4:2
0:0
6:5
- : -
branky (asistence): 05:27 Radim Jílek (Jiří Petlan), 07:58 Tomáš Olbert (Marek Šimíček), 16:10 Adam Štěrba (Tomáš Janča), 19:50 Radim Jílek (Jan Holý), 40:03 Tomáš Olbert, 47:05 Tomáš Olbert (Martin Krchňáček), 48:43 Tomáš Janča (Radim Jílek), 49:35 Radim Jílek (Martin Krchňáček), 50:12 Vojtěch Duda (Tomáš Olbert), 59:37 Tomáš Janča (Tomáš Olbert)
branky (asistence): 07:54 Jan Suchý (Jakub Mareš), 10:58 Jan Sláma (Lukáš Zelenka), 46:09 Tomáš Pešek (Martin Mühlfait), 46:54 Jan Suchý (Jan Sláma), 47:55 Jan Suchý (Martin Mühlfait), 56:28 Martin Mühlfait, 59:56 Martin Mühlfait (Martin Frühbauer)

FBK Spartak Hluk - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 10:7
6. Radim Jílek, 8. Tomáš Olbert, 17. Adam Štěrba, 20. Radim Jílek, 41. Tomáš Olbert, 48. Tomáš Olbert, 49. Tomáš Janča, 50. Radim Jílek, 51. Vojtěch Duda, 60. Tomáš Janča - 8. Jan Suchý, 11. Jan Sláma, 47. Tomáš Pešek, 47. Jan Suchý, 48. Jan Suchý, 57. Martin Mühlfait, 60. Martin Mühlfait; rozhodčí: Michal Havelka - Pavel Rýznar; vyloučení: 1 + Radim Jílek 5:3; využití: 1:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 19 - Martin Frühbauer 29; po třetinách: 4:2, 0:0, 6:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za zápas
59:59
Střely ve třetí třetině 15:10, Celkem 39:26
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnešní utkání jsme poměrně s přehledem zvládli, soupeř byl hodně odevzdaný, tím nám to hodně ulehčil. Škoda jen našich klasických hluchých pasáží, kdy jsme nepochopitelně přestali hrát. Každopádně v sérii jsme zvítězili zaslouženě. Děkujeme soupeři za zápas. Teď už si chceme užít zasloužený odpočinek. Zdravíme Gajdu.
59:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Martin Frühbauer (10:7).
59:37
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Tomáš Olbert (10:6).
57:43
Timeout FBK Spartak Hluk
56:28
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait z trestného střílení (9:6).
54:57
Vyloučen hráč Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
50:12
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
50:12
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Vojtěch Duda, asistoval Tomáš Olbert (9:5).
49:35
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Martin Krchňáček (8:5).
48:43
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Radim Jílek (7:5).
47:55
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Martin Mühlfait (6:5).
47:05
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Martin Krchňáček (6:4).
46:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Jan Sláma (5:4).
46:09
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Martin Mühlfait (5:3).
45:50
Vyloučen hráč Jakub Kocour družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
43:11
Začala poslední třetina utkání. Tak co, bude dneska rozhodnuto o týmu, který si zahraje Národní ligu?
40:03
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert bez asistence (5:2).
37:05
Ve druhé třetině na branky moc střel neletělo, zato souboje mezi hráči se začínají přiostřovat.
33:32
Vyloučen hráč Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 5 minut za hrubost.
31:01
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
28:51
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 17:9.
19:50
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Jan Holý (4:2).
18:00
Domácí drží míček, avšak hosté hrozí z protiútoků.
16:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Adam Štěrba, asistoval Tomáš Janča (3:2).
10:58
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Sláma, asistoval Lukáš Zelenka (2:2).
08:27
Duda těsně nad.
07:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Marek Šimíček (2:1).
07:54
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Suchý, asistoval Jakub Mareš (1:1).
05:27
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Jiří Petlan (1:0).
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Pavel Rýznar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Rezek, Tomáš Pešek, Jan Sláma, Lukáš Zelenka, Jaromír Čermák
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Lukáš Kolečkář; hráči v poli: Jan Holý, Adam Štěrba, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Marek Šimíček