2:0
2:1
2:3
- : -
branky (asistence): 06:52 Karel Svatoš (Tomáš Sláma), 18:19 Tomáš Vaculík, 26:44 Karel Svatoš (Tomáš Sláma), 38:08 Jan Pudich (Ondřej Kalát), 51:46 Jakub Majer (Tomáš Vaculík), 57:25 Šimon Otto
branky (asistence): 34:15 Radek Hanák (David Štěpka), 47:07 Václav Hejplík (Radek Hanák), 48:16 Lukáš Malý (Jan Procházka), 49:13 Daniel Drobiš (Jan Procházka)

TJ Sokol Mukařov - FBC Štíři Č. Budějovice 6:4
7. Karel Svatoš, 19. Tomáš Vaculík, 27. Karel Svatoš, 39. Jan Pudich, 52. Jakub Majer, 58. Šimon Otto - 35. Radek Hanák, 48. Václav Hejplík, 49. Lukáš Malý, 50. Daniel Drobiš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Josef Bína 14 - Radek Kulhan 26; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu FBC Štíři České Budějovice 2/2: Stříbro je pro nás úspěch, před a během sezony jsme si od spousty lidí vyslechl, že je nemožné v NFL trénovat tým jako hrající trenér a nakonec se ve finále utkaly dva týmy s hrajícími trenéry.
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Traverza Mukařov: Děkujeme soupeři za vyrovnanou sérii, která byla i přes stav série 3:0 vyrovnaná v každém zápase. Přejeme soupeři mnoho štěstí v nadcházejících zápasech a v příští sezoně i v 1. lize. Děkujeme skvělým divákům, kteří nás podporovali celou sezonu.Traverza Double!!
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu FBC Štíři České Budějovice 1/2: Dnes to bolí, gratulujeme Traverze k titulu. Její bilance ve finálových sériích je neskutečná. Celkově jsme v sérii nebyly horší ani lepší, jen méně zkušenější a vyspělejší. Nabité zkušenosti zužitkujeme v baráži a postoupíme.
60:00
59:59
Pro dnešek vše, děkuji za pozornost, Jarda Měřickej :)
59:59
Na ploše vidíme novou edici mistrovských triček TJ SOKOL Mukařov. To se musí líbit všem dámám v publiku, jedná se o pěkný kousek do šatníku.
59:59
Děkujeme všem fanouškům za podporu v této mistrovské sezóně. Uvidíme se na letním CO a v další sezoně, kde bude traverza opět pevná a pružná!
58:31
Chlapci z jihu se snaží vymyslet závěr utkání.
58:20
Svatoš nedovezl do prázdné, končí to někde v boční síťce.
58:00
Hosté bez golmana, v 6ti.
57:25
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto bez asistence (6:4).
57:25
Titul je zatím blíž. Krásně hráč číslo 8, kterým je publikem opěvovaný Šimon Otto!
57:00
3 minuty do titulu, prodloužení, či prodloužení serie.
56:19
Stává se to vzácně, ale teď musíme Svatoše pokárat. Měl volit raději střelu. Nahrávku do prázdné na Vaculíka zachraňuje Kudláček.
55:52
Hosté zvyšují tempo, Bína drží.
55:17
Velmi nervózní pasáž. Budějovičtí se snaží rozehrát, traverza po zisku 3x ztráta.
54:30
Kulhan teď se štěstím vychytal dalšího Mayera pod víko. Pěkně oba!
54:10
Krátká přesilovka domácích.
53:45
Hostí opět osobně, traverza se nikam nežene.
52:32
Vyloučen hráč David Štěpka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
52:32
Štěpka jel u mantinelu s loktem z okna a posílá Schuberta na sedícího Chlumského. Hraje se ve 4 na obou stranách.
51:57
Vyloučen hráč Marek Chlumský družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
51:57
Další přesilovka štírů po Chlumského závoře.
51:46
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Majer, asistoval Tomáš Vaculík (5:4).
51:46
Neskutečná podívaná. Vaculík utekl Havelkovi, který horko těžko funěl zpátky do obrany. Shazuje na Mayera a viděli jsme neskutečný arkýř z 15ti metrů. Domácí opět ve vedení.
51:13
Poslední minutu kontrolují hru spíše hosté. Teď mají standartku z rohu a snaží se vykalkulovat branku.
