hluk - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 10:7
7. Tomáš Janča, 13. Marek Šimíček, 24. Tomáš Janča, 28. Martin Krchňáček, 33. Pavel Krchňáček, 39. Martin Krchňáček, 41. Vojtěch Duda, 52. Pavel Krchňáček, 57. Tomáš Olbert, 60. Pavel Krchňáček - 7. Tomáš Pešek, 26. Jan Sláma, 31. Jan Sláma, 42. Tomáš Pešek, 43. Tomáš Pešek, 46. Martin Mühlfait, 60. Jan Sláma; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jan Saňka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 75; zásahy brankářů: Richard Podškubka 13 - Martin Frühbauer 20; po třetinách: 2:1, 4:2, 4:4;
60:00
Komentář trenéra domácích (Vlachopulos D): V dnešním zápase se nám v prvních dvou třetinách poměrně slušně dařilo plnit nastavenou taktiku, škoda jen zbytečných vyloučení. Postupně jsme si vybudovali slušný náskok, bohužel díky hluché pasáži ve třetí třetině, jsme zápas zbytečně zdramatizovali. Nakonec se nám podařilo vstřelit rozhodující gól a zápas už poté v klidu dohrát. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině 11:9
60:00
Komentář trenéra hostů (Rezek): První dvě třetiny jsme nehráli jako tým, ve třetí jsme toto změnili a zdramatizovali utkání, ale bohužel na obrat už nebyl čas ani síly. Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství.
60:00
Střely celkem 29:20
60:00
59:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (10:7).
59:40
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Suchý (9:7).
58:27
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
57:18
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
56:45
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Marek Šimíček (9:6).
51:37
Duda těsně minul bránu.
51:18
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
51:18
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (8:6).
46:39
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za zdržování hry.
45:39
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Jakub Mareš (7:6).
44:56
Sláma trefuje tyčku
43:13
Chodí Pešek okolo a střílí góly.
42:46
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Jakub Mareš (7:5).
41:44
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek bez asistence (7:4).
41:44
Tři na jednoho - gól.
40:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (7:3).
40:44
Duda na Olberta, Olbert na Dudu - gól.
40:00
40:00
38:45
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (6:3).
37:46
Utkání sleduje 75 aktivních diváků
32:00
30:08
28:27
Trestné střílení družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons neproměnil Martin Mühlfait.
28:27
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
27:28
26:57
Na hřišti i v hledišti se to vyostřuje
25:48
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Martin Mühlfait (3:2).
25:27
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
23:16
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (3:1).
20:56
Vyloučen hráč Tomáš Janča družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování.
20:56
Druhá třetina začala útokem domácích, Duda prověřil brankáře hostů.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 6:4.
16:02
Většina střel je zblokovaných, na brankáře projde máloco.
12:44
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Marek Šimíček, asistoval Tomáš Olbert (2:1).
10:44
Olbertovo břevno
10:02
Jančova prudká střela letěla těsně nad horní tyčkou.
09:31
Peškovu střelu chytá Podškubka.
06:22
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča bez asistence (1:1).
06:04
Přečíslení na straně hostů a Pešek se trefuje.
06:03
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Martin Mühlfait (0:1).