1:0
1:2
2:1
- : -
branky (asistence): 08:26 Dominik Beneš (Ondřej Kawulok), 18:40 Dan Semerád (Ondřej Kawulok), 34:24 Ondřej Kawulok (Dominik Beneš), 36:55 Ondřej Kawulok (Miroslav Fořt)
branky (asistence): 20:30 Martin Fajt (Oliver Gold), 27:08 Martin Fajt (Antonín Lavička), 37:02 Oliver Gold (Filip Antel)

Florbal Ústí - itelligence Bulldogs Brno 4:3
9. Dominik Beneš, 19. Dan Semerád, 35. Ondřej Kawulok, 37. Ondřej Kawulok - 21. Martin Fajt, 28. Martin Fajt, 38. Oliver Gold; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 20 - Jakub Flek 12; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1;
45:00
Komentář trenéra hostí Rostislava Kohúta: Nevyužili jsme nás obrovský tlak, a proto jsme prohráli. Soupeři gratuluji k úspěchu a my se těšíme na další zápas. Jsou to pro nás cenné zkušenosti.
45:00
Střely ve 3. třetině: 10 - 7
45:00
Komentář trenéra domácích Marka Vojty: Za výhru jsme samozřejmě rádi a co nejlépe se připravíme na další zápas. Těžké utkání především proto, že bylo dovoleno hru více bořit, než tvořit. Soupeř výborně bránil a my budeme muset zlepšit bloky a aktivitu bez míčku. Zápas zlomilo naše ubráněné oslabení 3na5, kreativita při hře na balonu a radost ze hry. Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
45:00
43:24
Timeout itelligence Bulldogs Brno
37:02
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Filip Antel (4:3).
36:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Miroslav Fořt (4:2).
36:25
Timeout Florbal Ústí
36:25
Vyloučen hráč Martin Sedláček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
34:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (3:2).
33:00
Vyloučen hráč Matěj Pála družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině: 3 - 5
30:00
29:45
Vyloučen hráč Michal Valachovič družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:18
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
28:27
Trestné střílení družstva itelligence Bulldogs Brno neproměnil Jan Černovický.
28:27
Vyloučen hráč Pavel Vlček družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:08
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Martin Fajt, asistoval Antonín Lavička (2:2).
20:30
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Martin Fajt, asistoval Oliver Gold (2:1).
18:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Ondřej Kawulok (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. třetině: 3 -11
15:00
08:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Ondřej Kawulok (1:0).
05:42
Vyloučen hráč Vít Friedl družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Filip Antel, Martin Fajt, Oliver Gold, Lukáš Punčochář, Martin Sedláček
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Dan Semerád, Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Pavel Vlček, Ondřej Kawulok