0:1
3:3
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 10:40 Jiří Beck (David Jurášek), 11:17 Ondřej Štifter (Ondřej Dušek), 46:38 Ondřej Dušek, 47:26 David Nesnídal (Jiří Beck), 54:11 Ondřej Štifter (Ondřej Dušek)
TJ Turnov
branky (asistence): 04:59 Pavel Sekyra (Jaroslav Nezdara), 11:48 Vojtěch Rondoš (Štěpán Matěcha), 29:22 Štěpán Matěcha, 46:57 Pavel Sekyra (Tomáš Vitásek), 52:46 Pavel Sekyra (Vojtěch Palatínus), 59:58 Tomáš Vitásek

FbK Olymp Praha - TJ Turnov 5:6
11. Jiří Beck, 12. Ondřej Štifter, 47. Ondřej Dušek, 48. David Nesnídal, 55. Ondřej Štifter - 5. Pavel Sekyra, 12. Vojtěch Rondoš, 30. Štěpán Matěcha, 47. Pavel Sekyra, 53. Pavel Sekyra, 60. Tomáš Vitásek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6:3 + Vojtěch Rondoš 10; využití: 0:2; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Dvořák 25 - Jaroslav Švec 28; po třetinách: 2:2, 0:1, 3:3;
60:00
Komentář trenéra hostů p. Markse: "Děkujeme za utkání a těšíme se na pátý zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích p. Piecha: Vyrovnaný zápas, který rozhodla smůla těsně před koncem. Rozhodnout budeme muset v příštím zápase. Díky fanouškům za podporu.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Olymp - 10, Turnov - 11
60:00
59:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek bez asistence (5:6).
59:58
Neskutečný konec zápasu. Dvě sekundy do konce Vitásek propálil vše co měl před sebou a posílá sérii opět do Turnova.
59:36
Vyloučen hráč Matěj Hojdar družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:36
Nepříjemnost pro domácí. Jak tohle dopadne?
59:00
Poslední minuta třetiny.
58:45
Palatinus nebezpečně tečoval nahozený pokus, Dvořák se štěstím chytil.
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny, stále není rozhodnuto.
57:00
Standartka Turnova z hranice brankoviště, všech 5 Olympáků ale doslova zacpalo branku.
56:10
Beck si udělal prostor na středu hřiště, v pádu ale nedokázal zakončit.
55:45
Matěcha na středu hřiště vůbec netrefil míček.
54:40
Nezdara brejk 3 na 2 zakončuje střelou vedle.
54:11
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Štifter, asistoval Ondřej Dušek (5:5).
54:11
Štifter po Duškově přihrávce napálil bombu a míček končí v horním rohu branky. Opět srovnáno.
53:50
Nesnídal v akci 2 na 1 nenachytal Švece a z této šance není nic.
52:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Vojtěch Palatínus (4:5).
52:46
Po rychlé střele se trefuje Sekyra a kompletuje hatrick.
52:15
Palatinus se dostal ke střele před brankou, trefil ale Dvořáka do břicha.
51:15
Štifter dnes podruhé trefuje tyč!
50:25
Jurášek zůstal u mantinelu neobsazený, po výběhu od mantinelu střela jen velmi těsně míjí branku.
48:57
Oba potrestaní skáčou na hřiště, pokračujeme v 5 lidech na obou stranách.
47:26
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Nesnídal, asistoval Jiří Beck (4:4).
47:26
Vedení Turnovu dlouho nevydrželo, po chvilce vyrovnává Nesnídal. Máme opět vyrovnáno.
46:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Tomáš Vitásek (3:4).
46:57
Vyloučen hráč Jaroslav Nezdara družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:57
46:57
Hojdar a Nezdara se na buly koukali moc zblízka a půjdou za to oba na trestnou lavici.
46:57
Pokračující přesilovku Turnov využívá a opět se ujímá vedení.
46:38
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ondřej Dušek z trestného střílení (3:3).
46:38
Nesnídal v úniku zastaven faulem a Dušek následný nájezd proměňuje. Stav je 3:3
45:10
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
44:50
Lipus probíhá přes celé hřiště, jeho střelu ale Švec chytá.
41:45
Olymp z počátku třetiny více aktivní, gól zatím ne a ne přijít.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině" Olymp - 12, Turnov - 11
40:00
39:40
Tato přesilovka je zatím nejvíce nebezpečná ze všech, co jsme viděli. Havlínova střela byla zblokovaná, ta další letí nad!
39:15
Vitásek měl před sebou prázdnou branku, Dvořák se skvělým zákrokem vytáhl a likviduje tuto velikou šanci.
38:29
Vyloučen hráč Ondřej Štifter družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
38:29
Na programu další přesilovka Turnova, Štifter si jde odpočinout za blokování soupeřovi hokejky.
37:45
Olymp tráví více času v útoku než soupeř, hodně střel ale lítá mimo branku,
36:15
Beck oběhl dva obránce, nabídl míček Juráškovi, který ale přestřeluje branku
34:40
Oba týmy se teď snaží střílet z větší vzdálenosti, oba brankáři pozorní.
