3:1
0:3
0:0
- : -
branky (asistence): 02:51 Michaela Kubečková (Barbora Husková), 04:52 Michaela Kubečková (Eliška Planková), 15:36 Barbora Husková (Michaela Kubečková)
branky (asistence): 08:12 Kristína Belicová (Anna Fricová), 20:22 Karolína Kellovská (Tereza Peštová), 31:51 Nela Jiráková, 36:29 Dominika Tůmová (Karolína Kellovská)

1. SC TEMPISH Vítkovice - VŠO FLORBAL CHODOV 3:4
3. Michaela Kubečková, 5. Michaela Kubečková, 16. Barbora Husková - 9. Kristína Belicová, 21. Karolína Kellovská, 32. Nela Jiráková, 37. Dominika Tůmová; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 152; zásahy brankářů: Petra Klečková 22 - Terezie Květoňová 21; po třetinách: 3:1, 0:3, 0:0;
60:01
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka : Předně gratuluji soupeřkám k titulu! Bylo to finále se vším všudy. Měli jsme skvělý začátek a 1.třetinu jasně dominovali. Pak jsme soupeřky posadili vlastní nedůsledností na koně a už jsme ho z něj neshodili.
60:01
Vyjadření trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Chtěli jsme moc a moc, ale postupem času ubývala psychická i fyzická síla a i díky výborné brankářce soupeřek jsme vyrovnat nedokázali. Holkám za sezónu moc děkuji, zvládli ji skvěle. Tentokrát sice chyběla zlatá třešnička, ale přibyly super zkušenosti a florbalové zážitky. Rovněž dík našim fanouškům, jako vždy dokázali vytvořit krásnou atmosféru!
60:00
Střely ve 3. třetině 4:10, celkem 24:26.
60:00
Vyjádření trenérky Chodova Michaely Marešové:. Po včerejšku a dnešní první třetině klobouk dolů před holkami, že stále věřily, že to dokáží otočit. Za předvedenou sílu k obratu na hranici sebeobětování si titul zaslouží. Skvělé zkušenosti pro všechny mladé holky na obou stranách, soupeř byl velmi silný.Vážíme si, že jsme ho dokázaly porazit a děkujeme mu za celou sérii. Díky obětavým rodičům a fandům, kteří nás tady podporovali.
60:00
Hosté se ubránili a v dnešním utkání i v sérii vítězí.
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 4 Kubečková, Chodov - 19 Květoňová.
57:26
Tůmová jednoruč netrefila odkrytou branku.
56:38
Chodov drží domácí daleko od své branky.
55:27
Fricová střílí do boční sítě.
53:24
Huskovou vychytala Květoňová.
50:45
Karolína Kellovská prošla skoro až před Klečkovou.
44:32
Chodovský i vítkovický kotel neúnavně povzbuzuje své favoritky.
43:55
Peštová v obrovské šanci míjí branku.
42:16
Karolína Moravcová pouze do bloku.
41:02
Neúspěšný brejk hostí, následně Gálová poslala Keprtovou přes manťák.
36:29
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Karolína Kellovská (3:4).
36:29
Hosté se opět prosazují důrazem na brankovišti a otáčejí vývoj zápasu. Jmenovitě to byla Tůmová.
36:03
Sólo akci Kubečkové zastavuje až Květoňová.
35:00
Dnešnímu utkání přihlíží 152 diváků.
34:30
Jsme svědky pasáže hry bez větších šancí.
31:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková bez asistence (3:3).
31:51
Ale teď už ano. Jiráková se dostala do rychlého brejku a trefila přesně do víka,
31:26
Hosté zatím v početní výhodě nic nepředvedli.
30:15
Vyloučen hráč Sabrina Moravcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
29:41
Střelu Kristýny Kellovské dorážela její ségra, ovšem vedle.
28:20
Další zraněná hráčka Chodova, tentokrát to je Novotná.
26:24
Belicová to v úniku vzala na sebe ale branku netrefila.
25:32
Květoňová výborně zasáhla proti ráně Huskové.
24:08
Ale po kratším ošetření se vrací do hry. Jinak se od snižujícího gólu nestalo vůbec nic.
22:11
Chodovská Chaloupková zůstává po souboji v rohu hřiště otřesena.
20:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Kellovská, asistoval Tereza Peštová (3:2).
20:22
Ve veliké šanci se ocitla Peštová a její snahu završila gólem Karolína Kellovská.
18:28
Gól Chodova nemohl být uznán, rozhodčí nezahájili hru.
16:23
Hosté v tlaku ale střela Tůmové byla zblokována.
15:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Kubečková (3:1).
15:36
Husková se nechytatelně trefuje na bližší tyč.
15:08
Klečková vychytala v ojedinělé ale obrovské šanci Peštovou.
12:50
Hráčky Vítkovic ostřelovaly branku Květoňové jako Němci Varšavu ale gól nevstřelily.
11:22
Totéž platí i o střele Kolářové.
10:47
Střela Huskové ani dorážka Hyršové se neujaly.
10:19
Vyloučen hráč Julie Chaloupková družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
09:25
Střelu Kubečkové vytáhla levačkou Květoňová.
08:12
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Anna Fricová (2:1).
08:12
Důraz a pohotovost Belicové na brankovišti znamená snížení stavu na 2:1
06:37
Vítkovice nyní kontrolují hru.
04:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Eliška Planková (2:0).
04:52
Ale vzápětí se prosazuje opět Kubečková a domácí odskakují na rozdíl dvou gólů!
04:34
Keprtová blokuje střelu Gálové.
02:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Barbora Husková (1:0).
02:51
Dorážkou pod břevno otevírá skóre Kubečková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Terezie Květoňová; hráči v poli: Nela Jiráková, Kristýna Kellovská, Dominika Tůmová, Tereza Peštová, Karolína Kellovská
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Michaela Kubečková, Markéta Kolářová, Alexandra Glasová, Eliška Planková, Barbora Husková
00:00
Dobrý den, vážení diváci, vítáme Vás u online přenosu z dnešního rozhodujícího třetího finále 1.ligy juniorek.