0:1
3:0
1:1
- : -
branky (asistence): 18:53 Ondřej Kawulok (Dominik Beneš), 26:40 Dominik Beneš (Pavel Vlček), 28:53 Dominik Beneš (Jakub Fuchsig), 42:21 Jakub Krupica (Adam Pucarević)
branky (asistence): 06:38 Matěj Gregor (Matouš Sákra), 43:17 Adam Šmíd (Martin Haleš)

Florbal Ústí - Sokol Pardubice 4:2
19. Ondřej Kawulok, 27. Dominik Beneš, 29. Dominik Beneš, 43. Jakub Krupica - 7. Matěj Gregor, 44. Adam Šmíd; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 12 - Martin Haleš 14; po třetinách: 0:1, 3:0, 1:1;
45:00
Komentář trenéra hostí Ladislava Štancla: Kvalitní zápas proti velmi dobře vybavenému soupeři, rozhodně ale neskládáme zbraně, večer budeme silnější!
45:00
Střely ve 3.třetině- Ústí: 4, Pardubie: 6
45:00
Komentář trenéra domácích Makra Voity: Značnou část utkání ovlivnilo naše menší sebevědomí a nepříliš velká sebedůvěra ve vlastní schopnosti a nedokázali jsme využít náš potenciál. Soupeř výborně bránil a jsme rádi za výhru.
45:00
43:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Martin Haleš (4:2).
42:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Krupica, asistoval Adam Pucarević (4:1).
28:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Jakub Fuchsig (3:1).
27:37
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Pavel Vlček (2:1).
18:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. třetině: Ústí: 5, Pardubice: 5
15:00
13:47
Vyloučen hráč Jan Maier družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matěj Gregor, asistoval Matouš Sákra (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Patrik Bartoš, Adam Šmíd, Marek Weinelt, Dominik Czeszewski, Lukáš Kučera
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Dan Semerád, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Pavel Vlček, Ondřej Kawulok