50:00
A teď pro změnu hostující Šimek sám před Bínou, výsledek stejný. Oba borci v maskách nyní předvádí to nejlepší z házené.
49:35
Vaculík sám před Kulhanem, bohužel bez efektu.
49:13
Timeout TJ Sokol Mukařov
49:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Procházka (4:4).
49:13
No a máme to tady, začíná se od nuly :). Drobiš doráží za povaleného Bínu.
49:00
Traverza teď 5-6 dorážek, Kulhan se ale vyznamenal.
48:20
Ihned po buly v neskutečné šanci Waltman Schubert, zahodil a škube si zbylé vlasy.
48:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jan Procházka (4:3).
48:16
Drama bude.... Z výběhu všítil Malý.
48:15
Rozehrávka hostí z levého kruhu.
47:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Radek Hanák (4:2).
47:07
Hejtlík pohotově skóruje. Bude drama?
46:56
Malý rozehrává slibnou standartku hostí. Z následné akce branka na 4-2.
46:00
Bína nyní perfektně zasahuje. Sám proti jednomu z hostí. Samozřejmě nezapomenul zapumpovat, aby si jeho zákroku všichni všimli.
45:30
Hra nahoru dolu, větší šance nevidíme. Hra je teď plná nepřesností a emocí.
44:30
Pěkná akce hostí končí mimo, pěkná akce traverzy zase na pupku Kulhana.
43:45
Kudláček koupe Pudicha, ohrožení branky z toho však není.
43:16
Pudich na plac!
42:57
Hostům se přesilovka zatím nedaří. Trocha nervozity je vidět i na domácím Bínovi. Aby ne, konečně má práci.
41:15
Vyloučen hráč Jan Pudich družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
41:15
Pudich až přemotivovaný. Nelze se mu divit, energie uvolněná po jeho brance stále visí ve vzduchu. Blok hokejky, spíše až mečůvka.
41:10
A uvidíme další vyloučení domácích. Pěkně zahraná kombinace nabídne hostím slibnou příležitost.
40:55
Živelný celoplošný press hostí
40:00
40:00
Pekelné soustředění na obou stranách. Tato třetina nabídne rozuzlení, jak to vlastně všechno dopadne. Bude to odvrácení konce série, nebo bujaré oslavy mukařovského trepplu v NFL západ? jdeme na to!
40:00
39:30
Oba týmy jsou jak utržené ze řetězu. Nyní sledujeme hru nahoru dolu a pak zase sem a tam.
38:41
Havelka opět debatuje. Dle jeho rozhazování pažemi je zjevné, že se mu něco nelíbí.
38:08
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jan Pudich, asistoval Ondřej Kalát (4:1).
38:08
Neskutečná paráda! Kalát krásně sklepl na rozběhnutého Pudicha a tento mladý jinoch předvádí opravdovou zkušenost. Oběhl Kulhana a aby to nebylo málo - volí střelu do víka.
37:41
Rozbíhaný signál traverzy kazí domácí kapitán.
37:20
Kulhan chytá svíci, která mu skočila přímo do náruče.
36:38
V hale si dnešní špíl užívá 72 hlučných diváků, děkujeme!
36:09
Šimon Otto líbivým taktickým faulem pomáhá domácím konsolidovat svůj beton.
35:00
Hostující mančaft je nabuzen brankou.Celá střídačka je na nohou a huláká na sudí.
34:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval David Štěpka (3:1).
34:15
Po uspávající rozehrávce nečekané zrychlení hry a hosté skórují.
33:36
Vyloučen hráč Jan Řeřicha družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:36
Šance pro hostí. Nebezpečná standartka na brankovišti a přesilovka.
32:10
Mukařov se po delší době usídlil na soupeřově polovině. Obvodová hra končí autem.
31:57
Vaculík padajícím listem od půlky, Kulhan však připraven.
30:40
Přestože návštěva není na maximu, v hale je pěkná atmosféra a utkání pěkně odsejpá.
30:00
I v této třetině věnujeme pozdrav našim věrným - tentokrát krasavici Antošové, která fandí ze zahraničí. Ahoj !
29:20
Standartka štírů od mukařovské střídačky. Potom rychlý brejk domácích do autu.
28:55
Hostující Strouhal po vzoru Roberta Baggia precizní odkop.
