2:0
2:2
1:0
- : -
branky (asistence): 02:13 Michaela Lingová (Petra Honzová), 07:38 Aneta Tvrzníková (Kristýna Vejvodová), 34:20 Kristýna Vejvodová (Tereza Trunečková), 36:14 Michaela Lingová, 44:12 Aneta Tvrzníková
branky (asistence): 26:00 Lenka Novotná (Jitka Drápalová), 26:42 Kristýna Pospíšilová (Jitka Drápalová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice 5:2
3. Michaela Lingová, 8. Aneta Tvrzníková, 35. Kristýna Vejvodová, 37. Michaela Lingová, 45. Aneta Tvrzníková - 27. Lenka Novotná, 27. Kristýna Pospíšilová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 19 - Karolína Krištofová 12, Lenka Remešová 5; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:0;
60:00
Komentář trenéra hostů (Jiří Starý): První třetinu jsme trestuhodně prospali a soupeř to zkušeně využil. V druhé části hry jsme se na chvíli dokázali vrátit do zápasu, ale SKV nám poměrně šťastnými góly opět odskočilo a my jsme už reagovat nedokázali. Nedá se nic dělat, na dnešek musíme rychle zapomenout a v neděli v Brně se rozhodne.
60:00
Poměr střel ve třetí třetině je Vinohrady 8 a Židenice 8.
60:00
Komentář domácích /Pavel Doubek) : Po středečním zápase kde nebyl "ani obraz - ani zvuk" se nám podařilo předvést koncentrovaný výkon. Díky několika trochu šťastným brankám jsme dokázali gólově odskočit. Závěrečný nápor se nám podařilo udřít a odblokovat. Děkujeme soupeři za pěkné utkání a těšíme se do Brna. Velké díky také patří skvělým fanouškům.
60:00
59:35
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
59:35
Bartošová atakuje poslední obránkyni hostí, která si ale míček nenechala vzít a ještě si vysloužila faul a tedy výhodu hry 6 na 4 pro svůj tým. Židenice ale početní převahu nevyužívají a utkání končí poměrem 5:2.
58:44
Hráčky hostí dokáží úspěšně zavřít SKV na útočné polovině, ke gólu ale vždy schází dobře postavená útočnice na basketové trojce, kam se míček už párkrát odrazil a nebyl využit.
57:34
Utkání je v závěru velmi napínavé. Židenice otevírají hru, čímž se pro SKV nabízí šance do protiútoků. Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
56:08
Ze snahy rychle získat míček pramení velké množství přestupků, kterými se Židenice okrádají o čas.
55:24
Židenice volí hru bez golmanky.
54:41
Timeout K1 Florbal Židenice
54:41
Hostující tým si vybral čas na poradu a také na oddech. Hráčky vkládají do utkání velkou energii.
53:52
Útočná snaha Pospíšilové a Machů končí na domácí obraně.
53:00
Hostující hráčky přitvrdily i zrychlily, výsledky se ale prozatím nedostavují.
51:07
Honzová probíhá s míčkem na holi celé hřiště, akci ovšem scházela razantnější střela, se kterou by měla Remešová problémy.
49:40
Židenice přestály oslabení, ale chtějí-li utkání otočit, musí zabrat. Do konce utkání schází 10 minut.
48:20
Pospíšilová nenechala obránkyně domácích v klidu rozehrát a její úspěšné napadání likviduje až Kuchyňková.
47:05
Vyloučen hráč Tereza Mošťková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
47:05
Technickou chybou se teď hráčky Židenic dostávají do dvouminutového oslabení.
46:25
Výhoz domácí golmanky si na půlce vzala hostující Pravcová, která ze svého zisku i vystřelila, ale neúspěšně.
44:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková bez asistence (5:2).
44:12
Střídání brankáře. Nový brankář Lenka Remešová družstva K1 Florbal Židenice
44:12
Po velmi vyvedené akci Tvrzníkové, která dostala míček až za záda Krištofové následuje střídání golmanek a do židenické brány nastupuje Remešová.
43:25
Střela po zemi od Skalické z poloviny narazila až na golmanku Krištofovou, která díky poctivému postoji nemá problém.
40:00
40:00
Poměř střel na bránu ve druhé třetině je 7 za SKV a 8 za Židenice.
40:00
Právě začala 3. třetina 6.kola pplay down. Vinohradské hráčky se snaží získat míček na svoji stranu.
