2:0
1:2
1:0
- : -
branky (asistence): 05:02 Petra Grufíková (Martina Indrová), 11:53 Veronika Vývodová, 21:40 Jitka Drápalová (Martina Indrová), 57:26 Petra Grufíková (Lucie Machů)
branky (asistence): 22:25 Alena Žižková (Nikola Bursová), 29:21 Kristýna Vejvodová (Michaela Lingová)

K1 Florbal Židenice - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:2
6. Petra Grufíková, 12. Veronika Vývodová, 22. Jitka Drápalová, 58. Petra Grufíková - 23. Alena Žižková, 30. Kristýna Vejvodová; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 11 - Eliška Kuchyňková 25; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:0;
60:00
Komentář hostů (P. Doubek): Dnes jsme půl zápasu hráli opravdu špatně. Soupeř nás poměrně snadno motal a my měli šance jen ojediněle. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na další utkání u nás na Vinohradech.
60:00
Střely ve třetí třetině 9:4, celkově 29:13. Domácí hráčky ukázaly, kdo je favoritem této série a po docela nelehkém boji zaslouženě vítězí! Děkuji za pozornost.
60:00
Komentář trenérky domácích (G. Úlehlová): Zápas ve velmi ospalém tempu, kdy jsem bohužel protihráčky neuspaly dokonale a svoji laxností je vrátily do hry. Děkujeme soupeřkám a divákům a doufáme, že na Vinohradech tuto sérii ukončíme.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:26
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:26
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Lucie Machů (4:2).
56:59
Mošťková zazdil tutovku!
56:43
Je to tuhý boj, hraje se ze strany na stranu.
55:22
Domácí hráčky kontrolují míček na vlastní polovině.
53:40
Pospíšilová ukázala, jak jezdit po kruhovém objezdu. Vymotala si minimálně 3 hostující hráčky během jednoho otočení mezi nimi, které poslala do místního bufetu na párek v rohlíku a adresovala královskou přihrávku Vývodové, která neměla dobrou mušku!
52:50
Bartošová se objevila na zemi, píská se faul.
52:07
Typická dnešní situace - domácí hráčka se skloněnou hlavou střílí do hostujícího bloku.
51:42
Novotná trefuje břevno! Opět smůla na domácí straně..
50:49
Faul na domácí polovině, kterého se dopustila Pravcová.
49:49
Opět skvělá Pospíšilová, ale Kuchyňková si s pokusem poradila!
49:40
Pospíšilová výborně vybojovala míček, ale přihrávku adresovala špatně!
48:13
Pospíšilová si výborně z obrany naběhla do předbrankového prostoru při brejku, kde obdržela přihrávku od Mošťkové, zakončení bylo bohužel nepřesné.
47:21
Židenice tlačí na hostující obranu, střely míří pouze do hostujících hráček.
46:28
Střela od půlky byla zablokována a míček skončil za mantinelem.
45:20
Krištofová pokryla pokus hostů.
45:06
Boleslav Kytka hecuje ze střídačky své svěřenkyně, které mačkají domácí hráčky před jejich brankou.
43:51
Žižková poznala kouzlo brněnské palubovky, když se jí míček svezl a z dobré pozice byla ztráta míčku.
43:02
Krištofová šmiknula nohama a ejhle, míček našla ve svém držení.
42:49
Obě pětky se běží vzkřísit na střídačku.
42:29
Drápalová vyslala pumelici mimo!
41:40
Domácí hráčky chtějí odskočit, ale chybí tomu kloudná myšlenka.
40:38
Začátek třetiny je naprosto spektakulární, během prvních 20 vteřin jsme viděli snad 4 střely, gólmanky však byly na nápor připraveny. To je zápas!!
40:00
Střela do tyčky hráč Lenka Novotná družstva K1 Florbal Židenice .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 9:5, hostujícím hráčkám se podařilo snížit.
40:00
39:31
Vinohrady to ještě zkouší, ale domácí dobře brání.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:50
Smutná opět skvěle vytočila, bohužel trefila bránící hráčku!
37:50
Hostující hráčky rozehrávají z rohu.
36:42
Dobrý blok od Drápalové.
36:17
Machů nastřelila z rohu do obličeje Jiříčkovou, která vypadá již v pořádku.
35:23
Útočný faul Vinohradů.
34:54
Domácí hráčky rozehrávají na polovině.
34:03
Opět aktivní Indrová, Kuchyňková byla pozorná.
