4:1
0:1
1:3
- : -
branky (asistence): 02:21 Jakub Hříbal (Tomáš Pichner), 02:30 Jakub Drexler (Stanislav Prokop), 11:18 Tomáš Pichner (David Homér), 11:38 Jaroslav Macík (Stanislav Prokop), 34:44 Jaroslav Macík (Jakub Drexler)
branky (asistence): 02:20 Michal Karban (Matěj Špalek), 22:39 Matěj Špalek (Michal Polák), 36:10 Michal Obertan (Tomáš Slavík), 36:46 Tomáš Staněk (Matěj Špalek), 44:59 Tomáš Slavík (David Vyšata), rozhodující nájezd Michal Karban

FBC Blue Horses - FbK Olymp Praha B 5:6pn
3. Jakub Hříbal, 3. Jakub Drexler, 12. Tomáš Pichner, 12. Jaroslav Macík, 35. Jaroslav Macík - 3. Michal Karban, 23. Matěj Špalek, 37. Michal Obertan, 37. Tomáš Staněk, 45. Tomáš Slavík, Michal Karban; rozhodčí: Jan Brak - Václav Flek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Havelka ?, Ondřej Havelka ?, Ondřej Havelka ? - Jan Tomáš ?, Jan Tomáš ?, Jan Tomáš ?; po třetinách: 4:1, 0:1, 1:3;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbK Olymp Praha B hráč Michal Karban a vstřelil rozhodující gól (5:6).
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:59
Branku družstva FbK Olymp Praha B vstřelil Tomáš Slavík, asistoval David Vyšata (5:5).
36:46
Branku družstva FbK Olymp Praha B vstřelil Tomáš Staněk, asistoval Matěj Špalek (5:4).
36:10
Branku družstva FbK Olymp Praha B vstřelil Michal Obertan, asistoval Tomáš Slavík (5:3).
34:44
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Jakub Drexler (5:2).
31:35
Vyloučen hráč David Homér družstva FBC Blue Horses na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
22:39
Branku družstva FbK Olymp Praha B vstřelil Matěj Špalek, asistoval Michal Polák (4:2).
22:05
Vyloučen hráč Jakub Leisch družstva FBC Blue Horses na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
11:38
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jaroslav Macík, asistoval Stanislav Prokop (4:1).
11:18
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Tomáš Pichner, asistoval David Homér (3:1).
02:30
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jakub Drexler, asistoval Stanislav Prokop (2:1).
02:21
Branku družstva FBC Blue Horses vstřelil Jakub Hříbal, asistoval Tomáš Pichner (1:1).
02:20
Branku družstva FbK Olymp Praha B vstřelil Michal Karban, asistoval Matěj Špalek (0:1).