2:2
1:2
2:2
- : -
branky (asistence): 03:08 Dan Semerád (Dominik Beneš), 19:22 Ondřej Kawulok (Dominik Beneš), 30:35 Pavel Zeman (Pavel Vítek), 57:47 Miroslav Fořt (Aleš Poloprutský), 58:10 Dan Semerád (Dominik Beneš)
branky (asistence): 04:11 Marek Pixa (Dalibor Švéda), 08:56 Dalibor Švéda (Marek Mochan), 21:46 Jonáš Kreysa (Ondřej Sádlo), 39:59 Jakub Kolísko (Ondřej Sádlo), 52:23 Marek Pixa (Tomáš Váňa), 54:47 Jakub Kolísko (Ondřej Sádlo)

Florbal Ústí - PSN Tatran Střešovice 5:6
4. Dan Semerád, 20. Ondřej Kawulok, 31. Pavel Zeman, 58. Miroslav Fořt, 59. Dan Semerád - 5. Marek Pixa, 9. Dalibor Švéda, 22. Jonáš Kreysa, 40. Jakub Kolísko, 53. Marek Pixa, 55. Jakub Kolísko; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Karel Čáp 24 - Matěj Zloch 23; po třetinách: 2:2, 1:2, 2:2;
60:00
Komentář domácího trenéra Marka Vojty: Důležitým faktorem byla naše šířka kádru. Byla k vidění krásná hra a musím naše hráče ocenit za odhodlání a vůli. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
60:00
Střely v 3. části: 12:8
60:00
Komentář hostujícího trenéra Jiřího Jakoubka: Jsem moc rád, jak jsme k utkání přistoupili. Ústí je vždy silný soupeř a na jeho půdě se těžko vyhrává. Kromě naší dobré defenzivy rozhodovala i soupeřova únava po náročném víkendu. Jsem rád, že mám možnost bojovat o medaily, která by pro nás byla úspěšným zakončením sezóny.
58:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Dominik Beneš (5:6).
58:00
Tak přeci jen.
57:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Aleš Poloprutský (4:6).
57:34
Ústí stále v 6 a zkouší a zkouší, ale ne a ne to přijít
56:57
Ústí opět v 6
56:12
Uvidíme nápor domácích nebo Tatran využije a vstřelí do prázdné?
54:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Ondřej Sádlo (3:6).
54:05
Emoce se zvedají
53:14
Tatranský trenér teď ve vášnivé diskuzi s rozhodčími. Nelíbil se mu souboj v rohu, kdy padá Tatranský hráč po souboji s domácím Poloprutským
52:24
Ústí tlak nevydrželo a Tatran odskakuje na rozdíl dvou branek
52:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Tomáš Váňa (3:5).
51:00
A tohle není dobré. Pucarević teď chybou nabízí Tatranu přesilovku zdarma, když kope do balonku bez hole
50:36
Vyloučen hráč Adam Pucarević družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra bez hokejky.
47:37
Tatran teď drží Ústí na jejich půlce a drtí a drtí. Ústí odolává obrovskému tlaku. Ustojí to domácí?
46:08
Fořt teď roztáčí kolotoč a trochu Tatranské povodil. Ti ho zavřeli a Fořt musel zpět do domečku
40:59
Vyloučen hráč Marek Pixa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
39:59
A bohužel pro domácí Tatran vteřinu do konce střílí gól a odnese si do třetí třetiny jednobrankový náskok
30:43
Zeman posílá pavouky ze šibenice do bufetu na klobásu. Totální víko a máme srovnáno
30:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Zeman, asistoval Pavel Vítek (3:3).
24:24
Tatranský hráč došvihem zasáhl Fořta do holeně a ten leží. Sudí přerušuje a Ústí sportovně odevzdává balon
23:38
Tatranský hráč faulován a hosté rozehrávají z rohu
22:06
Tatran v samostatném úniku proměňuje svojí šanci a jde do vedení
21:46
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Ondřej Sádlo (2:3).
19:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (2:2).
12:54
Beneš zakončuje a Hons nebezpečně tečuje před brankařem. Bohužel pro domácí mimo
11:41
Ústí se nedaří udržet v útočném pásmu. Tatran kouskuje úspěšně hru
10:44
A máme zde první přesilovku utkání, kterou si zahrají domácí borci
10:37
Vyloučen hráč Marek Mochan družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:46
Ústí hrozí ze standradek. Jinak hra je velmi vyrovnaná
08:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Marek Mochan (1:2).
08:27
Hraje se v opravdu juniorském tempu narozdíl od včerejšího utkání, kdy Ústí hrálo s dorostenci z B týmu a dnes už je tým úplně odlišný.
06:32
Ten notebook je fakt peklo. Než tu něco sesmolím, tak je minuta pryč
05:28
A máme srovnáno. Tatran srovnává a dnes uvidíme úplně odlišné utkání než včera
04:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Dalibor Švéda (1:1).
03:14
A máme tu úvodní branku utkání. Omlouvám se, ale dnes mám půjčený notebook a je tu přehozené z a y. Tak je možné, že se občas přepíšu. Omlouvám se
03:08
00:28
Hezký nedělní večer. Vítám vás u online, kterým bude dnes provázet Lukáš Pekárek. Stav série je zatím 1:0 pro Tatran. Uvidíme, jestli se Ústí povede vyrovnat sérii nebo skončí na 4. místě
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Matěj Zloch; hráči v poli: Dalibor Švéda, Marek Mochan, Zbyšek Piták, Marek Pixa, Tomáš Váňa
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Karel Čáp; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Dominik Beneš, Dan Semerád, Pavel Vlček, Miroslav Fořt