1:1
0:2
2:0
- : -
branky (asistence): 08:32 Štěpán Straka, 36:06 Jan Malič (Štěpán Straka), 42:22 Tomáš Otcovský (David Kubánek)
branky (asistence): 06:22 Filip Vybíral (Tomáš Pšenička), 21:55 Tomáš Pšenička (Filip Vybíral), 23:30 Tomáš Pšenička (Vladimír Trčka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - 1. FBC DDM Děčín IV 3:3
9. Štěpán Straka, 37. Jan Malič, 43. Tomáš Otcovský - 7. Filip Vybíral, 22. Tomáš Pšenička, 24. Tomáš Pšenička; rozhodčí: Jiří Jelínek - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 20 - Jiří Přeučil 18; po třetinách: 1:1, 0:2, 2:0;
45:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Dramatický zápas který na konci chtěla rozhodnout obě mužstva hrou v šesti. Děkujeme divákům za podporu a soupeři přejeme hodně štěstí v dalším utkání
45:00
Komentář trenéra Děčína p. Trčky: Zápas jsme si prohráli ve 3 třetině, za stavu 3:2 jsme mohli odskočit, ale inkasovali jsem. Děkujie soupeři za utkání
45:00
43:59
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
43:38
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
42:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský, asistoval David Kubánek (3:3).
40:20
Trestné střílení družstva 1. FBC DDM Děčín IV neproměnil Vladimír Trčka.
40:20
Vyloučen hráč Jiří Kratina družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
36:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Štěpán Straka (2:3).
30:00
30:00
Střely ve 2 části: 6:6
30:00
23:30
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Vladimír Trčka (1:3).
22:00
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
21:55
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Filip Vybíral (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1 části: 7:6
15:00
08:32
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka bez asistence (1:1).
06:22
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Filip Vybíral, asistoval Tomáš Pšenička (0:1).