1:1
3:1
0:2
- : -
branky (asistence): 03:03 Jaroslav Gabriel (Jiří Šolta), 15:29 Daniel Pilař (Matěj Slaba), 28:35 Jan Urban (Jaroslav Gabriel), 29:31 Daniel Pilař (Jiří Hádek)
branky (asistence): 07:28 Jan Petříček (Matěj Kroupa), 23:28 Matěj Kroupa (Jakub Lorenc), 40:04 Matěj Kroupa (Jan Lorenc), 44:37 Vít Andrle (Jakub Lorenc)

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Šluknovsko Česká Lípa 4:4
4. Jaroslav Gabriel, 16. Daniel Pilař, 29. Jan Urban, 30. Daniel Pilař - 8. Jan Petříček, 24. Matěj Kroupa, 41. Matěj Kroupa, 45. Vít Andrle; rozhodčí: Vojtěch Šveiger - David Scholz; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Fišer 17 - David Fanderlik 33; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:2;
45:00
44:37
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Vít Andrle, asistoval Jakub Lorenc (4:4).
42:01
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
40:04
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matěj Kroupa, asistoval Jan Lorenc (4:3).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Jiří Hádek (4:2).
28:35
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban, asistoval Jaroslav Gabriel (3:2).
23:28
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matěj Kroupa, asistoval Jakub Lorenc (2:2).
15:29
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Matěj Slaba (2:1).
15:00
15:00
07:28
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Petříček, asistoval Matěj Kroupa (1:1).
03:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jiří Šolta (1:0).
00:39
Vyloučen hráč Matěj Gerhát družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Šveiger a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa:
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Matěj Fišer; hráči v poli: Matěj Slaba, Petr Borňás, Jiří Hádek, Richard Hartmann, Daniel Pilař