0:3
4:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 05:16 David Jurášek (Marek Vomočil), 17:20 Ondřej Štifter (Jakub Lipus), 42:21 Ivan Petr (David Nesnídal), 44:51 Jakub Wágner (Ondřej Štifter), 47:36 Ondřej Dušek (Jiří Beck), 58:33 Ivan Petr (David Nesnídal)
TJ Turnov
branky (asistence): 03:32 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 09:32 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 16:52 Vojtěch Palatínus (Daniel Měkota), 18:20 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 21:04 Pavel Sekyra (Tomáš Vitásek), 30:26 Pavel Sekyra (Vojtěch Palatínus), 38:21 Pavel Sekyra (Tomáš Vitásek), 43:13 Vojtěch Palatínus

FbK Olymp Praha - TJ Turnov 6:8
6. David Jurášek, 18. Ondřej Štifter, 43. Ivan Petr, 45. Jakub Wágner, 48. Ondřej Dušek, 59. Ivan Petr - 4. Vojtěch Palatínus, 10. Pavel Sekyra, 17. Vojtěch Palatínus, 19. Štěpán Matěcha, 22. Pavel Sekyra, 31. Pavel Sekyra, 39. Pavel Sekyra, 44. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 3:4 + Daniel Bursa 10; využití: 2:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Filip Hejtík 23 - Luděk Horáček 19; po třetinách: 2:4, 0:3, 4:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Zápas nám prohrála druhá třetina, ve které jsme tahali za kratší konec. Zítra nás čeká další zápas. Do Turnova si přivezeme přesnější stopky na měření času.
59:59
Komentář trenéra hostů: První třetina oťukávaná. Druhou třetinu jsme zvládli bravurně a hráli jsme co jsme chtěli. Ve třetí třetině jsme předvedli Turnov a zápas si zkomplikovali. Nakonec vše dobře dopadlo, ale je to jen 1:0 a zítra začínáme od nuly. Díky soupeři za utkání.
59:59
Je konec. Olymp to nezvládl, ale zápas byl nakonec atraktivní.
59:25
Olymp buší na hostující branku. Zatím bez úspěchu.
58:34
Naděje Olympu nyní výrazně posílil svým gólem Ivan Petr.
58:33
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval David Nesnídal (6:8).
58:02
Olymp stále šanci má. A kdy jindy, když ne teď.
58:01
Vyloučen hráč Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
55:44
Snížení se ale nekoná. Turnov kompletní.
53:45
Olymp se teď bude snažit zahájit stíhací jízdu.
53:44
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
53:21
Velmi tvrdý faul teď prošel Olympu v rohu hřiště. Tady klidně mohl přijít trest.
51:12
Olymp je kompletní.
49:12
Nyní mají početní výhodu také hosté.
49:11
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil Štěpán Matěcha.
49:11
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
49:09
Turnov je kompletní.
48:58
Olymp se snaží kombinovat, ale zatím mu to moc nelepí.
47:37
Olymp dvojnásobnou výhodu využívá.
47:36
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Dušek, asistoval Jiří Beck (5:8).
47:01
Vyloučení svého spoluhráče neunesl Daniel Bursa a dostává osobní trest.
47:00
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
47:00
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
47:00
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 10 minut za nesportovní chování.
44:52
Ondřej Štifter krásně předložil míček volnému Wágnerovi a tomu stačilo už jen nastavit hokejku.
44:51
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jakub Wágner, asistoval Ondřej Štifter (4:8).
43:14
Zbrkle rozehraná rozehrávka nabídla šanci Turnovu a Vojtěch Palatínus se v samostatném úniku nemýlil.
43:13
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus bez asistence (3:8).
42:22
Dnes již zmiňovaný domácí nejlepší střelec, Ivan Petr, opět úřaduje. Jeho projektil se zastavil až o brankovou síť.
42:21
40:01
A je tu poslední část základní hrací doby. Olymp musí pořádně zabrat.
40:00
40:00
39:59
Ve druhé třetině Turnov navýšil svoje vedení na 7:2.
38:22
I druhou přesilovku hosté využívají a znovu je to Pavel Sekyra.
38:21
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Tomáš Vitásek (2:7).
37:30
Turnov má výhodu druhé přesilové hry zápasu.
37:29
Vyloučen hráč Ladislav Procházka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za sekání.
37:03
Hosté mají výhodu a hrají v šesti.
32:54
Ivan Petr se dostal do velké šance, ale skákavý balónek se mu zpracovat nepodařilo.
30:27
A je to tu. Pavel Sekyra kompletuje hattrick.
30:26
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (2:6).
27:28
Hra se nyní uklidnila a ani jeden z týmů si netvoří větší šance.
23:26
Nejlepší letošní střelec Olympu Ivan Petr se teď tlačil do zakončení, ale pozorného brankáře hostů nepřekonal.
21:05
Hosté přesilovou hru využívají. Po rychlé kombinaci se trefil Pavel Sekyra.
21:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Tomáš Vitásek (2:5).
20:01
Pozdní příchod domácích na plochu je stojí jednoho vyloučeného hráče.
20:00
Vyloučen hráč Vítek Moučka družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
19:59
První třetina je minulostí. Hosté si do kabiny odnáší dvougólový náskok.
19:01
V hale ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:21
Teď se s brankami roztrhl pytel. Hosté znovu odskakují do dvoubrankového vedení.
18:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (2:4).
17:21
Ovšem Olymp znovu bleskově dorovnává. Autorem branky je Ondřej Štifter.
17:20
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Jakub Lipus (2:3).
16:53
Po krásné individuální akci se znovu prosazuje Vojtěch Palatínus.
16:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Daniel Měkota (1:3).
13:03
Znovu sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden z týmu se nikam nežene.
09:33
Ovšem hned o chvíli později se hosté znovu ujímají vedení.
09:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (1:2).
09:24
Hra se teď znovu lehce uklidnila.
06:34
Olymp teď během asi deseti vteřin orazítkoval břevno i tyčku.
05:17
Hosté si vedení moc dlouho neužili. Olymp krásnou střelou pod víko srovnává.
05:16
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Jurášek, asistoval Marek Vomočil (1:1).
03:33
A je tu první branka dnešního zápasu. Vstřelil jí s desítkou hrající Vojtěch Palatínus.
03:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (0:1).
01:19
Začátek dnešního utkání se nese spíše v nervozním duchu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Martin Hejduk, Tomáš Vitásek, Vojtěch Palatínus, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Ladislav Procházka, Ivan Petr, David Jurášek, Marek Vomočil, Jiří Beck