2:1
3:4
4:0
- : -
branky (asistence): 18:28 Dominik Kaloč (Matyáš Šindler), 19:54 Michal Sládek (Lukáš Homola), 25:21 Michal Sládek (Matyáš Šindler), 28:53 Dominik Kaloč (Michal Sládek), 30:22 Michal Sládek (Lukáš Homola), 45:34 Matyáš Šindler (Dominik Kaloč), 47:36 Michal Sládek (Lukáš Homola), 53:30 Michal Sládek (Dominik Kaloč), 58:10 Patrik Pícha
branky (asistence): 07:03 Martin Řezáč, 20:46 Martin Řezáč (František Kosař), 27:52 Martin Řezáč (Jakub Sklenář), 30:38 Petr Majer (Marco Lombino), 38:22 Michal Strnad (Jakub Sklenář)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - VŠO FLORBAL CHODOV 9:5
19. Dominik Kaloč, 20. Michal Sládek, 26. Michal Sládek, 29. Dominik Kaloč, 31. Michal Sládek, 46. Matyáš Šindler, 48. Michal Sládek, 54. Michal Sládek, 59. Patrik Pícha - 8. Martin Řezáč, 21. Martin Řezáč, 28. Martin Řezáč, 31. Petr Majer, 39. Michal Strnad; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 89; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 12 - Marek Pospíšil 9; po třetinách: 2:1, 3:4, 4:0;
60:00
Komentář k dnešnímu utkání trenéra Ostravy Jana Daniše: Ze začátku z naší strany panovala nervozita. Postupem času jsme zařadili vyšší rychlostní stupeň. Ve třetí třetině jsme využili své šance a zápas dovedli do vítězného konce. Děkujeme Chodovu za sérii a přejeme šťastnou cestu domů. Také bychom rádi poděkovali našim divákům!
60:00
Střely ve 3. třetině: 10-5
60:00
Komentář k dnešnímu utkání trenéra Chodova Filipa Chmelíčka: Dneska rozhodlo proměňování šancí. Naše famózní první třetina, kde jsme měli 10 tutovek a soupeř jen 2 nemůže skončit 1:2. Postupem času se soupeř zlepšoval a my v zakončení pořád stagnovali. Přesto chci moc našim klukům poděkovat za bojovnost a skvělou celoroční práci. Ostravě gratuluji a přeji mnoho štěstí do bojů o 3 místo.
60:00
58:59
Sklenář přestřeluje odkrytou branku.
58:10
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
58:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha z trestného střílení (9:5).
58:10
Vypadalo to, že Pícha půjde z backhandu na forehand. Zůstalo jenom u backhandu!
56:39
Jako lachtan skončil Kubiczek, když nepovedeně překračoval mantinel.
56:38
Timeout VŠO FLORBAL CHODOV
56:38
Kolajta si připisuje důležitý zákrok!
53:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Kaloč (8:5).
53:30
Kaloč se neukvapil ke střele, předal míček Sládkovi a ten neskutečným způsobem vymetá horní roh branky!
52:39
Daněk se proháčkoval až ke střele. Ta však letěla metr nad branku.
51:38
Po střele Homoly, která letěla velmi pěkně, se z tribuny ozvalo hlasité "JÉÉÉJ".
47:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Lukáš Homola (7:5).
47:36
Sládek střelou "dvacet nad led" překonává Pospíšila! Nechyběla ani klasická oslava gólu á la C. Ronaldo.
45:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (6:5).
45:34
Ač už po přesilové hře se prosazuje Šindler střelou na bližší tyč!
44:50
Šindler si počkal na moment kdy se mu otevře dálnice na střelbu. Dočkal se, ale střela mířila pouze do tyče.
43:30
Vyloučen hráč Petr Majer družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
42:45
Kaloč ve stejné pozici jako při jeho dvou dnešních gólech, tentokrát se skvělým zákrokem prezentoval Pospíšil.
42:01
První vážnější šance třetí třetiny. Chodovskou šanci likviduje zákrokem Kolajta.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 3-6
40:00
38:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Jakub Sklenář (5:5).
38:22
Chodov využívá už svou druhou přesilovou hru.
37:35
Pěničkovi teď nepřálo štěstí. Měli jsme možnost slyšet pouze ódu na břevno.
37:07
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:09
Odložené vyloučení ku prospěchu Chodova.
33:12
Závar před hostující brankou se řeší faulem domácího týmu. Na rozehrávce Chodov.
30:38
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Marco Lombino (5:4).
30:38
Poměrně rychlá odpověď na pátý gól Ostravy. Majer přibližuje Chodov na rozdíl jednoho gólu.
30:22
30:22
Sládek HATTRICK!!!! Dnes střílí ostrými!
28:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Michal Sládek (4:3).
28:53
Přečíslení a přihrávka do prázdné branky, kterou využívá Kaloč!
27:52
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval Jakub Sklenář (3:3).
27:52
Řezáč tečuje střelu Sklenáře přesně pod víko domácí branky.
25:45
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
25:45
Krhovják už trénuje na 27. července. To se totiž v Milwaukee uskuteční závody STIHL TIMBERSPORTS. S tímto tréninkem by se snad Krhovják mohl umístit i na stupních vítězů.
25:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (3:2).
25:21
Šindler krásně našel Sládka. Sládek krásně našel volné místo v brance!
22:35
Klimek těsně míjí svou přízemní střelou branku hostí.
20:46
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč, asistoval František Kosař (2:2).
20:46
Střela Kosaře se neujala, ale poskočila rovnou před branku, kde stál úplně sám Řezáč. Chodovskému útočníkovi už stačilo jen míček doklepnout do branky.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 5-6
20:00
19:54
19:54
Těsně před koncem první třetiny napřáhl ze středu přesně Sládek!
18:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (1:1).
18:28
Nádherný vyřešený brejk Ostravy! Sládek vyvezl míček na polovinu odkud přihrál doprava Šindlerovy, který backhandem posunul na Kaloče. Ten už měl snadnou pozici, neboť zakončoval do zcela odkryté branky.
16:30
Sládek dostal od Klimka krásnou crossovou přihrávku. Sládek už mohl odklízet míček do prázdné branky, ale na poslední chvíli se mu svezl míček po holi.
13:43
Kříž střílí do tyče.
12:35
Lebeda v úniku pokoušel přehodit Kolajtu. Backhandový oblouček skončil na rameni domácího brankáře.
09:01
Klimek nahazoval dlouhou přihrávku na Sládka před brankou. Těsně před zpracováním míčku Sládkem stačil Sklenář uklidit míček do bezpečí.
08:46
Backhandem zkoušel překvapit Řezáč. Střela však mířila do náručí Kolajty.
07:03
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Řezáč bez asistence (0:1).
07:03
Řezáč sekundu před koncem přesilové hry překonává Kolajtu na vzdálenější tyč.
06:16
Horký brambor na velkém brankovišti Ostravy! Situace končí faulem hostujícího hráče.
05:04
01:30
Sládek se dostal do šance tváří v tvář Pospíšilovi. Jeho střela mířila na vzdálenější tyč, ruka Pospíšila se ohnala také oním směrem a naštěstí pro Chodov střelu zastavila.
00:50
První vážnější šance Chodova letěla těsně mimo tři tyče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Marek Pospíšil; hráči v poli: Michal Strnad, Jakub Sklenář, Jiří Lebeda, Martin Řezáč, František Kosař
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Michal Sládek, Dominik Kaloč, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Richard Klimek