1:1
0:2
2:1
- : -
branky (asistence): 19:00 Kristýna Vejvodová (Petra Honzová), 43:37 Michaela Lingová (Kristýna Vejvodová), 46:32 Aneta Tvrzníková (Michaela Lingová)
branky (asistence): 06:43 Eva Smutná (Veronika Vývodová), 20:32 Tereza Mošťková, 28:05 Eva Smutná, 58:59 Tereza Mošťková

TJ Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice 3:4
20. Kristýna Vejvodová, 44. Michaela Lingová, 47. Aneta Tvrzníková - 7. Eva Smutná, 21. Tereza Mošťková, 29. Eva Smutná, 59. Tereza Mošťková; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 26 - Karolína Krištofová 11; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:1;
60:00
Komentář hostů (Jiří Starý): Dnes to byl pro nás další ohromě těžký zápas a za výhru jsme velice rádi. Po dvou třetinách jsme mohli vést mnohem výraznějším rozdílem a ve třetí místo abychom si náskok pohlídali jsme soupeře pustili zpět do zápasu. Závěr utkání jsme ale tentokrát zvládli lépe my. Série je 2:2 a vše je otevřené, těšíme se na další domácí zápas.
60:00
Vyjádření domácích /Pavel Doubek/: Dnes jsme dvě třetiny na hřišti skoro nebyli, ve třetí jsme pár věcí změnili a vyrovnali. Poslední gól padl po ztrátě, kterých jsme dnes udělali opravdu hodně, hosté si díky nim vypracovali několik gólovek. Pochvalu za celý velmi náročný víkend zasluhuje Eliška v brance, která nás držela nad vodou.
60:00
59:00
Nepříjemná ztráta domácích kolem poloviny hřiště. Napoprvé ještě Mošťková úspěšná nebyla, další dorážka už ale končí v bráně.
58:59
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:59
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Tereza Mošťková bez asistence (3:4).
55:50
Dobisíková také přestřeluje branku.
54:42
Uf, teď bylo štěstí na straně domácích po velké šanci Židenic. Skóre zůstává vyrovnané.
53:06
Na chvíli se nám to tady uklidnilo, asi pověstný klid před bouří...
51:30
Na obou stranách je vidět , že chtějí vyhrát za každou cenu.
50:19
Kutnarová přestřelila hostující branku .
49:04
Lingová vystřelila krásnou střelu do golmanky. Branka však nepadla.
48:00
Dvě branky SKV dodaly domácím kuráž, na hřišti je to úplně jiné představení, než v prvních dvou třetinách.
46:50
Tvrzníková krásně zavěsila do brány protihráčům a na Sokole tím srovnala skóré.
46:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Michaela Lingová (3:3).
44:25
Vejvodová předává míček Lingové a padl z toho krásný gól.
43:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Kristýna Vejvodová (2:3).
42:33
Domácí trenéři proházeli sestavu a je to na hřišti vidět, SKV je nyní aktivnější.
40:40
Honzová u své branky zmátla protihráčku a obehrála si ji .
40:00
40:00
Střely po 2.třetině 7:10.
40:00
37:18
Kuchyňková krásně zachytala střelu hostujících.
35:50
Hosté kombinují kde se jen dá.
34:26
Dopředu Vejvodové poslaly holky míček moc rychle a nestihla ho před bránou doběhnout
32:49
Židenice několikrát za sebou minuly domácí branku.
31:00
Skalická sama přehrává hřiště , střela bohužel mimo branku.
28:23
Honzová z poloviny zkouší trefit branku , bohužel neúspěšně.
28:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Eva Smutná bez asistence (1:3).
27:30
Tereza Trunečková při svém běhu na bránu spadla a hostující hráčka přes ní přepadla.
25:40
Skalická zabránila střele hostů vlastním tělem . To bude beruška... :)
19:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Petra Honzová (1:1).
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:40
Aneta Tvrzníková se dostala dopředu , ale Židenice ji zabránily ve střele.
17:03
Proběhla krásná akce před Židenickou bránou.
15:15
Zatím se hra lépe vyvíjí Židenicím , ale Sokol si nevede vůbec špatně. Mají kvalitní obranu co jen tak nic nepustí.
12:50
Židenice si přihrávkami tvoří hodně možností na gól.