40:00
39:25
Další domácí nahození od poloviny zase proletělo až na bránu. Tentokrát se Krištofová ale načapat nenechala.
37:28
Hráčky Židenic se nevzdávají. Svou aktivní hrou si vytvářejí jednu příležitost za druhou, ale zodpovědná obrana domácích odolává.
36:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová bez asistence (4:2).
36:14
Z tlaku teď těží hráčky SKV, kdy nenápadný volný úder z poloviny hřiště, rozehraný Lingovou, proplachtil až do branky.
34:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Vejvodová, asistoval Tereza Trunečková (3:2).
34:20
Nepřehlednou sitauci před hostující bránou vyřešily lépe hráčky Vinohrad, které za vydatné audio podpory diváků dotlačily balonek dostupnými prostředky až za brankovou čáru.
34:00
Začínají se ozývat i Vinohradští fanoušci.
31:50
Standartní situaci SKV pěkně vyřešila Trunečková, které se povedlo obstřelit trojčlennou zeď Židenic. Bohužel před bránou byla zaparkovaná ještě jedna obránkyně, které se balonek již nevyhnul.
29:57
Nahrávka Indrové projela po zemi obránkyni, celým brankovištěm, ale ke smůle hostů i výhodně postavenou Machů a končí nezužitkovaná na mantinelu.
28:25
Hostující Novotná se znova ocitla metr před Vinohradskou bránou, ale golmanka za pomoci obránkyně tuto šanci pokrývá.
26:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Pospíšilová, asistoval Jitka Drápalová (2:2).
26:42
V rychlém sledu navazují Židenice další brankou, což hráčky hostí viditelně pohání kupředu.
26:00
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Lenka Novotná, asistoval Jitka Drápalová (2:1).
26:00
Židenice proměňují tlak do domácí a po přihrávce, kterou ještě ztečovala obránkyně trefila poskakující balónek Novotná a je za svou aktivní hru odměněna.
24:14
Židenice přesilovku sice strávily na útočné polovině, nicméně ani jednu z vytvořených příležitostí nezužitkovaly také zásluhou domácího obranného valu.
22:10
Domácí Novotná zabránila vyložené šanci domácích pěkným zákrokem, přeběhla celé hřiště a její útok zastavila až Honzová sekáním, za což byla odměněna 2 minutami.
22:06
Vyloučen hráč Petra Honzová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
21:10
Oba týmy vlétly odpočaté do druhé třetiny.
20:00
20:00
Střely po první třetině Vinohrady 7, Židenice 5.
20:00
18:50
Pospíšilová ted šikovně prokličkovala spoza domácí branky, přičemž se zbavila rovnou dvou hráček SKV, do pěkné pozice, tam ale čekala obránkyně, zachraňující pro domácí situaci.
17:36
Závar před hostující bránou řeší až vracející se útočnice odpálením balonku do hlediště.
14:52
Domácí hráčky brání velmi obětavě a počet zablokovaných střel se stále navyšuje.
11:59
Pěkná akce hostující obránkyně Novotné, která svůj výběh přes celé hřiště zakončila střelou, mohla skončit i gólem. Odraz o domácí obránkyni ale dopadl se štěstím mimo bránu.
10:21
Brankářka hostí vychytala pěknou střelu z dobré pozice od Bursové a drží skóre 2:0.
07:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Kristýna Vejvodová (2:0).
07:38
V signalizované výhodě faulovaná Vejvodová střílí na branku, načež Tvrzníková odklízí odražený balonek bezpečně do branky.
05:32
Domácí si vybudovaly pěknou šanci a dokázaly dostat balónek na Kutnarovou. Ta ovšem těžký balónek ve výši kolen odpaluje pouze za mantinel.
04:12
Nastřelení hostujících ze slibné pozice odehrává do bezpečí domácí Honzová.
02:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Petra Honzová (1:0).
02:13
Domácí hráčky efektivně využily svou šanci a střela po zemi zapadla kolem tyčky do brány.
01:20
Utkání zahájily aktivněji hráčky hostí, kdy se hraje více na domácí polovině.
00:05
Vítáme Vás na večerním utkání play-down extraligy žen.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Lenka Novotná, Kristýna Pospíšilová, Lucie Machů, Martina Indrová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Petra Honzová, Tereza Trunečková, Aneta Tvrzníková, Kristýna Vejvodová, Michaela Lingová