2:5
2:6
4:4
- : -
branky (asistence): 17:47 Ondřej Řezník (Tomáš Váňa), 17:54 Jonáš Kreysa (Jakub Kolísko), 21:58 Jakub Kolísko (Jonáš Kreysa), 25:00 Tomáš Váňa (Ronald Gašparík), 42:11 Dalibor Švéda (Ondřej Sádlo), 52:08 Tomáš Váňa (Ronald Gašparík), 55:38 Tomáš Váňa (Ronald Gašparík), 59:16 Jakub Kolísko (Tomáš Váňa)
branky (asistence): 03:43 Richard Klimek (Dominik Kaloč), 10:23 Martin Martiniak (Jakub Mikulok), 11:04 Matyáš Šindler (Michal Sládek), 17:04 Michal Sládek (Dominik Kaloč), 17:36 Patrik Pícha (Jakub Mikulok), 23:23 Michal Sládek (Dominik Kaloč), 24:36 Matyáš Šindler, 25:58 Michal Sládek (Matyáš Šindler), 31:10 Dominik Kaloč (Michal Sládek), 37:51 Michal Sládek (Matyáš Šindler), 39:21 Vojtěch Krhovják (Jakub Mikulok), 43:07 Michal Sládek (Matyáš Šindler), 44:18 Matyáš Šindler (Michal Sládek), 47:03 Michal Sládek (Richard Klimek), 57:38 Matyáš Šindler (Lukáš Homola)

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 8:15
18. Ondřej Řezník, 18. Jonáš Kreysa, 22. Jakub Kolísko, 26. Tomáš Váňa, 43. Dalibor Švéda, 53. Tomáš Váňa, 56. Tomáš Váňa, 60. Jakub Kolísko - 4. Richard Klimek, 11. Martin Martiniak, 12. Matyáš Šindler, 18. Michal Sládek, 18. Patrik Pícha, 24. Michal Sládek, 25. Matyáš Šindler, 26. Michal Sládek, 32. Dominik Kaloč, 38. Michal Sládek, 40. Vojtěch Krhovják, 44. Michal Sládek, 45. Matyáš Šindler, 48. Michal Sládek, 58. Matyáš Šindler; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Matěj Zloch 10, Vojtěch Šimůnek 8 - Ondřej Kolajta 40; po třetinách: 2:5, 2:6, 4:4;
60:02
Komentář k utkání trenéra domácích Jiřího Jakoubka: Bez šance, bez zápalu. Nevím proč, ale doufám, že se zítra vzchopíme a dokážeme vrátit sérii do Prahy.
60:01
Komentář k utkání vedoucího týmu hostí Jana Daniše: Jasná převaha na hřišti i v hledišti. Nesmíme se uspokojit výsledkem, zítra je nový zápas. Děkujeme soupeřům a divákům.
60:00
střely celkem Tatran 48 ,Ostrava 30
60:00
59:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Tomáš Váňa (8:15).
59:16
Tatran kosmeticky upravil výsledek.
59:03
Tatran kombinuje na pulce soupeře.
57:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Lukáš Homola (7:15).
57:38
Šindler prokličkoval cele hřiště a dovezl balonek do odkryté branky. Krasná individualní akce
56:31
Tatran se snaží co nejvíce stáhnout nepříjemný výsledek.
55:38
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Ronald Gašparík (7:14).
55:38
Váńa schoval svojí sřelu a dává 3 gol!
55:13
Šimunek znovu na střídačce a ostrava v zámku.
54:27
Mochan zablokoval přihrávku před Šimunkem.
53:27
Váňa ve stejné pozici jako předtím , ale golman chytá.
52:08
52:08
Váňa střílí projektyl a je to gol !
51:34
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
51:34
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:34
Tatran si zahraje přesilovku po nepřijemném faulu.
49:25
Sádlo blokuje přihrávku a zachrańuje gol.
48:00
Tatran znovu v 6 , Ostrava vybojovala balonek , ale naštěstí netrefuje odkrytou branku Tatranu.
47:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Richard Klimek (5:14).
47:03
Další přečíslení ,Sládek znovu střelil gol.
45:55
Ostrava je dnes výrazně lepší , u většiny balonků je včas a mají hezké kombinace.
45:13
Duo Sládek , Šindelář vstřelilo další gol . Znovu do prázdné brány.
44:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Michal Sládek (5:13).
44:04
Tatran znovu v 6.
43:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Matyáš Šindler (5:12).
43:07
Sládek svým 4 fíkem trefuje prázdnou bránu tatranu.
42:48
Trenér ostravy hlasitě řve na své svěřence.
42:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Dalibor Švéda, asistoval Ondřej Sádlo (5:11).
42:11
Sádlo nachazí na středu Švédu a ten se nemýlí!
41:53
Mochan z pulky vystřelil nebezpečný projektyl. Golman skokem chytá.
41:23
Fantasticky zákrok brankáře Ostravy !
40:01
Tatran hraje od začátku v 6.
40:00
40:00
Myslím že po této třetině si hráči tatranu v šatně budou muset vzít sluchátka ,aby neohluchli z trenérova křiku.
40:00
Počet střel v druhé třetině: Tatran 14 - Ostrava 12.
40:00
39:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Krhovják, asistoval Jakub Mikulok (4:11).
39:21
Tatran po vysoké přihrávce chybuje a dostavá další gol.
37:51
37:51
Sládek v tomto utkaní kompletuje hattrick - 3 goly a odměňuje se naším míčkem.
36:35
Vypadá to, že tatran hraje jen na 2 lajny.
36:03
Šimunek likviduje nepřijemnou šanci ostravy.
35:35
34:04
Šimunek při výběhu sestřelil Mikuloka , který bude potřebovat zdravotnické ošetření.
32:52
Kreysa šel na golmana , ale ten chytá.
31:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Michal Sládek (4:9).
31:10
Sládek je při chuti , připravil další golovou šanci .
30:33
Kreysa střelou od mantinelu trefuje golmana do masky.
29:05
Husťák blokuje přihrávu a maří tím golovou radost Ostravy.
28:16
Timeout PSN Tatran Střešovice
28:16
Tatran svolal týmovou poradu kolem kulatého stolu.
25:00
Na branku Ostravy v oslabení reaguje brankou Váńa.
24:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler bez asistence (3:7).
24:36
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Šimůnek družstva PSN Tatran Střešovice
23:42
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
23:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Kaloč (3:6).
23:23
Sládek z dorážky navyšuje vedení.
21:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Jonáš Kreysa (3:5).
21:58
Kreysa vymíchal obrance a poslal ho na párek, pak předložil míček Kolískovi a ten trefuje prazdnou branu.
20:51
Tatran od začátku třetiny presuje.
20:01
Ostrava získala po vhazovaní míček.
20:00
20:00
počet střel v první třetině : Tatran 20, Ostrava 12.
20:00
Ostrava byla v první třetině aktivnější v koncovce , ale Tatran od páteho ostravského golu ožil .
20:00
19:01
Tatran měl obrovské šance teď
18:30
Utkaní teď probíhá ve vysokém tempu.
17:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Kreysa, asistoval Jakub Kolísko (2:5).
17:54
Řezník a Kreysa vrací Tatran do hry . Bude to nastartovaní obratu?
17:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Tomáš Váňa (1:5).
17:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Jakub Mikulok (0:5).
17:36
Další přečíslení tentokrát 2:1 využivá Ostrava znovu.
17:04
17:04
Únik na nikoho vyřešila Sládek a Kaloč perfektně.
15:30
Matěj Zloch zkušeně chytá lob z poloviny hřiště.
14:40
Trenér Jakoubek vyřval Váńu.
13:48
Jakub Kolísko střílí , ale golman připraven.
13:00
Zloch chytá další střelu ostravy.
11:04
11:04
Šindlér uklizí do branky Tatranu nahrávku Sládka.
10:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Jakub Mikulok (0:2).
10:23
Martiniakova přizemní střela od půlky zapadla do leveho rohu branky.
09:01
Gašpařík střílí od půlky ale trefuje golmanovu nohu.
08:30
Pixa nahodil před bránu na Kolíska ale ten netrefuje
07:12
Zloch předvádí vynikajcí zákrok!
06:51
Tatran znovu zachycuje rozehravku ostravy .
05:05
Nebezpečná přihravka na hráče čislo 79 . Blok Tatranu připraven!
03:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Klimek, asistoval Dominik Kaloč (0:1).
03:43
Hosté vstřelili první gól utkaní .
03:05
Pixa od levého mantinelu prověřil golmana.
00:10
První šance pro hosty, ale Zloch připraven.
00:01
Úvodní buly vyhrála Ostrava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Dominik Kaloč, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Richard Klimek, Michal Sládek
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Matěj Zloch; hráči v poli: Zbyšek Piták, Marek Mochan, Ondřej Řezník, Ronald Gašparík, Marek Pixa
00:00
Dobrý den, vítáme Vás u prvního zápasu série o 3. místo mezi Tatranem a Ostravou. Stodola už se plní a za pár minut můžeme začít!!