0:2
0:1
4:1
0:0
branky (asistence): 42:27 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 50:19 Vojtěch Esterka (Mikuláš Krbec), 55:33 Michal Chudina (Mikuláš Krbec), 57:58 Viktor Kopecký (David Stummer)
branky (asistence): 00:37 David Coufal (Jiří Bauer), 01:21 Jiří Juhaňák (Lukáš Mráz), 24:00 David Coufal (Petr Kadlec), 51:12 Luděk Ondráček (David Sládeček), rozhodující nájezd Josef Žižka

Florbal Ústí - itelligence Bulldogs Brno 4:5pn
43. Viktor Kopecký, 51. Vojtěch Esterka, 56. Michal Chudina, 58. Viktor Kopecký - 1. David Coufal, 2. Jiří Juhaňák, 25. David Coufal, 52. Luděk Ondráček, Josef Žižka; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 370; zásahy brankářů: Petr Weissgärber 16 - Filip Kuhn 22; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Michal Chudina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Josef Žižka a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Viktor Kopecký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Luděk Ondráček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Radek Kužel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Martin Grlický , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč David Stummer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Jiří Juhaňák a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Mikuláš Krbec , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Kopecký vedle
70:00
Komentář domácího trenéra Marka Vojty: 2/2 I když jsme výsledkově nesplnili cíl, tak herní a dovednostní posun byl obrovský. Věřím, že náš tým má na to, aby se v příští sezóně vrátil. Před pěti lety jsme tady hráli 3. nejvyšší ligu, stále jen výsledkově stoupali a i pády musí přicházet, abychom rostli dále.
70:00
Kužel dává branku, ale ta není uznána pro vracení
70:00
Komentář domácího trenéra Marka Vojty: 1/2 Gratuluji soupeři k postupu. I přes obrovské zklamání, jenž teď v nás je, bych rád poděkoval celému hráčskému a realizačnímu týmu za sezónu. Vděčnost máme i za celosezónní podporu fanoušků, velmi si toho vážíme.
70:00
Stummer stejně jako hostující kapitán proměňuje
70:00
Hala ve stoje, ale na tohle se nekouká hezky. Příští rok se uvidíme v 1. lize. Doufejme v co nejrychlejší návrat do superligy.
70:00
Komentář hostujícího trenéra Davida Kyzlinka: Dvě třetiny jsme diktovali tempo utkání. Bohužel jsme se lekli vítězství a domácí drtivým tlakem dokázali vyrovnat. zaslouženě. Prodloužení a nájezdy jsou vabank a my jsme v nich měli více štěstí. Děkuji hráčům za výkon a domácím přeji brzký návrat zpět do extraligy.
67:01
Je nás tu 370 a speaker chce slyšet celou halu.
60:01
Tak jako v úterý tu máme prodloužení. Doufejme, že se stejným koncem jako v Brně
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině 7:6
60:00
59:58
Tak asi musím na záchod, protože co se teď stalo před domácí brankou? Naštěstí míček vypadl vedle a jdeme do prodloužení
59:28
Já jsem zpocený jako kdybych tam běhal taky
58:55
Weiss drží. Ale Ústí pod tlakem.
58:17
Teď tu je horko a i přesto mám husinu jak cyp.
57:59
Neskutečný závěr. Hala už teď opravdu vybouchla. Kopecký svým druhým golem srovnává utkání na 4:4
57:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (4:4).
57:18
Domácí na míčku, ale chce to útočit. Stummer zkouší z půlky, ale obránci pozorní
56:44
Máme tu hru ve čtyřech po vzájemné strkanici. Uvidíme srovnání?
56:19
Vyloučen hráč Lukáš Täuber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
56:19
Vyloučen hráč David Coufal družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
56:12
Hala asi spadne. Je tu neskutečné peklo
55:35
Joooooooooo. Tak ještě žijeme. Pojďme tam nechat vše.
55:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Michal Chudina, asistoval Mikuláš Krbec (3:4).
55:16
Bauer v rohu fauluje Kužela a uvidíme standratku. Ústí tlačí.
54:26
Hala se zvedá a fandí. Stejně jako já nechce, aby domácí spadli o ligu níž. Momentálně k tomu má bohužel blízko
54:09
Kolstrunk opět na hřišti. Tentokrát ve třetí lajně.
52:44
Brno na balonu opatrnější a hra je ve třetí třetině vyrovnaná. Uvidíme jak dlouho toto nasazení vydrží
51:38
Na druhé straně se Krbec bohužel neprosekal brněnskou hradbou
51:13
Tohle není dobré. Ondráček se prosekal mezi dvěma bránícími a na dvakrát zakončuje
51:12
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Sládeček (2:4).
50:20
No raketa. Dva junioři snižují na rozdíl jediné branky. Důležitý moment.
50:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vojtěch Esterka, asistoval Mikuláš Krbec (2:3).
50:07
Tak teď hala zamrzla. Na brankové čáře zasahuje Weiss a drží Ústí v naději
49:09
Brno na své půlce drží míček, ale domácí na ně koukají. Dle mě by měli trošku začít napadat jako to bylo před chvílí. Ale na dvě lajny e to těžké
48:07
Ústí má šancí asi jako za první dvě třetiny. Nicméně bez úspěchu
46:27
Brno drží opět míček, ale Ústečtí oproti prvním dvěma třetinám změnilo taktiku a zkouší napadat. Na co taky čekat
45:33
Tauber dostává naloženo a těžce se zvedá
44:01
V Ústecké sestavě vidíme změnu. Místo Kolstrunka chodí na hřiště Chudina, který mimochodem obdržel pozvánku do Slovenské reprezentace.
