2:0
2:0
3:1
- : -
branky (asistence): 13:05 Jonáš Janata (Jakub Buršík), 14:59 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 34:12 Dominik Šimáně (Filip Horák), 35:06 Daniel Cabejšek (Filip Forman), 49:01 Jakub Buršík, 52:33 Daniel Cabejšek (Patrik Šebek), 53:49 Jakub Buršík (Dominik Šimáně)
branky (asistence): 46:03 Jakub Hromada

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 7:1
14. Jonáš Janata, 15. Daniel Cabejšek, 35. Dominik Šimáně, 36. Daniel Cabejšek, 50. Jakub Buršík, 53. Daniel Cabejšek, 54. Jakub Buršík - 47. Jakub Hromada; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:8; využití: 3:0; diváků: 425; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 19 - Daniel Pfeifer 22; po třetinách: 2:0, 2:0, 3:1;
60:05
Komentář trenéra hostů pana Zalubila: Bohužel nám shořel v těch posledních zápasech střelecký prach. Bohužel jsme ze skvělého začátku nic nevytěžili a soupeř se dostal na koně. Hořký konec sezóny, ale sportovně gratuluji Bohemce. Děkujeme všem za sezónu a celoroční podporu!
60:04
Komentář trenéra domácích pana Formana: Mistři!
60:03
Díky všem, kteří dnes sledovali online nebo byli přítomni na hale, doufáme, že jste si zápas užili tak jako my a co se týče juniorských soutěží, tak napočtenou v příští sezoně.
60:02
Je konec, na jedné straně euforie, na té druhé smutek a zklamání. Celá série se nesla ve vyrovnaném duchu, v rozhodující fázi byli ale úspěšnější zelenobílí, kteří se tak stávají mistry ve své soutěži. Obrovský dík patří nejen všem hráčům a trenérům za celou sezonu, ale také všem fanouškům za podporu. Gratulace samozřejmě patří oběma výběrům za výborné umístění.
60:01
Nejlepšími hráči se za Black Angels stal Jakub Hromada a za Bohemians Ondřej Kratěk.
60:00
Střely ve třetí třetině - 13:8. Střely celkem - 29:20.
60:00
59:59
FBŠ BOHEMIANS DDM PRAHA 7 JE MISTREM KB LIGY JUNIORŮ 2017/2018!
59:30
Bleci ještě zkoušejí poslední akce v útoku.
59:03
Fanoušci domácích si začínají nandavat své zlaté kloboučky.
58:40
I nadále se na balonu drží domácí.
58:00
Zbývají poslední dvě minuty zápasu a nebojím se říct že i celého finále.
55:35
Čuda dostal pěkně nabito před bránu, ale bloky BA byly pevné.
54:14
Co dodat... Ve třetí třetině je Bohemka po většinu času na koni a na výsledku je to znát.
53:49
Timeout BLACK ANGELS
53:49
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Dominik Šimáně (7:1).
53:15
Na Pfeiferově bráně zvoní tyč!
52:34
Cabejšek zařídil další obrovský krok k titulu domácích a kompletuje hattrick! Další branka ze středu hřiště a další z přesilovky domácích znamená vedení 6:1.
52:33
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Patrik Šebek (6:1).
51:55
Na hale nyní panuje hrobové ticho, přerušované důraznými instrukcemi trenéra domácích.
51:01
Instrukce ze střídačky Black Angels zní jasně - "Nevy...... se na to!"
51:00
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
51:00
Vyloučen hráč Jakub Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
51:00
Dnes se nám ty tresty sypou a nic to asi zatím nezastaví. Tentokrát si jde posedět Jakub Boček za sekání.
49:02
Bleci zkusili vytáhnout balon na polovinu soupeře, to ale tvrdě potrestal Buršík, který se prohnal středem hřiště jako blesk a nedal Pfeiferovi svou dělovkou šanci.
49:01
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (5:1).
47:56
Je tu další přesilovka 5 na 3 pro Bohemians! Při výhodě přišel ještě faul ze strany kapitána hostů a domácí mají druhou příležitost využít dvojnásobnou přesilovku.
