3:1
1:1
0:2
0:1
branky (asistence): 11:35 Tom Ondrušek (Ondřej Mikeš), 14:37 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 18:09 Michal Podhráský (Tomáš Sýkora), 34:07 Tomáš Sýkora (Tom Ondrušek)
branky (asistence): 04:33 Josef Rýpar (Adam Delong), 29:48 Jakub Hubálek (Ondřej Firda), 45:19 Lukáš Řezanina (Lukáš Hájek), 59:00 Josef Rýpar (Adam Delong), 63:38 Lukáš Hájek (Jan Šebesta)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:5p
12. Tom Ondrušek, 15. Tom Ondrušek, 19. Michal Podhráský, 35. Tomáš Sýkora - 5. Josef Rýpar, 30. Jakub Hubálek, 46. Lukáš Řezanina, 60. Josef Rýpar, 64. Lukáš Hájek; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 415; zásahy brankářů: Jan Barák 16 - Lukáš Souček 30; po třetinách: 3:1, 1:1, 0:2, 0:1;
70:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského (2. část): Nepřálo nám štěstí ani jiné vlivy.. Klukům chci za celou sezónu poděkovat, protože byla skvělá. Jsem na ně hrdý a jsem rád, že se umí chovat, což se o části Vítkovic určitě říci nedá, z čehož je mi trochu smutno.
70:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra pana Bruse: Dneska první půlka pro Chodov a druhá pro nás. Prodloužení nebylo pro slabé nátury. Fenomenální Souček. Brutální morál. Finále. Těšíme se. Děkujeme soupeři za perfektní přípravu do finále. Jsme Vítkovice
70:00
Komentář k utkání domácího trenéra pana Podhráského (1. část): Nejdříve k zápasu.. Dnes jsme hráli výborně a kdybychom proměnili zlomek svých šancí, tak by se určitě neprodlužovalo. Série to byla vyrovnaná a kvalitní. Vítkovice byly v klíčových momentech vždy o kousek napřed, vyhrály 4 zápasy a postupují zaslouženě. Pro nás je vyznamenání, že se Vítkovice zpronevěřily své hře, ale bohužel jsme si s osobkou neporadili.
70:00
Střely v prodloužení (celkem): Chodov 3 (34): 2 (21) Vítkovice
63:38
63:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jan Šebesta (4:5).
63:38
Hájek střelou z výběhu trefil šibenici a posílá Vítkovice do Superfinále.
61:40
Plíhal v obrovské šanci, když šel v prodloužení sám na brankáře, míček mu přeskočil hokejku a nezakončil.
60:20
Mikeš pro tentokrát zachránil domácím sezonu když se vrátil a obral Hájka o jasnou gólovku.
59:01
Vítkovice přehráli Chodov a po křižném pasu zakončoval Rýpar do odkryté branky.
59:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (4:4).
58:10
Vítkovice to zkouší v 6.
57:30
Poslední tři minutky a atmosféra je elektrizující.
57:00
Sladký sestřelil Strachotu, rozhodčí nereagují.
55:15
Chodov 100% bilanci neprodloužil a Vítkovice se ubránili.
53:15
Tokoš opět trošku zbytečný faul a Chodov bude mít k dispozici třetí přesilovou hru.
53:14
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
52:30
Souček vyčaroval neskutečný zákrok proti Ondruškově střele, oba gólmani dnes drží své týmy.
51:50
Podhráského střela líznula břevno.
50:00
Strachotova další střela, Souček opět skvělý zákrok.
49:20
Pražanovu tečovanou střelu skvěle chytá Souček.
49:00
Tokoš v gólové pozici opět nevyzrál na Baráka.
48:20
Strachota se obtočil a vypálil, Souček předvedl skvělý zákrok.
48:00
Tokoše na dvakrát vychytal skvělý Barák.
47:15
Strachota zůstal ležet po souboji na zemi, už se ale zvedá a vypadá to, že je pouze otřesen.
47:05
Řezaninu v dobré pozici vychytal Barák.
46:30
Podhráský zápěstíčkem těsně minul Součkovu branku.
45:20
A máme tu snížení, Řezanina dokázal dostat balonek do branky po závaru před Barákem.
45:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Lukáš Hájek (4:3).
