2:0
3:0
2:2
- : -
branky (asistence): 05:10 Jakub Hlaváček (Patrik Koníček), 07:28 Jakub Hlaváček (Michael Novák), 16:12 Michael Novák (Matěj Vlach), 21:10 Matěj Vlach (Ondřej Veselý), 23:34 Matěj Dalibor (Matěj Vlach), 31:20 Matěj Vlach (Jakub Hlaváček), 33:39 Ondřej Veselý (Patrik Koníček)
branky (asistence): 25:00 Martin Kohout (Benedikt Šulc), 31:22 Matěj Dalibor (vlastní branka)

Floorball Club FALCON B - Floor Maniacs Mělník B 7:2
6. Jakub Hlaváček, 8. Jakub Hlaváček, 17. Michael Novák, 22. Matěj Vlach, 24. Matěj Dalibor, 32. Matěj Vlach, 34. Ondřej Veselý - 26. Martin Kohout, 32. Matěj Dalibor; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Michal Novák ?, Michal Novák ?, Michal Novák ? - Olda Hlavička ?, Olda Hlavička ?, Olda Hlavička ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 2:2;
36:00
33:39
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Ondřej Veselý, asistoval Patrik Koníček (7:2).
31:22
Vlastní branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Matěj Dalibor (6:2).
31:22
Na brankáře šlo tak málo střel, že brankář v brance asi spal a tak vyhrané buly skončilo rovnou ve vlastní brance.
31:20
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Matěj Vlach, asistoval Jakub Hlaváček (6:1).
30:15
Bezejmenný a bezčíselný netrefil prázdnou branku o asi 2 metry.
25:00
Branku družstva Floor Maniacs Mělník B vstřelil Martin Kohout, asistoval Benedikt Šulc (5:1).
25:00
Kohout své předchozí zaváhání napravil.
24:20
Kohout přestřelil prázdnou branku z jednoho metru. Co chtěl víc, fotbalovou bránu?
24:00
24:00
23:34
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Matěj Dalibor, asistoval Matěj Vlach (5:0).
21:10
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Matěj Vlach, asistoval Ondřej Veselý (4:0).
20:31
Hlaváček střílel z první, ale cca 2 metry vedle brány.
19:52
Vyloučen hráč Benedikt Šulc družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání.
16:12
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Michael Novák, asistoval Matěj Vlach (3:0).
12:00
12:00
10:30
Vetešník si schoval balonek, chvíli jsme ho hledali.
07:59
Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON B neproměnil Ondřej Veselý.
07:59
Vyloučen hráč Filip Robotka družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za sekání.
07:28
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Jakub Hlaváček, asistoval Michael Novák (2:0).
05:10
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil Jakub Hlaváček, asistoval Patrik Koníček (1:0).