47:55
Vyloučen hráč Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
47:55
Vyloučen hráč Andrej Svatoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
47:25
Akce, která vypadala hodně nadějně pro Bohemians. Balon se pomalu ploužil přes půlící čáru a nejblíže k němu měl Horák. Pfeifer nenechal nic náhodě a míček vykopl až na druhou polovinu hřiště.
46:04
A máme tu první branku Black Angels a hostující část publika bouří. Při samostatném úniku Dobisík využil nepovolený zákrok a při samostatném nájezdu Hromada vymíchal Kratěka a zavěsil precizně pod víko.
46:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada z trestného střílení (4:1).
45:38
Pokud si někdo z fanoušků myslel, že hra ve druhé třetině byla až moc tvrdá, tak právě hráči povýšili na novou úroveň.
44:30
Šebek opět místo střely zkusil prokličkování až k bráně, Pfeifer pohotově chytá.
43:50
Dobisík těžce přestřeluje.
43:29
První akce Bohemians v přesilovce zlikvidována blokem.
42:52
Vernerovo dohrání souboje ve stylu ohnání se po soupeři bylo oceněno dvěma minutami.
42:51
Vyloučen hráč Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
41:40
Třetina začala tak, jak bychom si představovali od juniorského finále. Spousta akcí tu rozhodně nechybí.
40:30
Hra BA dostala ve třetí třetině úplně nový impuls, bloky domácích jsou zatím precizní.
39:46
V poslední minutě Bohemians nepouští BA vůbec na balonek.
37:37
Na chvíli se zdálo, že Bohemians polevili ve svém útočném snažení, pak se ale do útoku vydal Buršík a ukázal, že jeho kličky opravdu stojí za to. Hned pár sekund na to ho napodobil Forman, který prokličkoval přes tři hráče v černých dresech.
36:55
Poslední finálové klání sleduje 425 diváků!
35:07
Další pěkně propracovaná akce Klokanů. V přečíslení 2 na 1 Forman přesně nabil Cabejškovi na hranici malého brankoviště a ten vymetl všechny pavouky z Pfeiferovy sítě.
35:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Filip Forman (4:0).
34:13
A skóre se nám posouvá! S Horákovou střelou si ještě Pfeifer poradil, ve velkém brankovišti se ale nejlépe zorientoval Šimáně a něj už gólman hostů nestačil.
34:12
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Dominik Šimáně, asistoval Filip Horák (3:0).
33:30
Forman "pokoupal" na půlící čáře hned dva hráče hostů, hned poté vypálil dělovku, která vypadala opravdu nadějně, ta ale proletěla těsně kolem tyče.
32:10
Tak tohle bylo něco. Domácí ztratili balon během útočné akce a do samostatného úniku se hnal Čáslava, Kratěk ale po výtečném zákroku nadále zůstává bez ztráty kytičky.
31:07
Co se týče zajímavosti nebo napínavosti hry, tak tyto prvky trochu upadly od začátku třetiny.
30:39
Útočná převaha je stále na straně Klokanů.
29:42
Jsme opět v plném počtu. Ani jeden z týmů si nevytvořil žádnou závratnou šanci.
28:52
Frekvence přerušení kvůli zranění se stupňuje, teď to pro změnu schytal Pfeifer.
27:43
Dnes to bude ještě pořádná jízda, uvidíme další hru 4 na 4.
27:42
Vyloučen hráč Jaroslav Verner družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
27:42
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
27:30
Krebner nezvládl zpracovat Cabejškovu přihrávku a jeho střelecký pokus nevyšel.
27:20
Ještě jsme se nedostali ani do poloviny zápasu a vře to nejen na hřišti, ale také na tribunách.
26:50
Klokani s oslabením neměli žádný problém a jsou opět v pěti.
26:09
Přesilovka Black Angels se zatím nazdá jako moc úspěšná, i oslabený tým Bohemians se dostává do více šancí.
24:50
Trochu rozruchu teď vyvolalo vyloučení domácího kapitána. Ten při návratu na obrannou polovinu vrazil do gólmana hostů, za což si vysloužil dvouminutový trest.
24:49
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:10
Forman teď dostal pěknou přihrávku před bránu, jeho pokus ale nenadělal větší problémy.
22:42
Buršík teď hezky našel skulinu mezi hráči hostů, tu stejnou mezeru ale našel i Pfeifer a jeho pokus v klidu zlikvidoval.
