4:1
4:1
4:1
- : -
branky (asistence): 07:46 Patrik Šebek (Jan Dobisík), 11:31 Jakub Buršík (Daniel Cabejšek), 13:53 Daniel Cabejšek, 18:14 Tomáš Pour (Jan Šobotník), 22:45 Patrik Šebek (Matyáš Krebner), 33:28 Daniel Cabejšek (Ondřej Kratěk), 34:28 Filip Forman (Tomáš Pour), 36:28 Patrik Šebek (Filip Forman), 44:24 Daniel Cabejšek, 53:54 Matyáš Krebner (Patrik Šebek), 57:33 Jan Dobisík, 58:46 Štěpán Čuda (Jakub Buršík)
branky (asistence): 19:20 Jakub Boček (Matouš Burian), 32:48 Filip Rulíšek (Jakub Boček), 43:13 Jakub Váňa (Filip Neklan)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 12:3
8. Patrik Šebek, 12. Jakub Buršík, 14. Daniel Cabejšek, 19. Tomáš Pour, 23. Patrik Šebek, 34. Daniel Cabejšek, 35. Filip Forman, 37. Patrik Šebek, 45. Daniel Cabejšek, 54. Matyáš Krebner, 58. Jan Dobisík, 59. Štěpán Čuda - 20. Jakub Boček, 33. Filip Rulíšek, 44. Jakub Váňa; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 214; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 18 - Daniel Pfeifer 18; po třetinách: 4:1, 4:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Formana: Dneska jsme se koncentrovali a předvedli kvalitní výkon, jak do obrany, tak do útoku. Zápas mohl dopadnou trochu jinak, ale na šance i na góly jsme dnes v utkání dominovali. Těšíme se na další klání do čakovické arény. Ještě to bude dlouhý boj. Děkujeme divákům a jedeme dál!
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 12, Black Angles 10
60:00
Vyjádření trenéra hostů Jakuba Zalubila: Stejný začátek jako včera, jenže dnes byla na hřišti jen Bohemka po celý zápas. Udělali jsme hrozně moc chyb v obraně a to se finále stávat nemůže. Máme tedy bod z venku a je to 1:1. Věříme, že nás domácí hala vyburcuje k lepším výkonům.
60:00
59:59
Je tu konec zápasu. Bohemka po výborném výkonu srovnává stav série.
59:55
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
58:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Čuda, asistoval Jakub Buršík (12:3).
58:46
Buršík se společně s Čudou dostali do přečíslení a druhý jmenovaný trefuje zařízení naprosto přesně.
57:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Dobisík bez asistence (11:3).
57:33
Kapitán Dobisík ukázal záda všem šesti hráčům Black Angels a skóruje do prázdné branky hostů.
57:11
Čuda předvádí další obětavý blok.
56:40
Blackové stále v šesti a snaží se alespoň snížit náskok Bohemky.
56:18
Rulíšek ze středu střílí nad branku domácích.
55:31
Čuda blokuje Boučkovu střelu.
55:00
Hosté opět v šesti hráčích v poli.
53:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Patrik Šebek (10:3).
53:54
Šebkovo vyhození sbírá Krebner a bez problému trefuje prázdnou branku hostů.
52:54
Black Angels zkouší hru bez brankáře.
52:53
Timeout BLACK ANGELS
51:30
Na druhé straně si pěkný zákrok připisuje Pfeifer proti střele Cabejška.
51:10
V obrovské příležitosti se zjevil Svatoš, míček ani na dvakrát nedokázal umístit do odkryté branky Kraťka.
50:45
Vypadá to že se hosté nadechují k závěrečnému náporu, domácí zatím odolávají.
49:58
Rulíšek se řítil ze strany na Kraťka, svou střelu ale umístil pouze do hrudi rozhodčího.
49:15
Další šance pro Black Angels, tentokrát Kratěk vychytal Jakuba Bočka.
48:35
Bouček střílí z poloviny hřiště, Kratěk zasahuje nohou.
47:53
Buršíkovu střelu na bližší tyč hostující brankář vyráží do rohu.
47:35
Surák střílí z první, Pfeifer dokázal míček vytěsnit mimo tři tyče.
47:10
Bohemka dokázala hru uklidnit a míček se opět objevuje na jejich holích.
46:30
Horák přečetl rozehrávku hostů, bohužel pro něj mu ale míček přeskočil čepel.
46:04
Hromada střílí, Kratěk chytá.
44:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek bez asistence (9:3).
44:24
Cabejšek střelou z pravého křídla prostřeluje Pfeifera.
44:12
Rulíšek trefuje tyč.
43:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Váňa, asistoval Filip Neklan (8:3).
43:13
Blackové jsou na začátku třetiny aktivnější tým a po skrumáži před Kraťkem se prosazuje Váňa.
41:48
Black Angels v plném počtu.
41:37
Hra je přerušená, zranění v horní části těla si přivodil Jakub Hromada.
40:58
Klokani drží Blacky na jejich polovině, ke střele se ale prozatím nedostali.
40:02
Bohemka vstupuje do třetí třetiny s výhodou přesilové hry.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 9, Black Angels 4
40:00
V druhé třetině pokračuje dominance domácích, kteří dnes předvádějí výrazně lepší výkon než ve včerejším duelu. Naopak Blackové působí unavenějším dojmem a prozatím na Klokany nestačí.
40:00
39:44
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
37:32
Kratěk předvádí povedený zákrok a sklízí aplaus publika.
36:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Filip Forman (8:2).
