1:1
1:0
1:1
- : -
branky (asistence): 00:26 Karolína Kellovská (Kristýna Kellovská), 35:49 Dominika Tůmová (Tereza Peštová), 45:43 Karolína Kellovská (Tereza Peštová)
branky (asistence): 09:59 Michaela Kubečková (Viktorie Martináková), 43:36 Denisa Hyršová (Alexandra Glasová)

VŠO FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:2
1. Karolína Kellovská, 36. Dominika Tůmová, 46. Karolína Kellovská - 10. Michaela Kubečková, 44. Denisa Hyršová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Terezie Květoňová 27 - Petra Klečková 36; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1;
60:00
Střely celkem: Chodov - 39, Vítkovice - 29
60:00
Střely po třetí třetině: Chodov - 8, Vítkovice - 9
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí 1.SC TEMPISH Vítkovice pana Martiníka: Finale jak ma byt, chut a energie na obou stranach, kvalitni individualni vykony i tymovy duch. My jsme prohrali proto, protoze jsme spatne zacali a pak dvakrat nevyresili pomerne banalni rychly protiutok souperek. A kdyz neprislo ani kvalitni zakonceni vylozenych sanci, dopadlo to pro nas porazkou. Dekujeme souperkam a vzkazujeme do sveta, ze to nebalime a doma to otocime.
60:00
Komentář k utkání trenérky domácích VŠO Florbal Chodov paní Marešové: Vyborny a obetavy vykon hracek v poli podporeny skvelymi zakroky brankarky=1:0. Velmi vyrovnany zapas,zdaleka neni hotovo,ale vime,ze na to mame
54:53
Hra ve skrumáži před brankou nejdříve na straně Vítkovic a potom i před domácí svatyní
45:43
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Tereza Peštová (3:2).
43:37
Střelu Glasové tesně před brankou tečovala mimo dosah Květoňové Hyršová
43:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Alexandra Glasová (2:2).
41:40
Hana Chaloupková ve velmi slibné šanci trefila Klečkovou
41:15
Míček před domácí brankou vyskočil velmi vysoko a hráčky hledaly odkud se snese, dopadlo to dobře
36:40
Julie Chaloupková mohla navýšit vedení, od mantinelu ale trefila pouze dobře připravenou Klečkovou
35:50
Balónek ze skrumáže znamená vedení domácích
35:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Tereza Peštová (2:1).
35:02
Zemanová s Balíčkovou teď měly sprinterský souboj přes více jak polovinu hřiště, řekla bych , že nerozhodný
33:50
Opět jsou více slyšet fanoušci hostujícího týmu
31:53
Teď mi to připomínalo na hřišti souboj Davida s Goliášem, Keprtvá (cca 150 cm) obrala o balonek Hyršovou ( cca 180 cm)
23:46
Kubečková by asi ráda dala další gól, určitě se o to snaží a střílí na domácí branku
22:05
Květoňová úspěšně zabránila vniknutí míčku do své sítě
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli Vítkovice a zároveň ukončili své druhé oslabení
18:01
Vyloučen hráč Natálie Hurníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:01
Tak bude tentokrát přesilovka úspěšnější ?
16:29
Dvě velké šance na obou stranách hřiště, hostující Kubečková i domácí Peštová neproměnily
14:47
Vítkovice své oslabení přežili bez úhony
12:47
Vyloučen hráč Terezie Gálová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:32
Dorážku Peštové z bezprostřední blízkosti zázračně vychytala Klečková
09:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Viktorie Martináková (1:1).
09:59
Tentokrát už se hostujícímu týmu akce vydařila
08:24
Z dorážky zahrozila Martináková, balonek ji přeskočil v rozhodující okamžik hokejku
06:26
Pomalu se začánají probouzet i domácí fanoušci, zatím jsem si připadala jako ve Vítkovicích
05:14
Hyršová už dvakrát utíkala domácí obraně, ta to vždy zvládla
03:21
Teď několik desítek sekund trvající sevření hostujícího týmu, tentokrát bez gólového efektu
02:16
Soupeře rychlé vedení určitě nesrazilo a svůj um už musela ukázat i domácí gólmanka
00:26
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Kristýna Kellovská (1:0).
00:26
Velmi rychle dnes zapracovala sesterská souhra a Chodov jde do vedení
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrál hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Michaela Kubečková, Terezie Gálová, Viktorie Martináková, Natálie Hurníková
00:00
Line-up domácích VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Kristýna Kellovská, Dominika Tůmová, Tereza Peštová, Alice Novotná, Karolína Kellovská
00:00
Dobré odpoledne, vážení diváci, vítám Vás u dnešního 1.zápasu finálové série 1.ligy juniorek mezi VŠO Florbal Chodov a 1.SC TEMPISH Vítkovice