43:31
Utkání se přiostřuje. Jde o hodně
43:04
Tak přeci jen. Týmový sniper Kopecký vykřesává naději pro domácí. Cmon Ústí cmon Ústí
42:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (1:3).
41:30
Ústí vlétlo do třetí třetiny,ale nic z toho
40:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Mráz družstva itelligence Bulldogs Brno .
37:47
Utkání sleduje 370 diváků. Doufejme, že si budou dnes moct zakřičet gól a v ideálním případě se někteří vydají v sobotu do Brna. Prozatím to tak bohužel nevypadá
35:55
To je neuvěřitelné, Kolstrunk teď nabízí před bránu Kopeckému, ale ten netrefuje odkrytou klec
33:50
Když už se Ústí dostane na brněnskou polovinu tak hned se zase vrací a nahrává na beky. Brno brání zodpovědně
32:51
Stummer fauluje na své půlce a Brno rozehrává z nebezpečné vzádlenosti
31:22
Stále ten stejný příběh. Brno drží míček a Ústí čeká na brejky
30:27
Brno teď fair play přiznává teč. Rozhodčí se omlouvá, že teč přehlédl. Vše vyřešeno jede se dál
29:07
Bauer teď dobržďuje krosčekem o K¨hnela a je pískán faul pro domácí
28:03
Junior Vavruška teď opět backhendem, ale Khun zase úspěšný
26:44
Nepíše se mi to lehce, ale Brno je bohužel jednoznačně lepší. Ústí hrozí pouze z brejků
24:00
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Petr Kadlec (0:3).
23:06
Ústí ve druhé třetině prozatím lepší, ale nic z tlaku nevytěžilo
22:25
To co se odehrává na tribunách za mnou, to si superligu zaslouží. Fandí se tu o 106
20:39
Ústí sice vyhrálo buly, ale moc dlouho na míčku nepobylo. Brněnský Ondráček teď střílí v pádu, ale pouze do brankaře
16:53
Domácí Kühnel teď z poslední totální fatál a Brněnský player se řítil sám na brankaře, ale zkoušel něco jakoby Kyselovku a ta mu nevyšla
15:30
Ústí hrozí převážně z brejků, ale Brno vcelku návraty do obrany zvládá
14:33
Krbec teď chtěl odčinit předchozí faul a z vytočení střílí. Bohužel pro domácí Kuhn vyráží za mantinel
14:10
Přesilovka se krátí a Krbec fauluje. Už moc času nezbývá
13:22
Na domácích je znát velká nervozita. Odskakují jim snadné míčky a ztrácí postupně svou výhodu
12:30
Tak že by? Grlický hrál bez hole a jde pykat na trestnou. Uvidíme nějakou větší šanci?
12:29
Vyloučen hráč Martin Grlický družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hra bez hokejky.
11:34
Ústí zalezlé na své půlce a Brno vyčkává. Obávám se, že tohle uvidíme celý zápas :/
10:07
Hala stále bouří a není tu chvilka klidu. Ještě aby jim to domácí hráči vrátili nějakou tou vstřelenou brankou
09:13
Brno střílí od beků a našim to v předbrankovém prostoru dělá potíže
08:39
Po domácí standartce Krbec pouze do bloků
07:54
Hostující Bauer teď nikomu nepůjčil míček. Na něm je vidět klid a sebevědomí. To naším borcům prozatím chybí
06:40
Po prvotním náporu borců z Brna se už trošku držení míče vyrovnalo
05:17
CO je zatím jediné pozitivní jsou fanoušci v hale. Ti od samého začátku fandí, bubnují, skandují a hlavně věří!
04:25
Domácí chvíli v držení míčku, ale zatím bez střely na brankaře
03:32
Tak snad chvíli domácí podrží balonek, když hosté faulují na útočné polovině. Täuber krásný blok
03:00
Nepíše se mi to snadno, ale prozatím pouze Brno na balonu
02:00
Nic moc začátek. Tohle je studená sprcha pro domácí
01:22
Bohužel nás nešálí zrak, ale už prohráváme 2:0. Tohle není dobrý začátek. Juhaňák střílí z půlky a Weissgärber se pouze otáčí za míčkem, který se ocitá v síti
01:21
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Lukáš Mráz (0:2).
00:38
Tak to bylo rychlé. Bauer střílí backhendem do Weise a od toho se odráží přímo k Coufalovi, který otevírá skore utkání
00:37
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Bauer (0:1).
00:01
A je to tady. Dnes už není čas na reparát. Těch bylo dost. Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, David Sládeček, Petr Kadlec, Luděk Ondráček, David Coufal
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Petr Weissgärber; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Radim Kühnel, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Viktor Kopecký
00:00
Dámy a pánové vítám vás u 6. utkání play down. Domácí borci se dnes budou snažit odvrátit sestup ze superligy o patro níž. Budeme to mít velmi těžké, ale tady v Ústí věříme, že ještě nebude dnešním dnem konec.