33:28
Martina Indrová dnes hraje výborné utkání, běhá po domácí palubovce jak motorová myš a nevynechá ani jeden souboj.
32:45
Útočný faul Vejvodové, rozehrávají domácí hráčky.
31:19
Mošťková dobře clonila a tečovala před brankou.
30:39
Smutná se vytočila od mantinelu a mířila k tyčce. Výborný zásah Kuchyňkové!
29:51
Hostující hráčky šlapou do plných a perou se o vyrovnání.
29:21
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Michaela Lingová (3:2).
29:21
Nedáš - dostaneš. Hostující hráčky doplácaly po protiútoku míček za Krištofovou, která neměla šanci zabránit obdržené brance - 3:2!
29:15
Smutná trefila míček o Mošťkovou do tyčky. Evča Smutná se dostala k dorážce, která skončila na břevně! Tohle může mrzet!
28:51
Pokus domácích zablokován hostující obranou.
27:20
Martina Indrová nahrála Lucii Machů, která následně uvolnila Kamilu Pravcovou, která pouze vyprášila boky hostující obránkyně.
26:36
Vinohrady vybojovaly v útoku faul.
25:39
Domácí hráčky byly v útoku, o míček přišly v rohu.
24:23
Hostující hráčky vstřelená branka nakopla a ženou se kupředu.
23:31
Kuchyňková vychytala pokus domácích.
22:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Alena Žižková, asistoval Nikola Bursová (3:1).
22:25
Trošku šťastným gólem hostující Žižková snižuje - 3:1!
21:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Jitka Drápalová, asistoval Martina Indrová (3:0).
21:40
Výborná nahrávka Indrové přes brankoviště, kterou z první zužitkovala Drápalová a využívá přesilovku - 3:0!
21:22
Domácí hráčky vystřelily mimo.
20:45
Vyloučen hráč Lenka Kalistová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
20:33
U míčku již domácí hráčky.
20:08
Hostující hračky vyhrály úvodní buly.
20:00
20:00
Střely v první třetině .11:4. Domácí hráčky zaslouženě vedou, jasně lepší tým na hřišti.
20:00
19:28
Plácaná před Krištofovou neskončila brankou.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:29
Hostující hráčky šli do útoku, o míček ihned přišla.
17:50
Smutná trefila pouze bránící hráčku hostů.
16:52
Indrová o kousek minula hostující svatyni.
15:29
Machů poslala pozdrav na Kuchyňkovou, které míček vyrazila.
14:49
Dobisíková trefila vlastní spoluhráčku.
14:34
Faul Smutné na středu hřiště.
13:55
Honzová vyslala dobrou střelu, kterou Krištofová perfektně vyrazila!
12:56
Stále u míčku domácí hráčky.
11:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Vývodová bez asistence (2:0).
11:53
Vývodová před brankou vybojovala míček a doslova jednou rukou nasadila housle Kuchyňkové - 2:0!
11:24
Opět útok domácích, bezúspěšný.
10:12
Židenice svírají Sokol na jejich polovině.
09:18
Pospíšilová zachytila nohou míček, který mířil do branky! Dobré postavení domácí obránkyně.
08:40
V útoku domácí hráčky.
07:55
Indrová kombinuje s Pospíšilovou.
06:37
Hostující hráčky zatlačili domácí, akce naštěstí ubráněna.
05:48
Krištofová si připisuje zákrok.
05:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Martina Indrová (1:0).
05:02
Marťa Indrová zpoza branky našla Péťu Grufíkovou, která nedala Kuchyňkové šanci - 1:0!
04:39
Útočný faul domácích, rozehrávají hostující hráčky.
03:54
Petra Grufíková poslala míček mimo branku.
03:28
Další střela domácích končí na výborné Kuchyňkové.
02:51
Střelu Novotné vyrazila Kuchyňková.
02:18
Mošťková ztratila míček na hostující polovině.
00:49
Na druhé straně zblokována Lingová.
00:17
Střela Pravcové zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Tereza Trunečková, Petra Honzová, Aneta Tvrzníková, Kristýna Vejvodová, Michaela Lingová
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lenka Novotná, Lucie Machů, Petra Grufíková, Martina Indrová
00:00
Krásný středeční večer z haly Vodova! Stav série play-down mezi K1 Židenice a Královskými Vinohrady je 2:2. Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a tak lze očekávat i pátou bitvu velmi vyrovnanou. Přeji příjemnou zábavu.