27:20
Hostí přitvrzují. Havelka dohrává Chlumského a ještě cosi pořvává.
26:44
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Sláma (3:0).
26:44
Svatoš ve správnou dobu na správném místě. Repete spolupráce z první třetiny vede k další brance mukařovských reků.
26:28
Domácí Pudich má energie na rozdávání. V dalším brejku těsně míjí.
26:01
Šimon Otto bohužel míjí v situaci 2-1 po nahrávce Nohy. Situace vznikla po nepřesném shození Kudláčka.
25:12
Štíři opět osobní obrana, vyplatila se a mají zisk.
24:46
Bína po dlouhé době zákrok. Zdá se, že se zatím docela nudí.
24:26
Drahorád klidně za vlastní brankou.
23:12
Tempíčko šlo nahoru, to tedy ano. Nahoru dolu, to se divákům líbí.
22:53
Svatoš vymetl bloky.
22:00
Kulhan teď drží akcie budějovického florbalu. Pěkné zákroky, z rozehrávky hostí pak přichází ztráta.
21:30
Hostující Havelka nastřelil skrumáž před Bínou.
21:01
A co to nevidíme, chvíli napadali domácí.
20:05
Rychlá akce Mayer - Vaculík. Nad ráhno.
20:00
20:00
Oba mančafty se již rozbruslují na herní ploše.
20:00
19:59
Tato perioda byla pro domácí příjemná. Většinu času bez balonku a vedou 2-0.
19:40
Kalát luxusně přebral míček, z následné střely však s přispěním gólmana hostí míjí.
18:20
Vaculík jednoduše střelou na teploměr. 2-0 domácí.
18:19
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík z trestného střílení (2:0).
18:19
Sláma vyjel z rohu a byl faulován. Uvidíme trestné střílení.
17:52
Hostující Kudláček zatím výborně eliminuje Nohovy nepříjemné dorážky.
17:11
Vaculík po autu rychle na Otta, bohužel nepřesně.
16:01
Hosté nyní napadají osobně, rozehrávka traverzy není nijak uspěchaná. Však jsou také domácí po delší odmlce chvíli na balonku.
15:00
Zdravíme našeho kamaráda Hrona na Bali, a také do Jaroměře. Tento onlajn je opravdu pro všechny fanoušky kvalitního sportu.
13:40
Obraz hry je zatím vcelku nezáživný. Hosté dlouho rozehrávají ve 3 na vlastní polovině, traverza občas získá a většinou ztratí nepřesnou kombinací v brejku.
12:33
Domácí Pudich zatím na pravém křídle nemá štěstí. Předvádí alespoň efektní taneční kreace bez mičudy.
11:11
Hra je plná nepřesností, nyní na míčku spíše budějovičtí. Bez ohrožení branky.
10:26
Vše v pořádku, hra pokračuje.
10:25
Cosi se stalo v rohu hostí a zasahovat musí zdravotník i prezident klubu Čechák.
09:54
Podhráský konečně uklidňuje pro Mukařov, sledujeme postupný útok.
08:58
Chlumský pěkně z otočky, před brankou tečující nohou - Noha.
08:04
Pobrankovou hru kontrolují spíše hosté, traverza kombinuje kvalitní obranu s poctivým betonem!
06:52
06:52
RYchle rozehraná standartka z rohu - velmi pohotovou střelou proměňuje Ka-ka-karel Svatooooooš!
06:01
Kalát jednoruč z půlky - golman hostí jednoruč na zadní tyčce.
05:38
Mukařov standartka z rohu do šance Budějovic.
04:54
Spektakulární bodyček Kašpara.
04:01
Svatoš v nervozitě, jeho střela neměla s razancí nic společného.
03:40
Budějovičtí kontrolují hru a snaží se o postupný útok.
02:35
První střela na branku hostí, golman pěkně zalehl!
02:19
Štíři pressují, zatim bez zisku.
01:45
Týmy se zatím seznamují s atmosférou zápasu, hra zatím nevypadá nijak pěkně.
00:01
Dámy a pánové, vítáme vás u online reklamy na florbal. Finále NFL západ zatím vede Traverza 2:0 na zápasy. Hosté z ČB se pokusí odvrátit konec finálové série.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Václav Hejplík, Daniel Drobiš, Lukáš Malý, Jan Procházka, Radek Hanák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Jakub Majer, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Jan Řeřicha