32:48
Matěcha dostal hodně prostoru na středu hřiště a jeho pěkná střela z výběhu těsně míjí branku.
31:45
Havel ve velké šanci po Duškově přihrávce vzduchem netrefil branku.
30:40
Procházka dostal pěknou přihrávku od Slavíka, hledal však ještě dalšího spoluhráče a nebyla z toho ani střela.
29:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha z trestného střílení (2:3).
29:22
Moučka zastavil šanci turnova jen za cenu faulu, následné trestné střílení proměňuje Matěcha.
28:10
Tentokrát se Palatinus trefil, Dvořák svým zákrokem podržel domácí.
27:25
Po Štifterově střela zvoní tyč turnovské branky!
26:45
Až K Palatinusovi doskákal míček, z dobré pozice se mu ho však nepovedlo trefit.
26:00
Štifterovu střelu na brankovišti dorážel Havel, přehnal to však z důrazem a je mu odpískán faul.
25:15
Po delší době také vážnější turnovská akce. Po standartní situaci se ke střele dostal Havlín, Dvořák chytá.
23:35
Beckova střela skončila po teči vedle.
22:35
Štifter se pěknou stahovačkou dostal na střed hřiště, při střele mu však míček utekl z čepele.
21:44
Procházkova střela se schovala za shluk hráčů a proletěla těsně nad brankou.
20:50
Teď již Olymp kompletní, pokračujeme 5 na 5
20:43
Štifter ve velké šanci, obloučkem ale Švece nenachytal.
20:35
Dušek na hřišti, Olymp ve 4.
20:01
Všech 5 turnovských na hřišti, všichni 3 z Olympu také, začíná 2.třetina.
20:00
20:00
A více se v první třetině nestane! V té druhé bude ještě 35 sekund Olymp dohrávat ve 3 hráčích.
20:00
Střely na branku v 1.třetině Olymp - 11, Turnov - 9
20:00
19:55
Vitásek ve velké šanci jen těsně minul branku!
19:30
Turnov točí domácí, ale ti zatím odolávají tlaku,
18:50
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za hrubost.
18:50
Další vyloučení a Turnov bude hrát minutu a 45 sekund dvojitou přesilovku.
18:35
Vyloučen hráč Ondřej Dušek družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za držení.
18:35
Přesilovku si zahraje i Turnov. Dušek dostává 2 minuty za držení.
17:50
Nesnídal vyslal ze středu pěknou střelu, Švec však chytá.
17:00
Teď již Turnov v plném počtu.
16:35
Lipus tečoval Štifterovu střelu, jinak ale přesilovka není úplně nebezpečná.
16:00
A teď dokonce Turnovští více na balonku, šetří vteřinky za brankou Olympu.
14:35
Olympu se zatím přesilovka moc nedaří.
13:00
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
13:00
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
13:00
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 10 minut za nesportovní chování.
13:00
Turnovský Rondoš si vysloužil kromě 2 minut za hrubost ještě 2+10 za nesportovní chování. Olymp si užije početní výhodu.
11:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Štěpán Matěcha (2:2).
11:48
Vedení nevydrželo dlouho. Matěchovu střelu tečoval Rondoš a opět vyrovnává.
11:17
11:17
Parádní bombu z výběhu vyslal Štifter a trefil přesně do šibenice! Olymp během půl minuty otáčí vývoj utkání.
10:40
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck, asistoval David Jurášek (1:1).
10:40
Máme vyrovnáno! Další z mnoha standartních situací již končí v bráně. Beck trefuje přesně pod břevno.
10:11
Havel se k zakončení na brankovišti nedostal, na druhé straně Sekyra posílá na branku pěknou bekhendovou střelu.
09:25
Olymp přidal na rychlosti. Beck krásnou zadovkou našel Juráška, ten netrefil branku.
08:12
Nesnídal po Beckově přihrávce trefuje jen boční síť branky.
06:45
Jurášek se dostal ke střele z dobré pozice, k jeho smůle byl jeho pokus zblokován obranou.
04:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Jaroslav Nezdara (0:1).
04:59
O chvilku později už ale Turnov udeřil. Sekyra otevírá skóre utkání.
04:34
Vitásek dostal skvělou nabídku od spoluhráče, balonek ve vzduchu ale netrefil.
03:50
Akci 3 na 2 Turnovských ukončila špatná přihrávka.
01:55
V první větší šanci jsou ale domácí. Po faulu rychle rozehrál standartní situaci Beck a jen těsně netrefil.
01:20
Úvod zápasu opatrná z obou stran, k první střele se z dálky dostal Turnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Vojtěch Rondoš, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FbK Olymp Praha: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: David Nesnídal, Ladislav Procházka, David Jurášek, Jiří Beck, Jakub Wágner
00:00
Vítáme Vás u dnešního utkání, ve kterém domácí Olymp může rozhodnout o postupu do Národní ligy. Proti bude Turnov, který bude chtít sérii prodloužit do pátého, rozhodujícího utkání. Stav série před utkáním je 2:1 pro domácí Olymp.