36:28
Bohemka rozjela golovou smršť, tentokrát Forman vyslal do brejku krásnou průnikovkou Šebka, který se svojí typickou bekhendovou kličkou prosazuje.
34:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Tomáš Pour (7:2).
34:28
Bohemka uzamkla Blacky na jejich polovině a po přihrávce Poura z rohu střílí Forman sedmou branku Bohemians.
33:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Ondřej Kratěk (6:2).
33:28
Kraťkův výhoz nachází přesně Cabejška, který následně z výběhu míří přesně k tyči.
32:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Jakub Boček (5:2).
32:48
Hostují tým teď předvedl výborný důraz před Kraťkovou brankou a z několikáté dorážky se prosazuje Rulíšek.
32:17
Výborný blok předvedl Krebner proti střele Rulíška.
32:16
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
31:39
Blackové úspěšně dokázali ubránit i druhé oslabení.
29:56
V oslabení se do šance řítil Matěj Boček, skákavou přihrávku od svého spoluhráče ale nedokázal zkrotit.
29:35
Vyloučen hráč Filip Rulíšek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
28:34
Na hřišti to už začíná vřít, hra je nyní plná osobních soubojů.
27:52
Po krásné přihrávce Buršíka pálí opět Cabejšek, jeho střela orazítkovala tyč.
27:12
Cabejšek pálí mimo.
26:50
Vyloučen hráč Andrej Svatoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
25:15
Blackové se poprvé ve druhé třetině usadili na soupeřově polovině, k větší šanci se ale nepropracovali.
24:12
Bohemka stále na hřišti dominuje, ale opět si neodpustila jemnou chybičku v rozehrávce. Kratěk s pomocí svých obranců situaci hasí.
22:45
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Matyáš Krebner (5:1).
22:45
Krebner přes šířku celého hřiště nachází na mantinelu volného Šebka, který s jemnou tečí Pfeifera posílá domácí tým zpět do čtyřbrankového vedení.
21:55
Bohemka stále drží míček, prozatím se jim nedaří dostat k brance Pfeifera.
20:51
Bohemka vlétla do druhé třetiny stejně jako do té první a zatím drží míček na svých holích.
20:00
20:00
Domácí do dnešního zápasu vstoupili přesvědčivě a první třetinu jasně ovládli. Vrásky domácímu kouči může pouze přidělávat inkasovaná branka na konci periody, která pramenila z chyby při rozehrávce. Blackové ale jistě budou chtít stav zápasu zvrátit na svou stranu, a tak i v pokračování se máme na co těšit.
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 9, Black Angels 7
20:00
19:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matouš Burian (4:1).
19:20
Chybu při rozehrávce Bohemky řeší Blackové chladnokrevně a snižují náskok domácích.
18:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Pour, asistoval Jan Šobotník (4:0).
18:14
Situaci 2 na 1 řeší Pour přihrávkou na Šobotníka, který nekompromisně uklízí míček do branky.
18:03
Krebner pálí ze standartky do bloku obránce.
17:40
Domácí jsou stále aktivnějším týmem a hostům míček příliš nepůjčují.
16:42
Šobotník v přečíslení volí střelu, bohužel pro domácí netrefuje branku.
15:50
Hromada střelou z půlicí čáry míjí Kraťkovu svatyni.
13:53
13:53
Cabejšek využil chyby jednoho z obránců Blacků a z následného brejku uklízí míček ke vzdálenější tyči. 3:0 pro domácí.
11:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Daniel Cabejšek (2:0).
11:31
Cabejšek našel svojí nahrávkou před brankou osamoceného Buršíka, který už jen uklízí do odkryté branky hostů.
10:15
Ondřej Kratěk podržel domácí tým, lapil nebezpečný únik Rulíška.
09:48
Slabý výborně přečetl rozehrávku hostů, následnou přihrávkou vybídl Horáka ke skórování, ten ale míří nad branku.
09:05
Blacky inkasovaná branka probudila a Kratěk musel řešit první závar před svoji brankou.
07:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Jan Dobisík (1:0).
07:46
Šebek otevírá skóre krásnou střelou nad nohu hostujícího brankáře.
07:00
Bohemians jsou v úvodu aktivnějším týmem, další šanci měl Pour, Pfeifer opět úspěšný.
06:15
V šanci se objevil Buršík, Pfefier jeho střelu vyráží.
04:05
Standartku z nebezpečné pozice Blackové nevyužili, na míčku jsou opět zelenobílí.
03:40
Po střele Krebnera zvoní horní tyč za Pfeiferem.
02:40
Do brejku 3 na 1 se řítili Blackové, Dobisík včas stihl kombinaci soupeře přerušit.
01:55
Do první šance zápasu se dral Cabejšek společně s Janatou, Pfeifer si připisuje první zákrok.
00:45
Bohemka drží balonek na svých holích, do větší šance se prozatím nedostala.
00:01
Úvodní vhazování pro Bohemku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Jakub Boček, Matěj Boček, Matouš Burian, Adam Bouček, Jaroslav Verner
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Matyáš Krebner, Jan Dobisík, Filip Forman, Patrik Šebek, Tomáš Pour
00:00
Vážení příznivci kvalitního juniorského florbalu, vítáme Vás u druhého pokračování finálové série play off mezi FbŠ Bohemians DDM Praha 7 a Black Angels. Stav série je po včerejší bitvě 1:0 ve prospěch Black Angels, uvidíme zda-li se dnes domácím podaří sérii srovnat.