43:00
Vávra se Strachotou nedokázali vyřešit přečíslení 2 na 1.
40:40
Pražan zatáhl a prověřil Součka.
40:01
Úvodní buly zvládli lépe domácí a začnou na balonku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Chodov 9:5 Vítkovice
40:00
39:25
Standartka pro Chodov. Chodov drží balonek na jistotu.
38:00
Maxa předvedl skvělý backhand ze vzduchu, Souček reflexivně chytá.
37:00
Ondrušek v dobré pozici těsně míjí.
36:30
Barák předvedl skvělý dvojitý zákrok a drží Chodov.
35:00
Strachota netrefuje prázdnou branku po příhře od Vávry.
34:08
Přečíslení 3 na 1 vyřešili chodovští učebnicově a do prázdné branky střílí gól Sýkora.
34:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Tom Ondrušek (4:2).
32:00
Hostům dodal vstřelený gól energii a pouštějí se i do útočení.
31:20
Ondrušek příležitost k hattricku zahodil a branku přestřelil.
29:49
Hubálek po vzoru Crosbyho trefuje z poza brankové čáry o baráka balonek do branky a hosté střílí kontaktní gól.
29:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Ondřej Firda (3:2).
28:00
Standartka pro Vítkovice. Hosté jí promrhali a na balonku opět domácí.
26:30
Opravdu nevím, co jiného napsat, vyjma pár soubojů je hra stejná.
25:00
Chodov na balonku, Vítkovice v osobce.
24:30
Plíhalovi v dobré střelecké pozici sjel balonek z hole.
22:00
Skvělý návrat Řezáče zamezil breaku hostí.
19:30
Poslední minutku podržel Chodov balonek na svých holích.
18:10
Sýkora ukázal dokonalost ve svojí hře a skvělým pasem dostal do gólové pozice Podhráského a ten už bez větších problémů využívá i druhou přesilovou hru domácích.
18:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Podhráský, asistoval Tomáš Sýkora (3:1).
17:20
Ondrušek při chuti, další dva střelecké pokusy z jeho strany lapil Souček.
16:50
16:20
Pražan si pokryl míček a Tokoš ho přesekl zezadu zbytečným zákrokem a uvidíme přesilovku domácích číslo 2.
14:38
I Chodov využívá svou přesilovku, Sýkora nabil Ondruškovi a jeho raketa skončila za zády Součka.
14:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (2:1).
14:08
Sladký poslal Sýkoru ke svým spoluhráčům na střídačku, to se ale rozhodčím nelíbilo a Sladký si bude odpykávat dvouminutový trest.
14:07
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:00
Barák vyráží pokus Sladkého.
12:47
Řezáč´prošel po lajně až k Součkovi, ten jeho tvrdou střelu vyráží do vzduchu.
12:30
Kotlas zablokoval Delongův pokus.
11:36
Chodov se konečně prosazuje z první vážnější akce a máme srovnáno.
11:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (1:1).
11:05
Sýkora natáhla a z půlky hřiště poslal nebezpečný granát, Souček vyráží.
10:00
Vývoj událostí se nijak nemění a nechci se stále opakovat.
08:40
Chodov se do větších příležitostí nedostává, hosté jim nenechají ani decimetr prostoru.
07:20
Maxa, Řezáč a Koutný ukázali, že by to mohlo jít i přes osobku hostů.
06:00
Šebesta vypálil ze středu, Barák vyráží do rohu.
04:34
A hosté jdou do vedení, Delong přehrál na Rýpara, který zpracoval a zamířil kolem Barákovi ruky až do branky.
04:33
04:00
Delong zkusil vypálit, ale Barák jeho pokus vyráží.
03:21
Sladký unikl středem a Pražan zatáhl za záchranou brzdu. Následné trestné střílení chytá Barák!
03:20
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Lukáš Hrubý.
03:20
Vyloučen hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
01:30
Chodov na balonku, Vítkovice od úvodu hrají typickou osobku.
00:35
Úvodní pokus Ondruška zablokován.
00:01
Úvodní buly ovládli domácí a začnou na balonku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Martin Nehera, Martin Tokoš, Adam Delong, Josef Rýpar, Tomáš Sladký
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Tom Ondrušek, Ondřej Mikeš, Marek Matejčík