2:1
4:2
1:2
- : -
branky (asistence): 10:21 Jakub Kolísko (Ondřej Řezník), 16:59 Ondřej Řezník (Ronald Gašparík), 23:34 Ondřej Řezník (Zbyšek Piták), 26:06 Ondřej Řezník (Ronald Gašparík), 30:18 Petr Husťák, 31:19 Jakub Kolísko (Ronald Gašparík), 56:55 Ondřej Sádlo (Jakub Kolísko)
branky (asistence): 11:33 Matyáš Šindler (Michal Sládek), 32:01 Patrik Pícha, 36:24 Martin Martiniak, 51:33 Michal Sládek (Richard Klimek), 54:46 Martin Martiniak

PSN Tatran Střešovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:5
11. Jakub Kolísko, 17. Ondřej Řezník, 24. Ondřej Řezník, 27. Ondřej Řezník, 31. Petr Husťák, 32. Jakub Kolísko, 57. Ondřej Sádlo - 12. Matyáš Šindler, 33. Patrik Pícha, 37. Martin Martiniak, 52. Michal Sládek, 55. Martin Martiniak; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Matěj Zloch 17 - Ondřej Kolajta 25; po třetinách: 2:1, 4:2, 1:2;
60:00
Počet střel v třetí třetině: Tatran 7 , Ostrava 5
60:00
Vyjádření trenéra hostů:Děkujeme také Tatranu za skvělou a férovou sérii . V dnešním utkaní rozhodla druhá třetina.Všechna utkaní s Tatranem vybočily z juniorské kategorie kvůli vysokému výkonu obou družstev.
60:00
Tatran bere Bronz ! Krasné utkaní!
60:00
Vyjádření trenéra domácích:Prvních třicet minut jsme na hřišti dominovali a pak se to trošku zadrhlo. Bronzová odměna po náročné sezóně je moc pěkný úspěch. Jsem rád za celý tým a ročníku 99 přeju hodně štěstí v dospělích kategoriích. Díky Ostravě za skvělou a férovou sérii.
60:00
59:58
Už je to jasné!!!
59:34
Vyloučen hráč Wojciech Malajka družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:30
Ostrava hodně fauluje
59:00
Tatran drží balon na pulce Ostravy.
58:25
Tatran má zatím Ostravskou hru v 6 pod kontrolou!
57:31
Ostrava jde do 6.
56:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo, asistoval Jakub Kolísko (7:5).
56:55
Sádlo pojišťuje Tatransnké vedení! Hodně důležitý gol!
56:10
Ostravský golman předvadí krasné zákroky!
55:50
Ostrava hodně přitvrdila!
54:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak bez asistence (6:5).
54:46
Toto bude ještě divácky atraktivní!
53:36
Timeout PSN Tatran Střešovice
53:36
Utkaní je vyhrocené i po divácké stránce.
53:25
Třešovický kapitán utržil nechtěnou ránu do obličeje .
52:00
Střešovický trenér Jakoubek se zlobí nad Ostravským faulem.
51:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Richard Klimek (6:4).
51:33
Sládek střílí další gol do odkryte brány po hezké přihrávce.
49:03
Sládek nachází volného Malajku a ten střílí , ale Zloch vytáhl krasný zákrok!
47:08
Váňa krasnou krosovou přihrávkou nachází Sádla na středu a ten se obtočil kolem obránce a vystřelil do připraveného Ostravského bloku.
46:26
Utkaní je ve vysokém tempu a oba týmy v každém souboji přitvrdily
45:20
Šindler prošel kličkou přes dva střešovické hráče , hezká klička!
43:50
Husťák vynikajicim čistým zákrokem obral o balonek rozeběhnutého Ostravského hráče!
42:59
Tatran vynikajicím presem získal balon.
41:03
Kolísko nahodil za brankou na Pitáka , ale ten trefuje jen golmana.
39:45
Ostravska první lajna předvedla krasnou kombinací, která v bráně nekončí.
38:30
Gašpařik předvedl krasný blok !
37:15
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
37:15
Vyloučen hráč Dalibor Švéda družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
37:15
uvidíme hru 4 na 4
36:24
36:24
Myslím že za tuto střelu by dostal Martiniak pochvalu od Jiřího Curneyho!
35:20
Tatran v 5
34:40
Sladek netrefuje odkrytou bránu
33:20
Vyloučen hráč Ronald Gašparík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
33:20
Ostrava si zahraje přesilovou hru a pokusí se dostat zpátky do hry
32:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha z trestného střílení (6:2).
32:01
Po Tatranském faulu Pícha střilí gol v trestném střílení. Nastartuje to Ostravu?
31:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Ronald Gašparík (6:1).
31:19
Tatran pravě vstřelil další gol!
31:00
Zloch právě vytáhl krasný zákrok!
30:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Husťák bez asistence (5:1).
29:25
Řeznik v dnešním utkaní předvádí krasný výkon !
28:05
Kolajta likviduje Švédovu střelu , krasný zákrok!
26:06
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
26:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Ronald Gašparík (4:1).
26:06
Řezník po krasné krosové přihrávce od Gašpařika kompletuje Hattrick!!
25:25
Ostrava v této třetině začala více presovat , ale Tatranu to zatím problém nedělá
23:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Zbyšek Piták (3:1).
23:34
Ondřej Řezník navyšuje Tatranské vedení po krasném obtočením kolem brány!
22:45
Tatran teď dlouhou dobu držel Ostavu v zámku.
19:40
Ostravský trenér uklidňuje vlastní fanoušky !
17:57
Mochan si hezky povodil hráče z Ostravy , ale potom trefuje jen Ostravský blok.
16:59
16:59
Gašpařík střílí od půlky a Řezník doráží !
15:31
Hra je ve velice vysokém tempu!
14:15
Sádlo nahodil na Kolíska ,ale ten netrefuje odkrytou bránu.
12:34
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:34
Tatran si zahraje první přesilovku !
11:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Michal Sládek (1:1).
11:33
Ostarava srovnává po Sládkové krasné přihrávce k půlce
10:21
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Ondřej Řezník (1:0).
10:21
Jakub kolísko otevirá skore po krasné nahrávce Řeznika !
09:25
Mochan vyslal z půlky nebezpečný projekty,ale obrance zblokoval
08:35
Sládek trefuje tyč !
07:11
Mochan málem nebezpečně tečoval Váňovu střelu.
06:10
Homola krasnou kličkou poslal 2 střešovické hráče na párek.
05:31
Zatím byla k vidění pouze jedna střela na bránu.
04:26
Váňova střela ze standartní situace letí mimo
02:52
Dnešnímu utkaní také přihlíží legendarní Fíla Langer!
02:10
Gašpařik po Pitakové přihrávce střilí pouze do golamna
01:30
Tempo je zatím vyrovnané
00:01
Zápas je zahájen , uvodní vhazovaní vyhrál domací Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Michal Sládek, Dominik Kaloč, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Richard Klimek
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Matěj Zloch; hráči v poli: Matěj Kurell, Ondřej Sádlo, Marek Mochan, Tomáš Váňa, Jonáš Kreysa
00:00
Dobrý den , vítáme Vas u dnešního zápasu mezi Tatranem a Ostavou . Dnes to bude tvrdý souboj , hraje se totiž o 3 místo !