0:3
3:1
2:3
- : -
branky (asistence): 15:25 Lukáš Kučera (Adam Šmíd), 22:49 Petr Kučera (Matouš Sákra), 25:06 Matěj Gregor (Adam Šmíd), 32:06 Adam Šmíd (Matěj Gregor), 35:51 Lukáš Kučera (Adam Šmíd)
branky (asistence): 04:29 Antonín Lavička (Matěj Pála), 09:45 Matěj Pála (Jakub Laus), 14:01 Tomáš Kotačka (Martin Fajt), 21:13 Ondřej Tomík (Martin Fajt), 37:53 Oliver Gold (Tomáš Jedlička), 40:27 Michal Valachovič (Tomáš Kotačka), 43:22 Michal Valachovič

Sokol Pardubice - itelligence Bulldogs Brno 5:7
16. Lukáš Kučera, 23. Petr Kučera, 26. Matěj Gregor, 33. Adam Šmíd, 36. Lukáš Kučera - 5. Antonín Lavička, 10. Matěj Pála, 15. Tomáš Kotačka, 22. Ondřej Tomík, 38. Oliver Gold, 41. Michal Valachovič, 44. Michal Valachovič; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 2:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Martin Haleš 14 - Jakub Flek 15; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:3;
45:00
Komentář trenéra hostu paní Úlehlové : Po dobrém vstupu do zápasu jsme věřili v naše vítězství, které se potvrdilo. Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.
45:00
Komentář trenéra domácích pana Ladislava Štancla: Myslel jsem si, že zápas rozhodne naše prospaná první třetina, ale mýlil jsem se. Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem a zápas jsme otočili. Závěr utkání se mi těžko hodnotí, protože si myslím, že tohle do dorosteneckého florbalu absolutně nepatří, ale na to jsem malý pán. Náš tým si zaslouží pochvalu, že zápas dohrál s hlavou nahoře a se ctí.
45:00
43:22
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič bez asistence (5:7).
42:56
Timeout Sokol Pardubice
40:27
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Michal Valachovič, asistoval Tomáš Kotačka (5:6).
37:53
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Tomáš Jedlička (5:5).
35:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Adam Šmíd (5:4).
32:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Matěj Gregor (4:4).
31:53
Vyloučen hráč Oliver Gold družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:06
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matěj Gregor, asistoval Adam Šmíd (3:4).
24:16
Vyloučen hráč Ondřej Tomík družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
22:49
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Kučera, asistoval Matouš Sákra (2:4).
21:13
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Ondřej Tomík, asistoval Martin Fajt (1:4).
20:59
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
15:25
15:00
15:00
14:01
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Martin Fajt (0:3).
09:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Matěj Pála, asistoval Jakub Laus (0:2).
04:29
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Matěj Pála (0:1).
03:45
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Vojtěch Kučera, Jan Černovický, Antonín Lavička, Jakub Laus, Matěj Pála
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Adam Šmíd, Dominik Czeszewski, Lukáš Kučera, Patrik Bartoš, Adam Kučera