3:1
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 07:36 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 13:36 Tomáš Brom (Jan Vojtíšek), 17:58 Tomáš Brom (Marek Fuchs), 35:24 Tomáš Brom (Jakub Marek), 38:52 Jakub Marek (Tomáš Brom), 46:53 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 56:25 Tomáš Brom (Filip Kejík)
branky (asistence): 00:37 Vít Sauer (David Říha), 46:08 Tomáš Zach

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbK TJ Svitavy 7:2
8. Marek Fuchs, 14. Tomáš Brom, 18. Tomáš Brom, 36. Tomáš Brom, 39. Jakub Marek, 47. Marek Fuchs, 57. Tomáš Brom - 1. Vít Sauer, 47. Tomáš Zach; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Kejík 13 - Filip Lamař 39; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Fialy: Rozhodující zápas jsme zvládli podle našich představ a myslím si, že jsme zaslouženě celou sérii ovládli. Do baráže si musíme přenést disciplínu, nasazení a zodpovědný kolektivní výkon. Za celou sérii si hráči zaslouží velkou pochvalu a soupeř taktéž.
60:00
Komentář trenéra hostí: Hostující trenér se nedostavil k podání komentáře.
58:52
Vyloučen hráč Tomáš Brom družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
56:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Filip Kejík (7:2).
56:25
Brom přidává další bod, tentokrát střelou do prázdné branky v oslabení.
55:33
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
54:41
Malich u mantinelu vyškolil svitavského obránce.
53:19
Timeout FbK TJ Svitavy
52:05
Dnešnímu utkání přihlíží 65 diváků.
50:03
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:59
Oba týmy hrají v plném počtu.
46:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (6:2).
46:53
Fuchs zakončil z nahrávky ze středu.
46:08
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Tomáš Zach z trestného střílení (5:2).
46:08
Zach proměnil trestné přízemní střelou ke vzdálenější tyčce.
44:59
Vyloučen hráč Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
44:59
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
44:59
Po dobu dvou minut budeme sledovat hru 4 na 4.
44:12
Zach se pěknými kličkami probojoval přes střed hřiště.
38:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek, asistoval Tomáš Brom (5:1).
38:52
Marek zakončil prudkou střelou z půlky.
38:05
Domácí tým hraje v plném počtu.
37:21
Hattrick se stále drží i přes počtovou nevýhodu.
36:43
Domácí drží míček při vlastním oslabení.
36:05
Vyloučen hráč Jonáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
35:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jakub Marek (4:1).
35:24
Brom si potáhl balónek a zakončil do vzdálenějšího růžku.
34:07
29:32
Hattrick zatlačil hostí na obrannou polovinu.
28:23
Andrle prověřil Lamaře prudkou střelou.
26:05
Hattrick se po ztrátě balónku rychle vrací do obranného postavení.
25:05
Svitavy drží míček na útočné polovině.
24:05
Svitavy nastoupily do 2. třetiny s mnohem lepším nasazením.
20:00
20:00
19:59
Střely za 1. třetinu: 14:3 z pohledu domácích.
19:02
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (3:1).
17:58
Další z Bromova repertoáru tahových střel.
15:52
Hattrick svými kombinacemi zatlačuje Svitavy až za půlící čáru, čímž si vytváří mnoho brankových příležitostí.
13:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Jan Vojtíšek (2:1).
13:36
Brom využil přesilovku tahovou střelou do protipohybu brankáře.
12:56
Brom a jeho další individuální akce na středu hřiště.
12:24
Vyloučen hráč Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
09:31
Hattrick dokázal ubránit protiútok po ztrátě balónu na útočné polovině.
07:36
07:36
Chybu v rozehrávce Svitav potrestal Fuchs střelou z otočky.
06:25
Rychlou kombinací Hattricku ukončil Malich svým dobrým pokusem ze středu hřiště.
01:58
Brom prošel přes obránce hostí po mantinelu, ale z jeho nahrávky Fuchs trefil pouze zadní mantinel.
00:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval David Říha (0:1).
00:37
Svitavy využili v úvodní minutě zápasu protiútok tři na dva.
00:02
Po úvodním buly se míčku ujímá hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Lamař; hráči v poli: Tomáš Zach, David Říha, Vít Sauer, Josef Prudil, Stanislav Štěpánek
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, Jan Grábl, Marek Fuchs, Jakub Marek