1:2
0:0
- : -
branky (asistence): 21:13 Filip Kučera (Ondřej Pužman)
branky (asistence): 19:24 Ondřej Zelený (Jan Pojar), 25:08 Vojtěch Klápa (Lukáš Kříž)

Technology Florbal MB Black - OpenCamps Tatran Střešovice 1:2
22. Filip Kučera - 20. Ondřej Zelený, 26. Vojtěch Klápa; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 81; zásahy brankářů: Marek Macík 17 - Lukáš Kříž 21; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:0;
45:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Nováka: "Musím uznat, že Tatran byl dneska výborně připravený po fyzické stránce. Možná v tom hraje velkou roli širší základna, ale s tím už nic nenaděláme. Teďka musíme rychle zapomenout na tuhle prohru a zabojovat o třetí místo. Gratuluji soupeři.
45:00
Komentář trenéra hostí Miroslava Vybírala: Dnes jsme odehráli jedno z nejlepších utkání v sezóně a o to víc mě těší vítězství a postup do finále. Boleslav nám nenechala nic zadarmo. Předvedla velmi pěkný, zodpovědný výkon. Děkuji soupeři za utkání, fanouškům za podporu a hráčům za skvělý výkon!
45:00
Střely ve 3. třetině: 7 - 5
45:00
44:49
Vyloučen hráč Tomáš Navrátil družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
34:11
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
Střely ve 2. třetině: 9 - 6
30:00
25:08
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Lukáš Kříž (1:2).
21:13
Branku družstva Technology Florbal MB Black vstřelil Filip Kučera, asistoval Ondřej Pužman (1:1).
19:24
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Zelený, asistoval Jan Pojar (0:1).
15:00
15:00
Střely v 1. třetině: 6 - 8
15:00
00:24
Vyloučen hráč Vojtěch Klápa družstva OpenCamps Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů OpenCamps Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Vojtěch Klápa, Tomáš Navrátil, Matěj Horák, Ondřej Papoušek, Vojtěch Pelech
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB Black: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Jan Zoufalý, Martin Sobotka, Daniel Martínek, Štepán Švejda, Zdeněk Vyhnánek