21:56
Máme menší problém s hrací plochou, hra je přerušena.
21:45
Oba týmy opět v pěti.
21:00
Už od začátku jedeme ve vysokém tempu. Hra se přelévá ze strany na stranu.
19:38
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
19:38
Vyloučen hráč Štěpán Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
19:22
Bleci se svou nacvičenou standartkou na domácí nevyzráli.
18:32
Dobisík opět nadělal Pfeiferovi haldu problémů se svou střelou, kterou snad nevědomky gólman hostů vyrazil nohou za mantinel.
16:49
Nepříjemné oslabení BA je u konce.
16:16
Styl hry se zcela obrátil a na útočné polovině se nyní častěji drží domácí.
15:00
Sled událostí na Děkance se opravdu rozjel. Na začátku přesilovky 5 na 3 to ze strany domácích nevypadalo na nějakou značnou kombinaci, ale jak se říká - v jednoduchosti je krása. Cabejšek svou střelu na bližší tyč namířil milimetrově a Klokani navyšují své vedení.
14:59
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (2:0).
14:49
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
14:00
Vyloučen hráč Štěpán Merta družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
13:06
Nedáš, dostaneš. Janatova střela se na první pohled nezdála jako životu nebezpečná, Pfeiferovi ale nadělala hromadu potíží, propadla mu pod rukou a pomalu doskákala až do jeho brány.
13:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jakub Buršík (1:0).
12:46
Teď jsme byli zatím nejblíže gólu za celou třetinu, nikdo z hráčů si nedokázal poradit s poskakujícím balonem, o to více ani Kratěk. Naštěstí pro něj ale před bránou bylo také tolik nedovolených zákroků, že to píšťalku rozhodčího nenechalo ani na sekundu klidnou.
12:04
Bohemians teď musí hodně mrzet Šebkovo zaváhání. Ten běžel sám podél mantinelu a měl před sebou odkrytý prostor, místo střely však zvolil kličku skrz dva hráče, která logicky nevyšla.
10:55
Čáslava nyní velice pěkně vystřelil bekhendem, jeho střela ale těsně minula bránu domácích.
09:11
Šebek střílí velmi tvrdě, ale o to méně přesně.
08:32
První pořádná a nebezpečná střela z holí Bohemians, přesněji řečeno z hole Suráka, obrana BA blokuje.
07:50
Šobotník výborně blokuje Rulíškovu dělovku.
06:40
Burianovi se nyní podařilo dostat se až před Kratěka, kterého si dokonce položil a měl před sebou odkrytou bránu, balon ho ale zradil a skóre se nemění.
05:25
Tvrdý obranný zákrok Klokanů vyústil ve standartku BA z rohu.
04:27
Útočně aktivnější jsou zatím hosté. Bohemians nedostali tolik příležitostí k otestování Pfeifera.
03:30
Výtečný zákrok domácího gólmana! První lajna BA se hnala do přečíslení 2 na 1, Kratěk ale po skvělém přesunu vyrazil střelou maskou.
02:13
První snadný zákrok si připisuje Kratěk.
01:20
Bleci se nesnažili uspěchat přesunutí hry na svou útočnou polovinu a vynutili si rozehrávku od levého mantinelu.
00:20
První kombinace domácích za bránou BA se nedočkala úspěchu.
00:01
Úvodní buly rozhodujícího finále pro Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Pfeifer; hráči v poli: Jakub Boček, Matěj Boček, Matouš Burian, Andrej Svatoš, Jaroslav Verner
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Matyáš Krebner, Daniel Cabejšek, Jan Dobisík, Filip Forman, Patrik Šebek
00:00
Hráči pomalu opouští hrací plochu a začátek zápasu se blíží.
00:00
Hráči jsou připraveni, nyní zazní státní hymna ČR.
00:00
Hezké nedělní odpoledne, vážení čtenáři. Vítám Vás u online textového přenosu z rozhodujícího finálového utkání KB ligy juniorů mezi dvěma pražskými výběry a to FbŠ Bohemians a Black Angles. Po čtyřech zápasech je série vyrovnaná a nás dnes na Děkance čeká rozhodnutí. Pohodlně se usaďte, již za pár minut proběhne slavnostní nástup a úvodní buly.